seers-cookie-consent-banner-privacy-policy - en to cs_CZ translation catalogue (331 entries)

en: Get Premium
cs_CZ: Získat Premium

en: Quick Feedback
cs_CZ: Rychlá zpětná vazba

en: If you have a moment, please let us know why you are deactivating:
cs_CZ: Pokud máte chvilku, dejte nám prosím vědět, proč se deaktivujete:

en: The banner is not in the required language
cs_CZ: Banner není v požadovaném jazyce

en: The banner picks up your website language automatically. You can always sign-in on your Seers account
cs_CZ: Banner automaticky přebírá jazyk vaší webové stránky. Vždy se můžete přihlásit ke svému účtu Seers

en: and choose the language you like. See the video
cs_CZ: a vyberte jazyk, který se vám líbí. Viz video

en: here
cs_CZ: tady

en: Banner did not appear
cs_CZ: Banner se neobjevil

en: Most of the times the compatibility issue can be fixed very quickly. Please contact
cs_CZ: Většinu času může být problém kompatibility velmi rychlé. Prosím kontaktujte

en: Cookies are not showing in settings
cs_CZ: Cookies se zobrazují v nastavení

en: We are scanning your website and it can take up to 12 hours for Cookies to appear. In a very few cases scanner miss a cookie. This
cs_CZ: Skenujeme vaše webové stránky a to může trvat až 12 hodin, než se cookies objeví. Ve velmi málo případech Scanner chybí cookie. Tento

en: explains how to add cookies manually.
cs_CZ: vysvětluje, jak přidat soubory cookie ručně.

en: The banner did not match website theme
cs_CZ: Banner neodpovídá tématu webu

en: You can fully customize the banner. Please see the video
cs_CZ: Můžete plně přizpůsobit banner. Viz video

en: The plugin broke my site
cs_CZ: Plugin mi zlomil místo

en: I have found a better plugin
cs_CZ: Našel jsem lepší plugin

en: Plugin name
cs_CZ: Plugin Název

en: The plugin is great, but i need specific feature that you do not support.
cs_CZ: Plugin je skvělý, ale potřebuji specifickou funkci, kterou nepodporujete.

en: The plugin is great, but i need specific feature that you don't support.
cs_CZ: Plugin je skvělý, ale potřebuji specifickou funkci, kterou nepodporujete.

en: Banner customisation.
cs_CZ: Přizpůsobení banneru.

en: Other
cs_CZ: Jiný

en: Kindly tell us the reason so we can improve.
cs_CZ: Laskavě nám řekněte ten důvod, abychom se mohli zlepšit.

en: Submit & Deactivate
cs_CZ: Odeslat & deaktivovat

en: Cancel
cs_CZ: Zrušení

en: Skip & Deactivate
cs_CZ: Přeskočit a deaktivovat

en: Dismiss this notice.
cs_CZ: Odmítnout toto oznámení.

en: Create Account
cs_CZ: Vytvořit účet

en: Already Existing
cs_CZ: Již existující

en: Your Seers Cookie Consent banner is activated.
cs_CZ: Váš banner Seers Cookie Consent je aktivován.

en: Your Seers Cookie Consent Banner is NOT activated because
cs_CZ: Banner souhlasu se soubory cookie společnosti Seers NENÍ aktivován, protože

en: Email
cs_CZ: E-mailem

en: I agree Seers
cs_CZ: Souhlasím se Seers

en: Terms & Condition
cs_CZ: Podmínky a podmínky

en: and
cs_CZ: a

en: Privacy Policy
cs_CZ: Zásady ochrany osobních údajů

en: Create Premium Account
cs_CZ: Vytvoření prémiového účtu

en: Seers Cookie ID will be received automatically after account creation
cs_CZ: ID souborů cookie Seers obdržíte automaticky po vytvoření účtu

en: Important Note: Your domain name without the www and https:// will be used as your password to access the seers <a href="%s" target="_blank">dashboard</a>.
cs_CZ: Důležitá poznámka: Vaše jméno domény bez www a https:// bude použito jako heslo pro přihlášení do Seers <a href="%s" target="_blank">Dashboard</a>.

en: Account already exists with Seers?
cs_CZ: Účet u Seers již existuje?

en: Update Cookie ID
cs_CZ: Aktualizace Cookie ID

en: REGULATION
cs_CZ: NAŘÍZENÍ

en: Global Privacy Law
cs_CZ: Globální právo na ochranu soukromí

en: LANGUAGE
cs_CZ: JAZYK

en: Choose
cs_CZ: Vybrat

en: English
cs_CZ: Angličtina

en: Geo-target Location (Regional)
cs_CZ: Zeměpisná cílová lokalita (regionální)

en:  Worldwide
cs_CZ:  Celosvětově

en:  UK & EU Countries
cs_CZ:  Spojené království a země EU

en:  Auto Regional Detection
cs_CZ:  Automatická detekce regionu

en:  Other Countries
cs_CZ:  Ostatní země

en: Language Auto Regional Detection
cs_CZ: Automatická detekce jazyka a regionu

en: Turn on to automatically detect the language of banner according to region
cs_CZ: Zapnutí automatické detekce jazyka banneru podle regionu

en: Preview
cs_CZ: Náhled

en: Global Privacy Laws
cs_CZ: Globální zákony o ochraně osobních údajů

en: (GDPR) General Data Protection Regulation
cs_CZ: (GDPR) Obecné nařízení o ochraně osobních údajů

en: European Union
cs_CZ: Evropská unie

en: (CCPA) California Consumer Privacy Act
cs_CZ: (CCPA) Kalifornský zákon o ochraně soukromí spotřebitelů

en: United States
cs_CZ: Spojené státy

en: (CPRA) California Privacy Rights Act
cs_CZ: (CPRA) Kalifornský zákon o právech na soukromí

en: (LGPD) Brazilian General Data Protection Law
cs_CZ: (LGPD) brazilský obecný zákon o ochraně údajů

en: Brazil
cs_CZ: Brazílie

en: (PIPL) Personal Information Protection Law
cs_CZ: (PIPL) Zákon o ochraně osobních údajů

en: China
cs_CZ: Čína

en: (PDPA) Personal Data Protection Act
cs_CZ: (PDPA) Zákon o ochraně osobních údajů

en: Singapore
cs_CZ: Singapur

en: Australia
cs_CZ: Austrálie

en: Data Protection Act 2018
cs_CZ: Zákon o ochraně osobních údajů 2018

en: United Kingdom
cs_CZ: Velká Británie

en: (POPIA) Protection of Personal Information Act
cs_CZ: (POPIA) Zákon o ochraně osobních údajů

en: South Africa
cs_CZ: Jižní Afrika

en: (PIPEDA) Personal Information Protection and Electronic Documents Act
cs_CZ: (PIPEDA) Zákon o ochraně osobních údajů a elektronických dokumentech

en: (EU Cookie Law) ePrivacy Directive
cs_CZ: (zákon EU o souborech cookie) Směrnice o soukromí a elektronických komunikacích (ePrivacy Directive)

en: (COPPA) Children's Online Privacy Protection Act
cs_CZ: (COPPA) Zákon o ochraně soukromí dětí na internetu

en: Personal Data (Privacy) Ordinance
cs_CZ: Nařízení o ochraně osobních údajů

en: Data Protection Law
cs_CZ: Zákon o ochraně osobních údajů

en: UAE
cs_CZ: SAE

en: (APPI) Act on the Protection of Personal Information
cs_CZ: (APPI) Zákon o ochraně osobních údajů

en: Japan
cs_CZ: Japonsko

en: New Zealand Privacy Act 2020
cs_CZ: Novozélandský zákon o ochraně soukromí 2020

en: New Zealand
cs_CZ: Nový Zéland

en: (PDPA) Thailand Personal Data Protection Act
cs_CZ: (PDPA) Thajsko Zákon o ochraně osobních údajů

en: Thailand
cs_CZ: Thajsko

en: Data Privacy Act of 2012
cs_CZ: Zákon o ochraně osobních údajů z roku 2012

en: Philippines
cs_CZ: Filipíny

en: Indian Personal Data Protection Bill (Draft)
cs_CZ: Indický návrh zákona o ochraně osobních údajů (návrh)

en: India
cs_CZ: Indie

en: (PIPA) South Korean Personal Information Protection Act
cs_CZ: (PIPA) Jihokorejský zákon o ochraně osobních údajů

en: South Korea
cs_CZ: Jižní Korea

en: (LFPDPPP) Mexican Federal Law on the Protection of Personal Data Held by Private Parties
cs_CZ: (LFPDPPP) Mexický federální zákon o ochraně osobních údajů v držení soukromých subjektů

en: Mexico
cs_CZ: Mexiko

en: Kenya Data Protection Act 2019
cs_CZ: Keňský zákon o ochraně údajů 2019

en: Kenya
cs_CZ: Keňa

en: (LPPD) Law on Protection of Personal Data
cs_CZ: (LPPD) Zákon o ochraně osobních údajů

en: Turkey
cs_CZ: Turecko

en: General Data Protection Law
cs_CZ: Obecný zákon o ochraně osobních údajů

en: (FADP) Swiss Federal Act on Data Protection
cs_CZ: (FADP) Švýcarský federální zákon o ochraně údajů

en: Switzerland
cs_CZ: Švýcarsko

en: Israel Protection of Privacy Law 5741-1981
cs_CZ: Izraelský zákon o ochraně soukromí 5741-1981

en: Israel
cs_CZ: Izrael

en: Colombian Data Protection Law (Law 1581 of 2012)
cs_CZ: Kolumbijský zákon o ochraně údajů (zákon č. 1581 z roku 2012)

en: Colombia
cs_CZ: Kolumbie

en: Russian Federal Law on Personal Data
cs_CZ: Ruský federální zákon o osobních údajích

en: Russia
cs_CZ: Rusko

en: Data Privacy Law
cs_CZ: Zákon o ochraně osobních údajů

en: Indonesia
cs_CZ: Indonésie

en: Law on Cybersecurity
cs_CZ: Zákon o kybernetické bezpečnosti

en: (Show/Hide)
cs_CZ: (Zobrazit/skrýt)

en: Allow Cookie Banner to be displayed on your website
cs_CZ: Povolení zobrazování bannerů souborů cookie na vašich webových stránkách

en: Turn on to record the consent of users
cs_CZ: Zapnutí zaznamenávání souhlasu uživatelů

en: Sub-Domains Setting
cs_CZ: Nastavení subdomén

en: Covers all subdomain under the selected domain
cs_CZ: Pokrývá všechny subdomény pod vybranou doménou

en: Choose how many time you want consent from user
cs_CZ: Zvolte, kolikrát chcete od uživatele získat souhlas

en: Always
cs_CZ: Vždy

en: Daily
cs_CZ: Denně

en: Weekly
cs_CZ: Týdenní

en: Monthly
cs_CZ: Měsíční

en: Quarterly
cs_CZ: Čtvrtletně

en: Yearly
cs_CZ: Roční

en: Save Changes
cs_CZ: Uložit změny

en: This text will appear on the button that the user can click to “accept” the storage of their terminal equipment.
cs_CZ: Tento text se zobrazí na tlačítku, na které může uživatel kliknout, aby "přijal" uložení svého koncového zařízení.

en: Edit the text & its colour of “Accept” button
cs_CZ: Úprava textu a barvy tlačítka "Přijmout"

en: Allow All
cs_CZ: Povolit vše

en: Change the “Accept” button colour
cs_CZ: Změna barvy tlačítka "Přijmout"

en: This text will appear on the button that the user can click to “decline” the storage of cookies on their terminal equipment.
cs_CZ: Tento text se zobrazí na tlačítku, na které může uživatel kliknout, aby "odmítl" ukládání souborů cookie na svém koncovém zařízení.

en: Edit the text & its colour of “Reject” button
cs_CZ: Úprava textu a barvy tlačítka "Odmítnout"

en: Disable All
cs_CZ: Zakázat vše

en: Change the “Reject” button colour
cs_CZ: Změna barvy tlačítka "Odmítnout"

en: This text will expand the cookie banner downward, showing the categories of cookies and details of each cookie within the respective category.
cs_CZ: Tento text rozbalí banner souborů cookie směrem dolů a zobrazí kategorie souborů cookie a podrobnosti o každém souboru cookie v rámci příslušné kategorie.

en: Edit the text & its colour of “Cookie Setting”
cs_CZ: Úprava textu a jeho barvy v položce "Nastavení souborů cookie"

en: Preference
cs_CZ: Předvolby

en: Change the “Cookie Setting” button colour
cs_CZ: Změna barvy tlačítka "Nastavení souborů cookie"

en: We use cookies to ensure you get the best experience
cs_CZ: Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, k poskytování funkcí sociálních médií a k analýze návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek sdílíme také s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali z vašeho používání jejich služeb. Souhlasíte s našimi soubory cookie, pokud budete pokračovat v používání našich webových stránek. Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

en: Banner Text Colour &nbsp;
cs_CZ: Barva textu banneru

en: Change the banner text colour
cs_CZ: Změna barvy textu banneru

en: Default
cs_CZ: Výchozí hodnota

en: Flat
cs_CZ: Byt

en: Rounded
cs_CZ: Zaoblený

en: Choose the display style of your banner
cs_CZ: Výběr stylu zobrazení banneru

en: Banner
cs_CZ: Prapor

en: Modal
cs_CZ: Modální

en: Tooltip
cs_CZ: Nápověda k nástrojům

en: Choose  the position or placement of the banner
cs_CZ: Výběr polohy nebo umístění banneru

en: Top
cs_CZ: Nahoru

en: Bottom
cs_CZ: Spodní část

en: Bottom Left
cs_CZ: Vlevo dole

en: Bottom Right
cs_CZ: Vpravo dole

en: Top Left
cs_CZ: Vlevo nahoře

en: Top Right
cs_CZ: Vpravo nahoře

en: Universal
cs_CZ: Univerzální

en: Standard
cs_CZ: Standardní

en: Cookie Preferences Logo&nbsp;
cs_CZ: Předvolby souborů cookie Logo

en: Logo will show here
cs_CZ: Zde se zobrazí logo

en: Upload
cs_CZ: Nahrát

en: Choose Font & Size&nbsp;
cs_CZ: Výběr písma a velikosti

en: Change the font style and size of your text
cs_CZ: Změna stylu a velikosti písma textu

en: Powered by Seers &nbsp;
cs_CZ: Powered by Seers

en: Show or hide powered by Seers on preference centre of banner
cs_CZ: Zobrazení nebo skrytí funkce powered by Seers v centru preferencí banneru

en: APPLY
cs_CZ: POUŽÍT

en: Welcome!
cs_CZ: Vítejte!

en: The cookie banner has been successfully installed on your website.
cs_CZ: Banner cookie byl úspěšně nainstalován na vaše webové stránky.

en: Overview
cs_CZ: Přehled

en: Activated
cs_CZ: Aktivováno

en: Regulation
cs_CZ: Nařízení

en: Language
cs_CZ: Jazyk

en: Targeted Location
cs_CZ: Cílové umístění

en: Worldwide
cs_CZ: Celosvětově

en: Customise Banner
cs_CZ: Přizpůsobení banneru

en: Framework
cs_CZ: Rámec

en: Learn more...
cs_CZ: Zjistěte více...

en: Do Not Track
cs_CZ: Nesledovat

en: When enabled, visitors who are using a browser that sends a Do Not Track signal will have their signal automatically applied to their consent settings.
cs_CZ: Pokud je tato funkce povolena, návštěvníci, kteří používají prohlížeč, který odesílá signál Nesledovat, budou mít tento signál automaticky aplikován na nastavení souhlasu.

en: When enabled, Seers CMP will implement the IAB Global Privacy Platform and IAB EU TCF 2.x Frameworks along with their respective APIs.
cs_CZ: Po aktivaci bude Seers CMP implementovat IAB Global Privacy Platform a IAB EU TCF 2.x Frameworks spolu s jejich příslušnými API.

en: Do Not Sell (CPRA)
cs_CZ: Neprodávat (CPRA)

en: When enabled, visitors who are using a browser that sends a Do Not Sell Signal will have their signal automatically applied to their consent settings
cs_CZ: Pokud je tato funkce povolena, návštěvníci, kteří používají prohlížeč, který odesílá signál Neprodávat, budou mít tento signál automaticky aplikován na nastavení souhlasu

en: When enabled, Google Consent Mode V2 for Google Analytics is supported. GCM must be implemented via your Google configuration for this option to function.
cs_CZ: Pokud je povolen, je podporován režim souhlasu Google V2 pro službu Google Analytics. Aby tato možnost fungovala, musí být GCM implementován prostřednictvím konfigurace Google.

en: Facebook Consent Mode
cs_CZ: Režim souhlasu na Facebooku

en: Global Privacy Control (GPC)
cs_CZ: Globální kontrola soukromí (GPC)

en: When enabled, visitors who are using a browser or extension that is GPC compliant will have their signal automatically applied to their consent settings.
cs_CZ: Pokud je tato funkce povolena, návštěvníci, kteří používají prohlížeč nebo rozšíření, které je v souladu s GPC, automaticky použijí svůj signál na nastavení souhlasu.

en: Connect to a Seers Premium account to create a cookie policy and let your users know how your site uses cookies.
cs_CZ: Připojte se k účtu Seers Premium a vytvořte zásady používání souborů cookie a informujte své uživatele o tom, jak vaše stránky používají soubory cookie.

en: Connect
cs_CZ: Připojit

en: Sign up for a Seers Premium account to create a privacy policy and let your users know about your website's data collection practices.
cs_CZ: Zaregistrujte si účet Seers Premium a vytvořte si zásady ochrany osobních údajů a informujte uživatele o postupech shromažďování dat na svých webových stránkách.

en: Sign Up
cs_CZ: Registrace

en: Please create cookies policy page and enter URL below.
cs_CZ: Vytvořte stránku Zásady cookies a zadejte adresu URL níže.

en: Enable Policy:
cs_CZ: Povolit politiku:

en: Cookie Policy and declaration URL:
cs_CZ: Zásady a prohlášení URL prohlášení cookie:

en: Policy URL
cs_CZ: Politika URL

en: Save
cs_CZ: ULOŽIT

en: Enter your email below to access premium features! As a premium user, you can manage all the settings from the web app.
cs_CZ: Pro přístup k prémiovým funkcím zadejte svůj e-mail níže! Jako prémiový uživatel můžete spravovat všechna nastavení z webové aplikace.

en: Documentation
cs_CZ: Dokumentace

en: Refer to our comprehensive documentation to help you with the setup process and get started with all the features and functionalities.
cs_CZ: Podívejte se na naši obsáhlou dokumentaci, která vám pomůže s nastavením a se všemi funkcemi a vlastnostmi.

en: Open
cs_CZ: Otevřít

en: Help and Support
cs_CZ: Nápověda a podpora

en: We are here to help! If you have any questions or encounter any issues, please don't hesitate to reach out. We're ready to support you every step of the way.
cs_CZ: Jsme tu, abychom vám pomohli! Pokud máte jakékoli dotazy nebo se setkáte s problémy, neváhejte se na nás obrátit. Jsme připraveni vás podpořit na každém kroku.

en: Contact Us
cs_CZ: Kontaktujte nás

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Upgrade Premium
cs_CZ: Upgrade premium

en: Cannot find domain with this key.
cs_CZ: Nelze najít doménu s tímto klíčem.

en: Secret does not match
cs_CZ: Tajemství neodpovídá

en: Current domain not added for this Cookie ID.
cs_CZ: Aktuální doména není přidána pro toto cookie ID.

en: Key is wrong.
cs_CZ: Klíč je špatně.

en: Key is correct for current domain.
cs_CZ: Klíč je správný pro aktuální doménu.

en: Sorry, link is expire please try again.
cs_CZ: Omlouváme se, ale platnost odkazu vypršela, zkuste to prosím znovu.

en: Security check failed.
cs_CZ: Bezpečnostní kontrola selhala.

en: Cookies policy added successfully.
cs_CZ: Zásady souborů cookie úspěšně přidalo.

en: Cookies policy disabled successfully.
cs_CZ: Zásady používání souborů cookie byly úspěšně zakázány.

en: Please login again.
cs_CZ: Přihlaste se znovu.

en: Some thing went wrong. Please check url and try again
cs_CZ: Něco se pokazilo. Zkontrolujte prosím adresu URL a zkuste to znovu

en: Some thing went wrong.
cs_CZ: Něco se pokazilo.

en: Settings has been updated successfully
cs_CZ: Nastavení byla úspěšně aktualizována

en: Dashboard
cs_CZ: Ovládací panel

en: Account Setup
cs_CZ: Nastavení účtu

en: General
cs_CZ: Hlavní

en: Appearance
cs_CZ: Vzhled

en: Frameworks
cs_CZ: Rámce

en: Reports
cs_CZ: Reporty

en: User Guide
cs_CZ: Uživatelská příručka

en: Support
cs_CZ: Podpora

en: Need any help?
cs_CZ: Potřebujete pomoc?

en: Policy
cs_CZ: Zásady

en: Advance Features
cs_CZ: Pokročilé funkce

en: Banner Settings
cs_CZ: Nastavení banneru

en: Visual Settings
cs_CZ: Vizuální nastavení

en: Enable/disable Cookie banner
cs_CZ: Povolit / Zakázat banner cookie

en: Consent Frequency
cs_CZ: Frekvence souhlasu

en: Consent expiry limit
cs_CZ: Limit platnosti souhlasu

en: You can select language from your wordpress Settings > General.
cs_CZ: Jazyk můžete vybrat v Nastavení wordpressu > Obecné.

en: Show a badge to enable the cookie banner to appear post consent.
cs_CZ: Ukažte odznak, který umožňuje, aby banner cookie objeví sešlá pošta.

en: Text to appear on the banner:
cs_CZ: Text se zobrazí na banneru:

en: Body text will not appears when google banner will be active. Google banner can be set from seersco.com user dashboard
cs_CZ: Text těla se nezobrazí, když je aktivní banner Google. Google banner lze nastavit na uživatelském panelu seersco.com.

en: Colour
cs_CZ: Barva

en: The text colour to appear on the banner:
cs_CZ: Barva textu se zobrazí na banneru:

en: You can change the background colour of the banner:
cs_CZ: Můžete změnit barvu pozadí banneru:

en: Accept Button
cs_CZ: Přijmout tlačítko

en: You can change text colour, button colour and text of the 'Accept All' button
cs_CZ: Můžete změnit barvu textu, barvu tlačítka a text 'Přijmout všechny'

en: Text Colour
cs_CZ: Barva textu

en: The text colour to appear on the 'Accept All' button:
cs_CZ: Barva textu se zobrazí na tlačítku 'Přijmout všechny':

en: Button Colour
cs_CZ: Barva tlačítka

en: The 'Accept All' button colour to appear on the banner:
cs_CZ: 'Přijmout all' barvu pro zobrazení na banneru:

en: Reject Button
cs_CZ: Tlačítko odmítnout

en: You can change text colour, button colour and text of the 'Reject All' button
cs_CZ: Můžete změnit barvu textu, barvu tlačítka a text 'Odmítnout všechny'

en: The text colour to appear on the 'Reject All' button:
cs_CZ: Barva textu se zobrazí na tlačítku 'Odmítnout všechny':

en: The 'Reject All' button colour to appear on the banner:
cs_CZ: Barva 'Odmítnout all' pro zobrazení na banneru:

en: Setting Button
cs_CZ: Tlačítko nastavení

en: You can change text colour and text of the 'Setting' button
cs_CZ: Můžete změnit barvu textu a text tlačítka 'Nastavení'

en: The text colour to appear on the 'Setting' button:
cs_CZ: Barva textu se zobrazí na tlačítku 'Nastavení':

en: The 'Setting' button colour to appear on the banner:
cs_CZ: Barva 'Nastavení' se zobrazí na banneru:

en: You can select a font for the text of the banner:
cs_CZ: Můžete vybrat písmo pro text banneru:

en: Select Button
cs_CZ: Zvolte tlačítko

en: You can select the shape of the buttons that appear on the banner.
cs_CZ: Můžete vybrat tvar tlačítek, které se zobrazí na banneru.

en: Display Style
cs_CZ: Styl zobrazení

en: Position
cs_CZ: Pozice

en: Place of Banner.
cs_CZ: Místo uložení praporu.

en: PREVIEW
cs_CZ: Náhled

en: SAVE
cs_CZ: ULOŽIT

en: Powering all your
cs_CZ: Napájení všeho

en: Privacy &amp; Data Security needs
cs_CZ: Soukromí a; Potřeby zabezpečení dat

en: Gain access to an extensive range of GDPR, PECR, CCPA &amp; ePrivacy compliance tools,
cs_CZ: Získat přístup k rozsáhlému rozsahu GDPR, PREC, CCPA a; Nástroje pro dodržování ePrivacy,

en: all
cs_CZ: všechno

en: designed to take the hassle out of complying with the new data
                                    protection regulations.
cs_CZ: navržen tak, aby se neobjevil v souladu s novými údaji
                                    Ochranné předpisy.

en: Policies Pack
cs_CZ: Zásady Pack

en: Templates Pack
cs_CZ: Šablony Pack

en: GDPR Staff eTraining
cs_CZ: GDPR personál Etraining

en: Cookie Consent Management
cs_CZ: Správa souboru cookie

en: DPIA
cs_CZ: Dpia

en: GDPR Audit
cs_CZ: Audit GDPR

en: Cyber Secure
cs_CZ: Cyber ​​Secure

en: Subject Request Management
cs_CZ: Správa požadavků na předmět

en: START FREE
cs_CZ: Začněte zdarma

en: Child privacy
cs_CZ: Soukromí dětí

en: Shows layer of banners for Age appropriate Children Consent
cs_CZ: Zobrazuje vrstvu bannerů pro věkově vhodné děti Souhlas

en: Google consent mode
cs_CZ: Režim souhlasu Google

en: Activate GCM to get analytics without capturing personal information
cs_CZ: Aktivace GCM pro získání analytických údajů bez zachycení osobních údajů

en: Activate FCM API to pause sending pixel signals to Facebook
cs_CZ: Aktivace rozhraní FCM API pro pozastavení odesílání signálů pixelů společnosti Facebook

en: Own Branding Logo
cs_CZ: Logo vlastní značky

en: Add a logo of your business
cs_CZ: Přidejte logo své firmy

en: Autoblock Tracking Manager
cs_CZ: Správce sledování autobloků

en: Block vendors cookies & tracking technologies
cs_CZ: Blokování souborů cookie a sledovacích technologií prodejců

en: Help Guide
cs_CZ: Průvodce nápovědou

en: Video Guide
cs_CZ: Průvodce videem

en: Refer to our documentation to set and get started
cs_CZ: Podívejte se na naši dokumentaci, jak nastavit a začít

en: We would love to help you on any queries or issues.
cs_CZ: Rádi vám pomůžeme s jakýmikoli dotazy nebo problémy.

en: START PREMIUM TODAY
cs_CZ: Začněte pojistný dnes

en: Premium Plan
cs_CZ: Prémiový plán

en: Restyle Cookie Consent with your own branding, logos, colours etc
cs_CZ: Restylujte Souhlas se soubory cookie pomocí vlastní značky, loga, barev atd.

en: 28 languages to choose from. Offer localised text with control of location and languages
cs_CZ: 28 jazyků na výběr. Nabídněte lokalizovaný text s kontrolou umístění a jazyků

en: Consent Log
cs_CZ: Protokol souhlasu

en: As per GDPR article 30 demonstrate that data subject consent was received
cs_CZ: Podle článku 30 GDPR prokažte, že byl získán souhlas subjektu údajů

en: Cookie Policy
cs_CZ: Zásady cookie

en: Setting up your Privacy Policies is something every business needs to comply with. It used to be a hassle & cost a fortune. We've solved that.
cs_CZ: Nastavení zásad ochrany osobních údajů je něco, co musí dodržovat každá firma. Dříve to bývala potíž a stálo to majlant. My jsme to vyřešili.

en: Prior Consent
cs_CZ: Předchozí souhlas

en: By law, you must gain prior consent before any cookies drop. Our banner is one of the few that is compliant
cs_CZ: Podle zákona musíte získat předchozí souhlas předtím, než upustíte od jakýchkoli souborů cookie. Náš banner je jeden z mála, který je v souladu s tímto nařízením

en: 6+ Design Layouts
cs_CZ: 6+ rozložení designu

en: 6 Consent banner designs to choose from
cs_CZ: Na výběr máte 6 návrhů bannerů se souhlasem

en: Customer Support
cs_CZ: Zákaznická podpora

en: We pride ourselves on our one-to-one customer support. We will bend over backwards to assist you
cs_CZ: Jsme hrdí na naši individuální zákaznickou podporu. Překonáme všechny překážky, abychom vám pomohli

en: Banner Customisation
cs_CZ: Přizpůsobení banneru

en: Fully customisable - choose your banner's position, size, colour, buttons, texts, fonts etc
cs_CZ: Plně přizpůsobitelný - vyberte si pozici banneru, jeho velikost, barvu, tlačítka, texty, písma atd.

en: Subdomains
cs_CZ: Subdomény

en: Have multiple subdomains? We have you covered with multi-subdomain support
cs_CZ: Máte více subdomén? Máme pro vás podporu více subdomén.

en: Only the users with a paid account can avail this feature.
cs_CZ: Tuto funkci mohou využít pouze uživatelé s placeným účtem.

en: Ok
cs_CZ: OK

en: Provide Seersco.com Login Credentials
cs_CZ: Poskytnutí přihlašovacích údajů Seersco.com

en: Password
cs_CZ: Heslo

en: Login
cs_CZ: Přihlášení

en: Want to import settings from seersco.com or keep wordpress banner settings.
cs_CZ: Chcete importovat nastavení z webu seersco.com nebo zachovat nastavení banneru Wordpress.

en: Keep WP Seetings
cs_CZ: Udržujte WP Seetings

en: Seersco.com Settings
cs_CZ: Nastavení Seersco.com

en: To unlock these feature click on "Create Premium Account" button.
cs_CZ: Tyto funkce odemknete kliknutím na tlačítko "Vytvořit prémiový účet".

en: You can update this option by Seers's Dashboard and only if you have the Pro+ or Ultimate plan.
cs_CZ: Tuto možnost můžete aktualizovat na panelu Seers a pouze v případě, že máte tarif Pro+ nebo Ultimate.

en: Price Plans
cs_CZ: Cenové plány

en: Please enter valid Password.
cs_CZ: Zadejte prosím platné heslo.

en: Email is required.
cs_CZ: Je vyžadován e-mail.

en: Please enter a valid email address.
cs_CZ: Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.

en: Password is required.
cs_CZ: Je vyžadováno heslo.

en: seers logo
cs_CZ: logo Seers

en: powered by
cs_CZ: Powered by

en: Necessary
cs_CZ: Nezbytné

en: Preferences
cs_CZ: Předvolby

en: Statistics
cs_CZ: Statistiky

en: Always Active
cs_CZ: Vždy aktivní

en: Necessary cookies help make a website usable by enabling basic functions like page navigation and access to secure areas of the website. The website cannot function properly without these cookies.
cs_CZ: Nezbytné soubory cookie pomáhají učinit web použitelným tím, že umožňují základní funkce, jako je navigace na stránce a přístup k zabezpečeným oblastem webu. Bez těchto souborů cookie nemůže web správně fungovat.

en: Cookies Detail
cs_CZ: Detail cookies

en: Preference cookies enable a website to remember information that changes the way the website behaves or looks, like your preferred language or the region that you are in.
cs_CZ: Přednostní soubory cookie umožňují webové stránky zapamatovat si informace, které mění způsob, jakým web se chová nebo vypadá, jako je váš preferovaný jazyk nebo oblast, ve kterém jste.

en: Statistic cookies help website owners to understand how visitors interact with websites by collecting and reporting information anonymously.
cs_CZ: Statistické soubory cookie pomáhají majitelům webových stránek pochopit, jak návštěvníci interagují s webovými stránkami, a to prostřednictvím anonymního shromažďování a vykazování informací.

en: Marketing cookies are used to track visitors across websites. The intention is to display ads that are relevant and engaging for the individual user and thereby more valuable for publishers and third-party advertisers.
cs_CZ: Marketingové soubory cookie se používají ke sledování návštěvníků na různých webových stránkách. Záměrem je zobrazovat reklamy, které jsou relevantní a zajímavé pro jednotlivé uživatele, a tím hodnotnější pro vydavatele a inzerenty třetích stran.

en: Unclassified
cs_CZ: Nezařazené

en: Unclassified cookies are cookies that we are in the process of classifying, together with the providers of individual cookies.
cs_CZ: Neklasifikované soubory cookie jsou soubory cookie, které právě klasifikujeme společně s poskytovateli jednotlivých souborů cookie.

en: Cookies are small text files that can be used by websites to make the experience of the user more efficient. The law states that we can store cookies on your device if they are strictly necessary for the operation of this site. For all other types of cookies, we need your permission. This site uses different types of cookies. Some cookies are placed by third party services that appear on our pages. You can at any time, change or withdraw your consent from the Cookie Declaration on our website. Learn more about who we are, how you can contact us, and how we process personal data in our Privacy Policy?
cs_CZ: Soubory cookie jsou malé textové soubory, které mohou webové stránky používat k zefektivnění práce uživatele. Podle zákona můžeme soubory cookie ukládat do vašeho zařízení, pokud jsou nezbytně nutné pro provoz těchto stránek. Pro všechny ostatní typy souborů cookie potřebujeme váš souhlas. Tyto stránky používají různé typy souborů cookie. Některé soubory cookie umisťují služby třetích stran, které se objevují na našich stránkách. Svůj souhlas můžete kdykoli změnit nebo odvolat v Prohlášení o souborech cookie na našich webových stránkách. Více o tom, kdo jsme, jak nás můžete kontaktovat a jak zpracováváme osobní údaje, se dozvíte v našich Zásadách ochrany osobních údajů?

en: Read Cookie Policy
cs_CZ: Číst zásady cookie

en: Save my choices
cs_CZ: Uložit mé volby

en: About Cookies
cs_CZ: O souborech cookie
