seers-cookie-consent-banner-privacy-policy - en to bg translation catalogue (341 entries)

en:  Auto Regional Detection
bg:  Автоматично откриване на региони

en:  Other Countries
bg:  Други държави

en:  UK & EU Countries
bg:  Великобритания и държави от ЕС

en:  Worldwide
bg:  В световен мащаб

en: (APPI) Act on the Protection of Personal Information
bg: (APPI) Закон за защита на личните данни

en: (CCPA) California Consumer Privacy Act
bg: (CCPA) Закон за защита на личните данни на потребителите в Калифорния

en: (COPPA) Children's Online Privacy Protection Act
bg: (COPPA) Закон за защита на личните данни на децата в интернет

en: (CPRA) California Privacy Rights Act
bg: (CPRA) Калифорнийски закон за правата на неприкосновеност на личния живот

en: (EU Cookie Law) ePrivacy Directive
bg: (Закон на ЕС за бисквитките) Директива за правото на неприкосновеност на личния живот и електронни комуникации

en: (FADP) Swiss Federal Act on Data Protection
bg: (FADP) Швейцарски федерален закон за защита на данните

en: (GDPR) General Data Protection Regulation
bg: (GDPR) Общ регламент за защита на данните

en: (LFPDPPP) Mexican Federal Law on the Protection of Personal Data Held by Private Parties
bg: (LFPDPPP) Мексикански федерален закон за защита на личните данни, съхранявани от частни лица

en: (LGPD) Brazilian General Data Protection Law
bg: (LGPD) Бразилски общ закон за защита на данните

en: (LPPD) Law on Protection of Personal Data
bg: (LPPD) Закон за защита на личните данни

en: (PDPA) Personal Data Protection Act
bg: (PDPA) Закон за защита на личните данни

en: (PDPA) Thailand Personal Data Protection Act
bg: (PDPA) Закон за защита на личните данни в Тайланд

en: (PIPA) South Korean Personal Information Protection Act
bg: (PIPA) Южнокорейски закон за защита на личната информация

en: (PIPEDA) Personal Information Protection and Electronic Documents Act
bg: (PIPEDA) Закон за защита на личните данни и електронните документи

en: (PIPL) Personal Information Protection Law
bg: (PIPL) Закон за защита на личните данни

en: (POPIA) Protection of Personal Information Act
bg: (POPIA) Закон за защита на личните данни

en: (Show/Hide)
bg: (Покажи/скрий)

en: 28 languages to choose from. Offer localised text with control of location and languages
bg: 28 езика за избор. Предлагайте локализиран текст с контрол на местоположението и езиците

en: 6 Consent banner designs to choose from
bg: 6 дизайна на банера за съгласие, от които да избирате

en: 6+ Design Layouts
bg: 6+ оформления на дизайна

en: APPLY
bg: ПРИЛАГАЙТЕ

en: About Cookies
bg: За Cookies

en: Accept Button
bg: Бутон за приемане

en: Account Setup
bg: Настройка на акаунта

en: Account already exists with Seers?
bg: Акаунтът вече съществува в Seers?

en: Activate FCM API to pause sending pixel signals to Facebook
bg: Активирайте FCM API, за да спрете изпращането на пикселни сигнали към Facebook

en: Activate GCM to get analytics without capturing personal information
bg: Активирайте GCM, за да получите анализи, без да улавяте лична информация

en: Activated
bg: Активирано

en: Add a logo of your business
bg: Добавяне на лого на вашия бизнес

en: Advance Features
bg: Предварителни функции

en: Allow All
bg: Разрешаване на всички

en: Allow Cookie Banner to be displayed on your website
bg: Разрешете показването на банер с бисквитки на вашия уебсайт

en: Already Existing
bg: Вече съществуващи

en: Always
bg: Винаги

en: Always Active
bg: Винаги активен

en: Appearance
bg: Външен вид

en: Argentina
bg: Аржентина

en: As per GDPR article 30 demonstrate that data subject consent was received
bg: Съгласно член 30 от ОРЗД докажете, че е получено съгласието на субекта на данните

en: Australia
bg: Австралия

en: Autoblock Tracking Manager
bg: Мениджър за проследяване на Autoblock

en: Banner
bg: Банер

en: Banner Background
bg: Фон на банера

en: Banner Customisation
bg: Персонализиране на банери

en: Banner Settings
bg: Настройки на банера

en: Banner Text
bg: Текст на банера

en: Banner Text Colour &nbsp;
bg: Цвят на текста на банера

en: Banner customisation.
bg: Персонализиране на банери.

en: Banner did not appear
bg: Банерът не се появи

en: Block vendors cookies & tracking technologies
bg: Блокиране на бисквитките и технологиите за проследяване на доставчиците

en: Body text will not appears when google banner will be active. Google banner can be set from seersco.com user dashboard
bg: Основният текст няма да се появява, когато банерът на Google е активен. Банерът на Google може да се зададе от потребителското табло на seersco.com

en: Bottom
bg: Дъно

en: Bottom Left
bg: Долен ляв ъгъл

en: Bottom Right
bg: Долен десен ъгъл

en: Branding
bg: Брандиране

en: Brazil
bg: Бразилия

en: Button Colour
bg: Цвят на бутона

en: By law, you must gain prior consent before any cookies drop. Our banner is one of the few that is compliant
bg: По закон трябва да получите предварително съгласие, преди да пуснете каквито и да било бисквитки. Нашият банер е един от малкото, които са в съответствие

en: Canada
bg: Канада

en: Cancel
bg: Отмяна на

en: Cannot find domain with this key.
bg: Не мога да намеря домейн с този ключ.

en: Change the banner text colour
bg: Промяна на цвета на текста на банера

en: Change the font style and size of your text
bg: Промяна на стила и размера на шрифта на текста

en: Change the “Accept” button colour
bg: Промяна на цвета на бутона "Приемам"

en: Change the “Cookie Setting” button colour
bg: Промяна на цвета на бутона "Настройка на бисквитките"

en: Change the “Reject” button colour
bg: Промяна на цвета на бутона "Отхвърляне"

en: Child privacy
bg: Поверителност на детето

en: China
bg: Китай

en: Choose
bg: Изберете

en: Choose  the position or placement of the banner
bg: Изберете позицията или разположението на банера

en: Choose Font & Size&nbsp;
bg: Изберете шрифт и размер

en: Choose how many time you want consent from user
bg: Изберете колко пъти искате съгласие от потребителя

en: Choose the display style of your banner
bg: Изберете стила на показване на вашия банер

en: Colombia
bg: Колумбия

en: Colombian Data Protection Law (Law 1581 of 2012)
bg: Колумбийски закон за защита на данните (Закон 1581 от 2012 г.)

en: Colour
bg: Цвят

en: Connect
bg: Свързване

en: Connect to a Seers Premium account to create a cookie policy and let your users know how your site uses cookies.
bg: Свържете се с акаунт в Seers Premium, за да създадете политика за бисквитките и да информирате потребителите си как сайтът ви използва бисквитки.

en: Consent Frequency
bg: Честота на съгласието

en: Consent Log
bg: Дневник на съгласието

en: Consent expiry limit
bg: Лимит на изтичане на съгласието

en: Contact Us
bg: Свържете се с нас

en: Cookie Consent Management
bg: Управление на съгласието cookie

en: Cookie Policy
bg: Политика за Cookie

en: Cookie Policy and declaration URL:
bg: Политика за Cookie и URL адрес на декларацията:

en: Cookie Preferences Logo&nbsp;
bg: Предпочитания за бисквитките Лого

en: Cookies Detail
bg: Подробности за Cookies

en: Cookies are not showing in settings
bg: Cookies не се показват в настройките

en: Cookies are small text files that can be used by websites to make the experience of the user more efficient. The law states that we can store cookies on your device if they are strictly necessary for the operation of this site. For all other types of cookies, we need your permission. This site uses different types of cookies. Some cookies are placed by third party services that appear on our pages. You can at any time, change or withdraw your consent from the Cookie Declaration on our website. Learn more about who we are, how you can contact us, and how we process personal data in our Privacy Policy?
bg: Бисквитките са малки текстови файлове, които могат да се използват от уебсайтовете, за да направят работата на потребителя по-ефективна. Законът постановява, че можем да съхраняваме бисквитки на вашето устройство, ако те са строго необходими за функционирането на този сайт. За всички други видове бисквитки се нуждаем от вашето разрешение. Този сайт използва различни видове бисквитки. Някои бисквитки се поставят от услуги на трети страни, които се появяват на нашите страници. Можете по всяко време да промените или оттеглите съгласието си от Декларацията за бисквитките на нашия уебсайт. Научете повече за това кои сме ние, как можете да се свържете с нас и как обработваме лични данни в нашата Политика за поверителност?

en: Cookies policy added successfully.
bg: Политиката Cookies е добавена успешно.

en: Cookies policy disabled successfully.
bg: Политиката за Cookies е деактивирана успешно.

en: Covers all subdomain under the selected domain
bg: Обхваща всички поддомейни под избрания домейн

en: Create Account
bg: Създаване на акаунт

en: Create Premium Account
bg: Създаване на акаунт Premium

en: Current domain not added for this Cookie ID.
bg: Текущият домейн не е добавен за това Cookie ID.

en: Customer Support
bg: Поддръжка на клиенти

en: Customise Banner
bg: Персонализиране на банер

en: Cyber Secure
bg: Киберсигурност

en: Dashboard
bg: Табло

en: Data Privacy Act of 2012
bg: Закон за защита на личните данни от 2012 г

en: Data Privacy Law
bg: Закон за защита на личните данни

en: Data Protection Act 2018
bg: Закон за защита на данните 2018

en: Data Protection Law
bg: Закон за защита на данните

en: Default
bg: По подразбиране

en: Disable All
bg: Деактивирайте всички

en: Dismiss this notice.
bg: Отхвърлете това уведомление.

en: Display Style
bg: Стил на дисплея

en: Do Not Sell (CPRA)
bg: Не продавайте (CPRA)

en: Do Not Track
bg: Не проследявайте

en: Documentation
bg: Документация

en: Edit the text & its colour of “Accept” button
bg: Редактиране на текста и неговия цвят на бутона "Приемам"

en: Edit the text & its colour of “Cookie Setting”
bg: Редактиране на текста и неговия цвят на "Cookie Setting"

en: Edit the text & its colour of “Reject” button
bg: Редактиране на текста и неговия цвят на бутона "Отхвърляне"

en: Email
bg: Имейл

en: Email is required.
bg: Изисква се имейл.

en: Enable Policy:
bg: Разрешаване на политиката:

en: Enable/disable Cookie banner
bg: Активиране/деактивиране на банера Cookie

en: English
bg: Английски

en: Enter your email below to access premium features! As a premium user, you can manage all the settings from the web app.
bg: Въведете имейла си по-долу, за да получите достъп до премиум функции! Като премиум потребител можете да управлявате всички настройки от уеб приложението.

en: European Union
bg: Европейски съюз

en: Flat
bg: Плосък

en: Fonts
bg: Шрифтове

en: Framework
bg: Рамка

en: Frameworks
bg: Рамки

en: Fully customisable - choose your banner's position, size, colour, buttons, texts, fonts etc
bg: Пълно персонализиране - изберете позицията, размера, цвета, бутоните, текстовете, шрифтовете и т.н. на вашия банер

en: GDPR Audit
bg: Одит на GDPR

en: GDPR Staff eTraining
bg: Електронно обучение на персонала по GDPR

en: Gain access to an extensive range of GDPR, PECR, CCPA &amp; ePrivacy compliance tools,
bg: Получете достъп до широк набор от инструменти за съответствие с GDPR, PECR, CCPA и ePrivacy,

en: General
bg: Основни

en: General Data Protection Law
bg: Общ закон за защита на данните

en: Geo-target Location (Regional)
bg: Местоположение на географската цел (регионално)

en: Get Premium
bg: Вземи премиум

en: Global Privacy Control (GPC)
bg: Глобален контрол на поверителността (GPC)

en: Global Privacy Law
bg: Глобално право на поверителност

en: Global Privacy Laws
bg: Глобални закони за поверителност

en: Google consent mode
bg: Режим на съгласие на Google

en: Have multiple subdomains? We have you covered with multi-subdomain support
bg: Имате няколко поддомейна? Ние сме ви осигурили поддръжка на много поддомейни

en: Help Guide
bg: Ръководство за помощ

en: Help and Support
bg: Помощ и поддръжка

en: Hong Kong
bg: Хонконг

en: I agree Seers
bg: Съгласен съм Seers

en: I agree Seers to use my email and url to create an account and power the cookie banner.
bg: Съгласен съм Seers да използва моя имейл и URL адрес за създаване на акаунт и захранване на банера с cookie.

en: I have found a better plugin
bg: Намерих по-добър плъгин

en: If you have a moment, please let us know why you are deactivating:
bg: Ако имате време, моля, уведомете ни защо деактивирате:

en: Important Note: Your domain name without the www and https:// will be used as your password to access the seers <a href="%s" target="_blank">dashboard</a>.
bg: Важна забележка: Вашето име на домейн без www и https:// ще бъде използвано като парола за влизане в Seers <a href="%s" target="_blank">Dashboard</a>.

en: India
bg: Индия

en: Indian Personal Data Protection Bill (Draft)
bg: Индийски законопроект за защита на личните данни (проект)

en: Indonesia
bg: Индонезия

en: Israel
bg: Израел

en: Israel Protection of Privacy Law 5741-1981
bg: Закон на Израел за защита на личния живот 5741-1981

en: Japan
bg: Япония

en: Keep WP Seetings
bg: Дръжте WP Seetings

en: Kenya
bg: Кения

en: Kenya Data Protection Act 2019
bg: Закон за защита на данните в Кения 2019

en: Key is correct for current domain.
bg: Ключът е правилен за текущия домейн.

en: Key is wrong.
bg: Ключът е грешен.

en: Kindly tell us the reason so we can improve.
bg: Моля, посочете причината, за да можем да я подобрим.

en: LANGUAGE
bg: ЕЗИК

en: Language
bg: Език

en: Language Auto Regional Detection
bg: Език Автоматично откриване на региона

en: Law on Cybersecurity
bg: Закон за киберсигурността

en: Learn more...
bg: Научете повече...

en: Login
bg: Вход

en: Logo will show here
bg: Логото ще се покаже тук

en: Marketing
bg: Маркетинг

en: Marketing cookies are used to track visitors across websites. The intention is to display ads that are relevant and engaging for the individual user and thereby more valuable for publishers and third-party advertisers.
bg: Маркетинговите cookies се използват за проследяване на посетителите в уебсайтове. Намерението е да се показват реклами, които са подходящи и ангажиращи за отделния потребител и по този начин по-ценни за издателите и трети страни рекламодатели.

en: Mexico
bg: Мексико

en: Modal
bg: Модален

en: Monthly
bg: Месечно

en: Most of the times the compatibility issue can be fixed very quickly. Please contact
bg: В повечето случаи проблемът със съвместимостта може да бъде отстранен много бързо. Моля, свържете се с

en: Multi Lingual
bg: Многоезичен

en: Necessary
bg: Необходимо

en: Necessary cookies help make a website usable by enabling basic functions like page navigation and access to secure areas of the website. The website cannot function properly without these cookies.
bg: Необходимите cookies помагат за използването на уебсайта, като позволяват основни функции като навигация на страницата и достъп до защитени зони на уебсайта. Уебсайтът не може да функционира правилно без тези бисквитки.

en: Need any help?
bg: Имате нужда от помощ?

en: New Zealand
bg: Нова Зеландия

en: New Zealand Privacy Act 2020
bg: Закон за защита на личните данни на Нова Зеландия 2020

en: Ok
bg: OK

en: Only the users with a paid account can avail this feature.
bg: Само потребителите с платен акаунт могат да се възползват от тази функция.

en: Open
bg: Отворен

en: Other
bg: Други

en: Overview
bg: Преглед

en: Own Branding Logo
bg: Собствено лого на марката

en: PREVIEW
bg: ПРЕДВАРИТЕЛЕН ПРЕГЛЕД

en: Password
bg: Парола

en: Password is required.
bg: Изисква се парола.

en: Personal Data (Privacy) Ordinance
bg: Наредба за личните данни (поверителност)

en: Philippines
bg: Филипини

en: Place of Banner.
bg: Място на знамето.

en: Please create cookies policy page and enter URL below.
bg: Моля, създайте страница с правила за cookies и въведете URL по-долу.

en: Please enter a valid email address.
bg: Моля, въведете валиден имейл адрес.

en: Please enter valid Password.
bg: Моля, въведете валидна парола.

en: Please login again.
bg: Моля, влезте отново.

en: Plugin name
bg: Име на плъгина

en: Policies Pack
bg: Пакет политики

en: Policy
bg: Nолитика

en: Policy URL
bg: URL адрес на политиката

en: Position
bg: Позиция

en: Powered by Seers &nbsp;
bg: Осъществено от Seers

en: Powering all your
bg: Захранване на всички ваши

en: Preference
bg: Предпочитания

en: Preference cookies enable a website to remember information that changes the way the website behaves or looks, like your preferred language or the region that you are in.
bg: Cookies за предпочитания позволяват на уебсайта да запомни информация, която променя начина, по който уебсайтът се държи или изглежда, като например предпочитания от вас език или региона, в който се намирате.

en: Preferences
bg: Предпочитания

en: Premium Plan
bg: Премиум план

en: Preview
bg: Преглед

en: Price Plans
bg: Ценови планове

en: Pricing Plan
bg: Цена на Планове

en: Prior Consent
bg: Предварително съгласие

en: Privacy &amp; Data Security needs
bg: Потребности за поверителност и сигурност на данните

en: Privacy Policy
bg: Политика за поверителност

en: Provide Seersco.com Login Credentials
bg: Предоставяне на идентификационни данни за вход в Seersco.com

en: Quarterly
bg: Тримесечно

en: Quick Feedback
bg: Бърза обратна връзка

en: REGULATION
bg: РЕГЛАМЕНТ

en: Read Cookie Policy
bg: Прочетете политиката за Cookie

en: Refer to our comprehensive documentation to help you with the setup process and get started with all the features and functionalities.
bg: Направете справка с нашата изчерпателна документация, за да ви помогнем в процеса на конфигуриране и да започнете да използвате всички характеристики и функционалности.

en: Refer to our documentation to set and get started
bg: Направете справка с нашата документация, за да настроите и започнете работа

en: Regulation
bg: Регламент

en: Reject Button
bg: Бутон за отхвърляне

en: Reports
bg: Отчети

en: Restyle Cookie Consent with your own branding, logos, colours etc
bg: Рестилизиране на съгласието за бисквитките със собствена марка, лого, цветове и т.н.

en: Rounded
bg: Заоблени

en: Russia
bg: Русия

en: Russian Federal Law on Personal Data
bg: Руски федерален закон за личните данни

en: SAVE
bg: ЗАПАЗЕТЕ

en: START FREE
bg: ЗАПОЧНЕТЕ БЕЗПЛАТНО

en: START PREMIUM TODAY
bg: СТАРТИРАЙТЕ ПРЕМИУМ ОЩЕ ДНЕС

en: Save
bg: Запазете

en: Save Changes
bg: Запази промените

en: Save my choices
bg: Запазете избора ми

en: Secret does not match
bg: Тайната не съвпада

en: Security check failed.
bg: Проверката за сигурност е неуспешна.

en: Seers Cookie ID will be received automatically after account creation
bg: Seers "Cookie ID" ще бъде получен автоматично след създаването на акаунт

en: Seersco.com Settings
bg: Настройки на Seersco.com

en: Select Button
bg: Бутон за избор

en: Setting Button
bg: Бутон за настройка

en: Setting up your Privacy Policies is something every business needs to comply with. It used to be a hassle & cost a fortune. We've solved that.
bg: Създаването на политики за поверителност е нещо, което всеки бизнес трябва да спазва. Преди това това беше трудна задача и струваше цяло състояние. Ние решихме този проблем.

en: Settings
bg: Настройки

en: Settings has been updated successfully
bg: Настройките са актуализирани успешно

en: Show Badge
bg: Покажи значката

en: Show a badge to enable the cookie banner to appear post consent.
bg: Показвайте значка, за да разрешите на банера за cookie да се показва след получаване на съгласие.

en: Show or hide powered by Seers on preference centre of banner
bg: Показване или скриване на powered by Seers в центъра за предпочитания на банера

en: Shows layer of banners for Age appropriate Children Consent
bg: Показва слой от банери за Съгласие за деца, подходящи за възрастта

en: Sign Up
bg: Регистрация

en: Sign up for a Seers Premium account to create a privacy policy and let your users know about your website's data collection practices.
bg: Регистрирайте се за акаунт Seers Premium, за да създадете политика за поверителност и да информирате потребителите си за практиките за събиране на данни на вашия уебсайт.

en: Singapore
bg: Сингапур

en: Skip & Deactivate
bg: Пропускане и деактивиране

en: Some thing went wrong.
bg: Нещо се е объркало.

en: Some thing went wrong. Please check url and try again
bg: Нещо се е объркало. Моля, проверете URL адреса и опитайте отново

en: Sorry, link is expire please try again.
bg: Съжаляваме, връзката е изтекла, моля, опитайте отново.

en: South Africa
bg: Република Южна Африка

en: South Korea
bg: Южна Корея

en: Standard
bg: Стандарт

en: Statistic cookies help website owners to understand how visitors interact with websites by collecting and reporting information anonymously.
bg: Статистическите cookies помагат на собствениците на уебсайтове да разберат как посетителите взаимодействат с уебсайтовете, като събират и докладват информация анонимно.

en: Statistics
bg: Статистика

en: Sub-Domains Setting
bg: Настройка на поддомейни

en: Subdomains
bg: Поддомейни

en: Subject Request Management
bg: Управление на заявки за теми

en: Submit & Deactivate
bg: Изпращане и деактивиране

en: Support
bg: Поддръжка

en: Switzerland
bg: Швейцария

en: Targeted Location
bg: Целево местоположение

en: Templates Pack
bg: Пакет шаблони

en: Terms & Condition
bg: Правила и условия

en: Text Colour
bg: Цвят на текста

en: Text to appear on the banner:
bg: Текст, който ще се появи на банера:

en: Thailand
bg: Тайланд

en: The 'Accept All' button colour to appear on the banner:
bg: Цветът на бутона "Accept All" се появява на банера:

en: The 'Reject All' button colour to appear on the banner:
bg: Цветът на бутона "Отхвърляне на всички" се появява на банера:

en: The 'Setting' button colour to appear on the banner:
bg: В банера се появява цветът на бутона "Настройки":

en: The banner did not match website theme
bg: Банерът не съответства на темата на уебсайта

en: The banner is not in the required language
bg: Банерът не е на необходимия език

en: The banner picks up your website language automatically. You can always sign-in on your Seers account
bg: Банерът автоматично възприема езика на вашия уебсайт. Винаги можете да влезете в профила си в Seers

en: The cookie banner has been successfully installed on your website.
bg: Банерът за бисквитки е успешно инсталиран на вашия уебсайт.

en: The plugin broke my site
bg: Плъгинът счупи сайта ми

en: The plugin is great, but i need specific feature that you do not support.
bg: Плъгинът е страхотен, но имам нужда от специфична функция, която не поддържате.

en: The plugin is great, but i need specific feature that you don't support.
bg: Плъгинът е страхотен, но имам нужда от специфична функция, която не поддържате.

en: The text colour to appear on the 'Accept All' button:
bg: Цветът на текста, който се появява на бутона "Приемам всички":

en: The text colour to appear on the 'Reject All' button:
bg: Цветът на текста, който се появява на бутона "Отхвърляне на всички":

en: The text colour to appear on the 'Setting' button:
bg: Цветът на текста, който ще се появява на бутона "Настройки":

en: The text colour to appear on the banner:
bg: Цветът на текста, който ще се показва на банера:

en: This text will appear on the button that the user can click to “accept” the storage of their terminal equipment.
bg: Този текст ще се появи върху бутона, който потребителят може да натисне, за да "приеме" съхранението на своето крайно оборудване.

en: This text will appear on the button that the user can click to “decline” the storage of cookies on their terminal equipment.
bg: Този текст ще се появи на бутона, върху който потребителят може да кликне, за да "откаже" съхранението на "бисквитки" на своето крайно оборудване.

en: This text will expand the cookie banner downward, showing the categories of cookies and details of each cookie within the respective category.
bg: Този текст ще разшири банера за бисквитките надолу, като покаже категориите бисквитки и подробности за всяка бисквитка в съответната категория.

en: To unlock these feature click on "Create Premium Account" button.
bg: За да отключите тези функции, кликнете върху бутона "Създаване на премиум акаунт".

en: Tooltip
bg: Подсказка за инструменти

en: Top
bg: Топ

en: Top Left
bg: Горе вляво

en: Top Right
bg: Горе вляво

en: Turkey
bg: Турция

en: Turn on to automatically detect the language of banner according to region
bg: Включете функцията за автоматично откриване на езика на банера в зависимост от региона

en: Turn on to record the consent of users
bg: Включване на функцията за записване на съгласието на потребителите

en: UAE
bg: ОАЕ

en: Unclassified
bg: Некласифициран

en: Unclassified cookies are cookies that we are in the process of classifying, together with the providers of individual cookies.
bg: Некласифицираните cookies са cookies които сме в процес на класификация, заедно с доставчиците на отделни cookies.

en: United Kingdom
bg: Обединеното Kралство

en: United States
bg: САЩ

en: Universal
bg: Универсален

en: Update Cookie ID
bg: Актуализация Cookie ID

en: Upgrade Premium
bg: Надграждане Premium

en: Upload
bg: Качи

en: User Guide
bg: Ръководство за потребителя

en: Video Guide
bg: Ръководство за видеоклипове

en: Vietnam
bg: Виетнам

en: Visual Settings
bg: Визуални настройки

en: Want to import settings from seersco.com or keep wordpress banner settings.
bg: Искате да импортирате настройки от seersco.com или да запазите настройките на банера на WordPress.

en: We are here to help! If you have any questions or encounter any issues, please don't hesitate to reach out. We're ready to support you every step of the way.
bg: Ние сме тук, за да ви помогнем! Ако имате въпроси или се сблъскате с някакви проблеми, моля, не се колебайте да се свържете с нас. Готови сме да ви подкрепим на всяка крачка от пътя.

en: We are scanning your website and it can take up to 12 hours for Cookies to appear. In a very few cases scanner miss a cookie. This
bg: Сканираме вашия уебсайт и появата на Cookies може да отнеме до 12 часа. В много малко случаи скенерът пропуска бисквитка. Това

en: We pride ourselves on our one-to-one customer support. We will bend over backwards to assist you
bg: Гордеем се с индивидуалната си поддръжка на клиентите. Ще се наведем, за да ви помогнем

en: We use cookies to ensure you get the best experience
bg: Използваме "бисквитки", за да персонализираме съдържанието и рекламите, да предоставяме функции на социалните медии и да анализираме трафика си. Също така споделяме информация за използването на нашия сайт с нашите партньори в областта на социалните медии, рекламата и анализа, които могат да я комбинират с друга информация, която сте им предоставили или която те са събрали от използването на техните услуги. Вие се съгласявате с нашите "бисквитки", ако продължите да използвате нашия уебсайт. Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

en: We would love to help you on any queries or issues.
bg: Ще се радваме да ви помогнем при всякакви запитвания или проблеми.

en: Weekly
bg: Седмичен

en: Welcome!
bg: Добре дошли!

en: When enabled, Google Consent Mode V2 for Google Analytics is supported. GCM must be implemented via your Google configuration for this option to function.
bg: Когато е разрешено, се поддържа режим на съгласие V2 за Google Analytics. За да функционира тази опция, GCM трябва да бъде приложен чрез конфигурацията на Google.

en: When enabled, Seers CMP will implement the IAB Global Privacy Platform and IAB EU TCF 2.x Frameworks along with their respective APIs.
bg: Когато бъде активирана, Seers CMP ще прилага глобалната платформа за поверителност на IAB и рамката на IAB EU TCF 2.x, както и съответните им API.

en: When enabled, visitors who are using a browser or extension that is GPC compliant will have their signal automatically applied to their consent settings.
bg: Когато е разрешено, посетителите, които използват браузър или разширение, съвместимо с GPC, автоматично ще прилагат своя сигнал към настройките си за съгласие.

en: When enabled, visitors who are using a browser that sends a Do Not Sell Signal will have their signal automatically applied to their consent settings
bg: Когато това е разрешено, посетителите, които използват браузър, изпращащ сигнал "Не продавай", автоматично ще прилагат своя сигнал към настройките за съгласие

en: When enabled, visitors who are using a browser that sends a Do Not Track signal will have their signal automatically applied to their consent settings.
bg: Когато е разрешено, посетителите, които използват браузър, който изпраща сигнал "Не проследявай", автоматично ще прилагат своя сигнал към настройките за съгласие.

en: Worldwide
bg: По цял свят

en: Yearly
bg: Годишен

en: You can change text colour and text of the 'Setting' button
bg: Можете да промените цвета на текста и текста на бутона "Настройки"

en: You can change text colour, button colour and text of the 'Reject All' button
bg: Можете да промените цвета на текста, цвета на бутона и текста на бутона "Отхвърляне на всички"

en: You can change the background colour of the banner:
bg: Можете да промените цвета на фона на банера:

en: You can fully customize the banner. Please see the video
bg: Можете напълно да персонализирате банера. Моля, вижте видеото

en: You can select a font for the text of the banner:
bg: Можете да изберете шрифт за текста на банера:

en: You can select language from your wordpress Settings > General.
bg: Можете да изберете език от Настройки на WordPress > Общи.

en: You can update this option by Seers's Dashboard and only if you have the Pro+ or Ultimate plan.
bg: Можете да актуализирате тази опция от таблото за управление на Seers и само ако имате план Pro+ или Ultimate.

en: Your Seers Cookie Consent Banner is NOT activated because
bg: Вашият банер за съгласие с cookie на Seers не е активиран, защото

en: Your Seers Cookie Consent banner is activated.
bg: Вашият банер за съгласие с cookie на Seers е активиран.

en: You can select the shape of the buttons that appear on the banner.
bg: Можете да изберете формата на бутоните, които се появяват на банера.

en: all
bg: всички

en: and
bg: и

en: and choose the language you like. See the video
bg: и изберете желания от вас език. Вижте видеото

en: designed to take the hassle out of complying with the new data
                                    protection regulations.
bg: създадени, за да премахнат затрудненията, свързани със спазването на новите данни.
    правила за защита.

en: explains how to add cookies manually.
bg: обяснява как да добавите cookies ръчно.

en: here
bg: тук

en: powered by
bg: Oсъществено от

en: seers logo
bg: лого на Seers

en: video
bg: видео
