seers-cookie-consent-banner-privacy-policy - en to ga translation catalogue (339 entries)

en: Quick Feedback
ga: Aiseolas tapaidh

en: If you have a moment, please let us know why you are deactivating:
ga: Má tá nóiméad agat, cuir in iúl dúinn cén fáth a bhfuil tú ag díghníomhú:

en: The banner is not in the required language
ga: Níl an banner sa teanga riachtanach

en: The banner picks up your website language automatically. You can always sign-in on your Seers account
ga: Tógann an banner do theanga an láithreáin ghréasáin go huathoibríoch. Is féidir leat clárú i gcónaí ar do chuntas do Seers

en: and choose the language you like. See the video
ga: agus roghnaigh an teanga is mian leat. Féach an físeán

en: here
ga: an áit seo

en: Banner did not appear
ga: Níor tháinig Banner le feiceáil

en: Most of the times the compatibility issue can be fixed very quickly. Please contact
ga: An chuid is mó de na hamanna is féidir an tsaincheist chomhoiriúnachta a shocrú go han-tapa. Téigh i dteagmháil le do thoil

en: Cookies are not showing in settings
ga: Níl na cookies ag taispeáint i suíomhanna

en: We are scanning your website and it can take up to 12 hours for Cookies to appear. In a very few cases scanner miss a cookie. This
ga: Táimid ag scanadh do láithreán gréasáin agus is féidir leis suas le 12 uair an chloig a ghlacadh le haghaidh cookies le feiceáil. I líon beag cásanna, cailleann scanóir cookie. Seo

en: video
ga: físiúlacht

en: explains how to add cookies manually.
ga: míníonn conas cookies a chur leis de láimh.

en: The banner did not match website theme
ga: Níor mheaitseáil an banner téama an láithreáin ghréasáin

en: You can fully customize the banner. Please see the video
ga: Is féidir leat an banner a shaincheapadh go hiomlán. Féach an físeán le do thoil

en: The plugin broke my site
ga: Bhris an breiseán mo shuíomh

en: I have found a better plugin
ga: Tá plugin níos fearr agam

en: Plugin name
ga: Plugin Ainm

en: The plugin is great, but i need specific feature that you do not support.
ga: Tá an breiseán iontach, ach tá gné shonrach de dhíth orm nach dtacaíonn tú leis.

en: The plugin is great, but i need specific feature that you don't support.
ga: Tá an breiseán mór, ach tá gné shonrach de dhíth orm nach dtacaíonn tú leis.

en: Banner customisation.
ga: Customization Banner.

en: Other
ga: Eile

en: Kindly tell us the reason so we can improve.
ga: Inis dúinn an chúis ionas gur féidir linn a fheabhsú.

en: Submit & Deactivate
ga: Cuir isteach & Díghníomhachtaigh

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Skip & Deactivate
ga: Scipeáil & Díghníomhachtaigh

en: Dismiss this notice.
ga: Dífhostú an fógra seo.

en: Create Account
ga: Cruthaigh cuntas

en: Already Existing
ga: Cheana féin

en: Your Seers Cookie Consent banner is activated.
ga: Tá do bhratach Toilithe Cookie Seers i ngníomh.

en: Your Seers Cookie Consent Banner is NOT activated because
ga: NÍL do Meirge Toilithe Cookie Seer gníomhachtaithe mar gheall ar

en: Email
ga: Ríomhphost a chur chuig

en: I agree Seers
ga: Aontaím Seers

en: Terms & Condition
ga: Téarmaí & Coinníoll

en: and
ga: agus

en: Privacy Policy
ga: Beartas Príobháideachais

en: I agree Seers to use my email and url to create an account and power the cookie banner.
ga: Aontaím Seers chun mo ríomhphost agus mo URL a úsáid chun cuntas a chruthú agus cumhacht a thabhairt don bhratach cookie.

en: Create Premium Account
ga: Cruthaigh Cuntas Préimhe

en: Seers Cookie ID will be received automatically after account creation
ga: Fuarthas ID Cookie Seers go huathoibríoch tar éis cruthú cuntas

en: Important Note: Your domain name without the www and https:// will be used as your password to access the seers <a href="%s" target="_blank">dashboard</a>.
ga: Nóta Tábhachtach: Bainfear úsáid as d’ainm fearainn gan an www agus https: // mar do phasfhocal chun logáil isteach chuig <a href="%s" target="_blank">Painéal na nIonstraimí</a> Seers.

en: Account already exists with Seers?
ga: An bhfuil cuntas ann cheana féin le Seers?

en: Update Cookie ID
ga: Nuashonrú Cookie ID

en: REGULATION
ga: RIALACHÁN

en: Global Privacy Law
ga: Dlí Príobháideachta Domhanda

en: LANGUAGE
ga: TEANGA

en: Choose
ga: Roghnaigh

en: English
ga: Béarla

en: Geo-target Location (Regional)
ga: Suíomh Geo-sprioc (Réigiúnach)

en:  Worldwide
ga:  Ar fud an domhain

en:  UK & EU Countries
ga:  Tíortha an RA & an AE

en:  Auto Regional Detection
ga:  Brath Auto Réigiúnach

en:  Other Countries
ga:  Tíortha Eile

en: Language Auto Regional Detection
ga: Brath Réigiúnach Auto Teanga

en: Turn on to automatically detect the language of banner according to region
ga: Cas air chun teanga na mbratach a bhrath go huathoibríoch de réir réigiúin

en: Preview
ga: Réamhamharc

en: Global Privacy Laws
ga: Dlíthe Príobháideachta Domhanda

en: (GDPR) General Data Protection Regulation
ga: (GDPR) Rialachán Ginearálta um Chosaint Sonraí

en: European Union
ga: Aontas Eorpach

en: (CCPA) California Consumer Privacy Act
ga: (CCPA) California Acht Príobháideachta Tomhaltóirí

en: United States
ga: Stáit Aontaithe Mheiriceá

en: (CPRA) California Privacy Rights Act
ga: (CPRA) California An tAcht um Chearta Príobháideachta

en: (LGPD) Brazilian General Data Protection Law
ga: (LGPD) Dlí Ginearálta um Chosaint Sonraí na Brasaíle

en: Brazil
ga: an Bhrasaíl

en: (PIPL) Personal Information Protection Law
ga: (PIPL) An Dlí um Chosaint Faisnéise Pearsanta

en: China
ga: tSín

en: (PDPA) Personal Data Protection Act
ga: (PDPA) An tAcht um Chosaint Sonraí Pearsanta

en: Singapore
ga: Singeapór

en: Australia
ga: Astráil

en: Data Protection Act 2018
ga: An tAcht um Chosaint Sonraí 2018

en: United Kingdom
ga: An Ríocht Aontaithe

en: (POPIA) Protection of Personal Information Act
ga: (POPIA) An tAcht um Chosaint Faisnéise Pearsanta

en: South Africa
ga: Afraic Theas

en: (PIPEDA) Personal Information Protection and Electronic Documents Act
ga: (PIPEDA) An tAcht um Fhaisnéis Phearsanta agus Doiciméid Leictreonacha

en: Canada
ga: Ceanada

en: (EU Cookie Law) ePrivacy Directive
ga: (Dlí Fianán an AE) Treoir r-Príobháideachta

en: (COPPA) Children's Online Privacy Protection Act
ga: (COPPA) An tAcht um Chosaint Príobháideachta Leanaí ar Líne

en: Personal Data (Privacy) Ordinance
ga: Ordú Sonraí Pearsanta (Príobháideacht).

en: Hong Kong
ga: Hong Cong

en: Data Protection Law
ga: An Dlí um Chosaint Sonraí

en: (APPI) Act on the Protection of Personal Information
ga: (APPI) an tAcht um Chosaint Faisnéise Pearsanta

en: Japan
ga: tSeapáin

en: New Zealand Privacy Act 2020
ga: Acht Príobháideachta na Nua-Shéalainne 2020

en: New Zealand
ga: an Nua-Shéalainn

en: (PDPA) Thailand Personal Data Protection Act
ga: (PDPA) An Téalainn An tAcht um Chosaint Sonraí Pearsanta

en: Thailand
ga: Téalainn

en: Data Privacy Act of 2012
ga: An tAcht um Príobháideacht Sonraí 2012

en: Philippines
ga: hOileáin Fhilipíneacha

en: Indian Personal Data Protection Bill (Draft)
ga: An Bille um Chosaint Sonraí Pearsanta Indiach (Dréacht)

en: (PIPA) South Korean Personal Information Protection Act
ga: (PIPA) An tAcht um Chosaint Faisnéise Pearsanta na Cóiré Theas

en: South Korea
ga: An Chóiré Theas

en: (LFPDPPP) Mexican Federal Law on the Protection of Personal Data Held by Private Parties
ga: (LFPDPPP) Dlí Cónaidhme Mheicsiceo ar Chosaint Sonraí Pearsanta atá i seilbh Páirtithe Príobháideacha

en: Mexico
ga: Meicsiceo

en: Kenya Data Protection Act 2019
ga: An tAcht um Chosaint Sonraí na Céinia, 2019

en: Kenya
ga: an Chéinia

en: (LPPD) Law on Protection of Personal Data
ga: (LPPD) An Dlí um Chosaint Sonraí Pearsanta

en: Turkey
ga: Tuirc

en: General Data Protection Law
ga: An Dlí Ginearálta um Chosaint Sonraí

en: Argentina
ga: an Airgintín

en: (FADP) Swiss Federal Act on Data Protection
ga: (FADP) Acht Chónaidhme na hEilvéise ar Chosaint Sonraí

en: Switzerland
ga: Eilvéis

en: Israel Protection of Privacy Law 5741-1981
ga: Iosrael Dlí um Chosaint Príobháideachta 5741-1981

en: Israel
ga: Iosrael

en: Colombian Data Protection Law (Law 1581 of 2012)
ga: Dlí um Chosaint Sonraí na Colóime (Dlí 1581 de 2012)

en: Colombia
ga: an Cholóim

en: Russian Federal Law on Personal Data
ga: An dlí Chónaidhme na rúise ar shonraí pearsanta

en: Russia
ga: Rúis

en: Data Privacy Law
ga: Dlí Príobháideachta Sonraí

en: Indonesia
ga: Indinéis

en: Law on Cybersecurity
ga: An dlí maidir le cibearshlándáil

en: Vietnam
ga: Vítneam

en: (Show/Hide)
ga: (Taispeáin/Folaigh)

en: Allow Cookie Banner to be displayed on your website
ga: Ceadaigh Meirge Fianán a thaispeáint ar do shuíomh Gréasáin

en: Turn on to record the consent of users
ga: Cas air chun toiliú úsáideoirí a thaifeadadh

en: Sub-Domains Setting
ga: Socrú Fo-Fhearainn

en: Covers all subdomain under the selected domain
ga: Clúdaíonn sé gach fofhearann faoin bhfearann roghnaithe

en: Choose how many time you want consent from user
ga: Roghnaigh cé mhéad ama a theastaíonn uait toiliú ón úsáideoir

en: Always
ga: I gcónaí

en: Daily
ga: laethúil

en: Weekly
ga: Seachtainiúil

en: Monthly
ga: go míosúil

en: Quarterly
ga: Ráithiúil

en: Yearly
ga: Bliantúil

en: Save Changes
ga: Sábháil Athruithe

en: This text will appear on the button that the user can click to “accept” the storage of their terminal equipment.
ga: Beidh an téacs seo le feiceáil ar an gcnaipe gur féidir leis an úsáideoir cliceáil chun “glacadh” le stóráil a dtrealamh teirminéil.

en: Edit the text & its colour of “Accept” button
ga: Cuir an téacs agus a dhath den chnaipe “Glac leis” in eagar

en: Allow All
ga: Lig Uile

en: Change the “Accept” button colour
ga: Athraigh dath an chnaipe “Glac”.

en: This text will appear on the button that the user can click to “decline” the storage of cookies on their terminal equipment.
ga: Taispeánfar an téacs seo ar an gcnaipe ar féidir leis an úsáideoir cliceáil air chun stóráil na bhfianán ar a dtrealamh teirminéil a “dhiúltú”.

en: Edit the text & its colour of “Reject” button
ga: Cuir an téacs agus a dhath den chnaipe “Diúltaigh” in eagar

en: Disable All
ga: Díchumasaigh Gach

en: Change the “Reject” button colour
ga: Athraigh dath an chnaipe “Diúltaigh”.

en: This text will expand the cookie banner downward, showing the categories of cookies and details of each cookie within the respective category.
ga: Leathnóidh an téacs seo bratach na bhfianán anuas, ag taispeáint catagóirí na bhfianán agus sonraí gach fianán laistigh den chatagóir faoi seach.

en: Edit the text & its colour of “Cookie Setting”
ga: Cuir an téacs agus a dhath ar “Socrú Fianán” in eagar

en: Preference
ga: Socruithe

en: Change the “Cookie Setting” button colour
ga: Athraigh dath an chnaipe “Socrú Fianán”.

en: We use cookies to ensure you get the best experience
ga: Bainimid úsáid as fianáin chun ábhar agus fógraí a phearsantú, chun gnéithe meán sóisialta a sholáthar agus chun anailís a dhéanamh ar ár dtrácht. Chomh maith leis sin, comhroinnimid faisnéis faoin úsáid a bhaineann tú as ár suíomh lenár gcomhpháirtithe meáin shóisialta, fógraíochta agus anailíse a d’fhéadfadh é a chomhcheangal le faisnéis eile a chuir tú ar fáil dóibh nó a bhailigh siad ón úsáid a bhain tú as a gcuid seirbhísí. Toilíonn tú lenár bhfianáin má leanann tú d’úsáid a bhaint as ár suíomh Gréasáin.

en: Banner Text Colour &nbsp;
ga: Dath Téacs Meirge

en: Change the banner text colour
ga: Athraigh dath téacs an bhratach

en: Default
ga: Réamh-réad

en: Flat
ga: Cothrom

en: Rounded
ga: Cruinn

en: Choose the display style of your banner
ga: Roghnaigh stíl taispeána do bhratach

en: Banner
ga: Bean bhailte

en: Modal
ga: Módúil

en: Tooltip
ga: Leid uirlisí

en: Choose  the position or placement of the banner
ga: Roghnaigh suíomh nó socrúchán an bhratach

en: Top
ga: Barr

en: Bottom
ga: Bun

en: Bottom Left
ga: Bun ar Chlé

en: Bottom Right
ga: Bun ar dheis

en: Top Left
ga: Barr ar Chlé

en: Top Right
ga: Barr Ar dheis

en: Universal
ga: Uilíoch

en: Standard
ga: Caighdeán

en: Cookie Preferences Logo&nbsp;
ga: Lógó Roghanna Fianán

en: Logo will show here
ga: Taispeánfar an lógó anseo

en: Upload
ga: Uaslódáil

en: Choose Font & Size&nbsp;
ga: Roghnaigh Cló & Méid

en: Change the font style and size of your text
ga: Athraigh stíl cló agus méid do théacs

en: Powered by Seers &nbsp;
ga: Cumhachtaithe ag Seeers

en: Show or hide powered by Seers on preference centre of banner
ga: Taispeáin nó folaigh arna gcumhachtú ag Seers ar lárionad tosaíochta an bhratach

en: APPLY
ga: IARRATAS

en: Welcome!
ga: Fáilte romhat!

en: The cookie banner has been successfully installed on your website.
ga: Tá an bhratach fianán suiteáilte go rathúil ar do shuíomh Gréasáin.

en: Overview
ga: Forbhreathnú

en: Activated
ga: Gníomhachtaithe

en: Regulation
ga: Rialachán

en: Language
ga: Teanga

en: Targeted Location
ga: Suíomh Spriocdhírithe

en: Worldwide
ga: Ar fud an domhain

en: Customise Banner
ga: Saincheap Meirge

en: Framework
ga: Creatlach

en: Learn more...
ga: Foghlaim níos mó...

en: Do Not Track
ga: Ná Rianaigh

en: When enabled, visitors who are using a browser that sends a Do Not Track signal will have their signal automatically applied to their consent settings.
ga: Nuair a bheidh sé cumasaithe, cuirfear a gcuid comhartha i bhfeidhm go huathoibríoch ar a socruithe toilithe do chuairteoirí a úsáideann brabhsálaí a sheolann comhartha Ná Déan Rian.

en: When enabled, Seers CMP will implement the IAB Global Privacy Platform and IAB EU TCF 2.x Frameworks along with their respective APIs.
ga: Nuair a bheidh sé cumasaithe, cuirfidh Seers CMP Ardán Príobháideachta Domhanda an IAB agus Creataí TCF 2.x IAB EU i bhfeidhm mar aon lena n-APIanna faoi seach.

en: Do Not Sell (CPRA)
ga: Ná Díol (CPRA)

en: When enabled, visitors who are using a browser that sends a Do Not Sell Signal will have their signal automatically applied to their consent settings
ga: Nuair a bheidh sé cumasaithe, cuirfear comhartha cuairteoirí a úsáideann brabhsálaí a sheolann Comhartha Ná Díol go huathoibríoch ar a socruithe toilithe

en: When enabled, Google Consent Mode V2 for Google Analytics is supported. GCM must be implemented via your Google configuration for this option to function.
ga: Nuair a bheidh sé cumasaithe, tacaítear le Mód Toiliú Google V2 do Google Analytics. Ní mór GCM a chur i bhfeidhm trí do chumraíocht Google le go bhfeidhmeoidh an rogha seo.

en: Facebook Consent Mode
ga: Mód Toilithe Facebook

en: Global Privacy Control (GPC)
ga: Rialú Príobháideachta Domhanda (GPC)

en: When enabled, visitors who are using a browser or extension that is GPC compliant will have their signal automatically applied to their consent settings.
ga: Nuair a bheidh sé cumasaithe, cuirfear comhartha cuairteoirí a úsáideann brabhsálaí nó síneadh atá comhlíontach GPC i bhfeidhm go huathoibríoch ar a socruithe toilithe.

en: Connect to a Seers Premium account to create a cookie policy and let your users know how your site uses cookies.
ga: Ceangail le cuntas Seer Premium chun polasaí fianán a chruthú agus cuir d’úsáideoirí ar an eolas faoin gcaoi a n-úsáideann do shuíomh fianáin.

en: Connect
ga: Ceangail

en: Sign up for a Seers Premium account to create a privacy policy and let your users know about your website's data collection practices.
ga: Cláraigh le haghaidh cuntas Préimh Seers chun polasaí príobháideachta a chruthú agus d’úsáideoirí a chur ar an eolas faoi chleachtais bailithe sonraí do shuíomh Gréasáin.

en: Sign Up
ga: Cláraigh

en: Please create cookies policy page and enter URL below.
ga: Cruthaigh leathanach Polasaí cookie agus cuir isteach URL thíos.

en: Enable Policy:
ga: Cumasaigh Beartas:

en: Cookie Policy and declaration URL:
ga: Beartas cookie agus Dearbhú URL:

en: Policy URL
ga: URL beartais

en: Save
ga: Sáraigh

en: Enter your email below to access premium features! As a premium user, you can manage all the settings from the web app.
ga: Cuir isteach do r-phost thíos chun rochtain a fháil ar ghnéithe préimhe! Mar úsáideoir préimhe, is féidir leat na socruithe go léir a bhainistiú ón app gréasáin.

en: Documentation
ga: Doiciméadú

en: Refer to our comprehensive documentation to help you with the setup process and get started with all the features and functionalities.
ga: Déan tagairt dár gcáipéisíocht chuimsitheach chun cabhrú leat leis an bpróiseas socraithe agus cuir tús leis na gnéithe agus na feidhmiúlachtaí go léir.

en: Open
ga: Ar agor

en: Help and Support
ga: Cabhair agus Tacaíocht

en: We are here to help! If you have any questions or encounter any issues, please don't hesitate to reach out. We're ready to support you every step of the way.
ga: Táimid anseo chun cabhrú! Má tá aon cheist agat nó má bhíonn aon fhadhb agat, ná bíodh leisce ort teagmháil a dhéanamh. Táimid réidh chun tacú leat gach céim den bhealach.

en: Contact Us
ga: Déan teagmháil le Linn

en: Upgrade Premium
ga: Uasghrádú a dhéanamh ar phréimh

en: Cannot find domain with this key.
ga: Ní féidir fearann a aimsiú leis an eochair seo.

en: Secret does not match
ga: Ní hionann an rún

en: Current domain not added for this Cookie ID.
ga: Níor cuireadh an fearann reatha leis chuige seo  Cookie ID.

en: Key is wrong.
ga: Tá eochair mícheart.

en: Key is correct for current domain.
ga: Tá an eochair ceart don fhearann reatha.

en: Sorry, link is expire please try again.
ga: Ár leithscéal, tá an nasc imithe in éag bain triail eile as.

en: Security check failed.
ga: Theip ar sheiceáil slándála.

en: Cookies policy added successfully.
ga: Beartas cookies curtha leis go rathúil.

en: Cookies policy disabled successfully.
ga: D'éirigh le polasaí cookies a dhíchumasú.

en: Please login again.
ga: Logáil isteach arís le do thoil.

en: Some thing went wrong. Please check url and try again
ga: Chuaigh rud eigin mícheart. Seiceáil le do thoil URL agus bain triail as arís

en: Some thing went wrong.
ga: Chuaigh rud eigin mícheart.

en: Settings has been updated successfully
ga: Rinneadh suímh a nuashonrú go rathúil

en: Dashboard
ga: Deais

en: Account Setup
ga: Socrú Cuntais

en: General
ga: Ginearálta

en: Appearance
ga: Dealramh

en: Frameworks
ga: Creataí

en: Reports
ga: Tuarascálacha

en: User Guide
ga: Treoir Úsáideora

en: Need any help?
ga: Aon chabhair uait?

en: Policy
ga: Beartas

en: Advance Features
ga: Ardghnéithe

en: Banner Settings
ga: Socruithe Banner

en: Visual Settings
ga: Socruithe Amhairc

en: Enable/disable Cookie banner
ga: Cumasaigh / Díchumasaigh Banner Cookie

en: Consent Frequency
ga: Minicíocht Toilithe

en: Consent expiry limit
ga: Teorainn éaga toilithe

en: You can select language from your wordpress Settings > General.
ga: Is féidir leat teanga a roghnú ó do Shocruithe wordpress > Ginearálta.

en: Show Badge
ga: Taispeáin suaitheantas

en: Show a badge to enable the cookie banner to appear post consent.
ga: Taispeáin suaitheantas chun cur ar chumas an banner cookie a bheith le feiceáil.

en: Banner Text
ga: Téacs Banner

en: Text to appear on the banner:
ga: Téacs le feiceáil ar an mbratach:

en: Body text will not appears when google banner will be active. Google banner can be set from seersco.com user dashboard
ga: Ní thaispeánfar téacs coirp nuair a bheidh Google banner gníomhach. Is féidir bratach Google a shocrú ó dheais úsáideoirí seersco.com

en: Colour
ga: Dath a chur ar

en: The text colour to appear on the banner:
ga: An dath téacs le feiceáil ar an mbratach:

en: Banner Background
ga: Banner Cúlra

en: You can change the background colour of the banner:
ga: Is féidir leat dath cúlra an bhratach a athrú:

en: Accept Button
ga: Glac leis an gcnaipe

en: You can change text colour, button colour and text of the 'Accept All' button
ga: Is féidir leat dath téacs, dath an chnaipe agus téacs an chnaipe 'Glac All' a athrú

en: Text Colour
ga: Dath téacs

en: The text colour to appear on the 'Accept All' button:
ga: An dath téacs le feiceáil ar an gcnaipe 'glacadh le gach rud':

en: Button Colour
ga: Dath an chnaipe

en: The 'Accept All' button colour to appear on the banner:
ga: An dath cnaipe 'glacadh le gach' le feiceáil ar an mbratach:

en: Reject Button
ga: Diúltaigh an cnaipe

en: You can change text colour, button colour and text of the 'Reject All' button
ga: Is féidir leat dath téacs a athrú, dath an chnaipe agus téacs an chnaipe 'Diúltaigh All'

en: The text colour to appear on the 'Reject All' button:
ga: An dath téacs le feiceáil ar an gcnaipe 'Diúltú Uile':

en: The 'Reject All' button colour to appear on the banner:
ga: Dath an chnaipe 'Diúltaigh All' le feiceáil ar an mbratach:

en: Setting Button
ga: Cnaipe a leagan síos

en: You can change text colour and text of the 'Setting' button
ga: Is féidir leat dath téacs agus téacs an chnaipe 'Socrú' a athrú

en: The text colour to appear on the 'Setting' button:
ga: An dath téacs le feiceáil ar an gcnaipe 'suíomh':

en: The 'Setting' button colour to appear on the banner:
ga: Dath an cnaipe 'Socraíonn' le feiceáil ar an mbratach:

en: Fonts
ga: Clónna

en: You can select a font for the text of the banner:
ga: Is féidir leat cló a roghnú do théacs an bhratach:

en: Select Button
ga: Roghnaigh an cnaipe

en: You can select the shape of the buttons that appear on the banner.
ga: Is féidir leat cruth na cnaipí atá le feiceáil ar an mbratach a roghnú.

en: Display Style
ga: Stíl Taispeána

en: Position
ga: Post

en: Place of Banner.
ga: Áit na Meirge.

en: PREVIEW
ga: Réamhamharc

en: SAVE
ga: Sáraigh

en: Powering all your
ga: Ag cumhachtáil do gach duine

en: Privacy &amp; Data Security needs
ga: Príobháideachas agus; Riachtanais slándála sonraí

en: Gain access to an extensive range of GDPR, PECR, CCPA &amp; ePrivacy compliance tools,
ga: Rochtain a fháil ar réimse leathan GDPR, PeCR, CCPA agus; Uirlisí Comhlíonta Eprivacy,

en: all
ga: fíor-

en: designed to take the hassle out of complying with the new data
                                    protection regulations.
ga: deartha chun an hassle a thógáil as na sonraí nua a chomhlíonadh
                                    Rialacháin um Chosaint.

en: Policies Pack
ga: Pacáiste Polasaithe

en: Templates Pack
ga: Pacáiste Teimpléid

en: GDPR Staff eTraining
ga: Foireann GDPR

en: Cookie Consent Management
ga: Bainistíocht Toilithe Cookie

en: DPIA
ga: Dpia

en: GDPR Audit
ga: Iniúchadh GDPR

en: Cyber Secure
ga: Cibearshlán slán

en: Subject Request Management
ga: Bainistíocht Iarratais Ábhair

en: START FREE
ga: Tús a chur le saor in aisce

en: Child privacy
ga: Príobháideacht leanaí

en: Shows layer of banners for Age appropriate Children Consent
ga: Taispeánann sé sraith bratach le haghaidh Toiliú Leanaí atá oiriúnach don Aois

en: Google consent mode
ga: Mód toilithe Google

en: Activate GCM to get analytics without capturing personal information
ga: Gníomhachtaigh GCM chun anailísíocht a fháil gan faisnéis phearsanta a ghabháil

en: Activate FCM API to pause sending pixel signals to Facebook
ga: Gníomhachtaigh FCM API chun comharthaí picteilín a sheoladh chuig Facebook a chur ar sos

en: Own Branding Logo
ga: Lógó Brandála Féin

en: Add a logo of your business
ga: Cuir lógó de do ghnó leis

en: Autoblock Tracking Manager
ga: Bainisteoir Rianaithe Autoblock

en: Block vendors cookies & tracking technologies
ga: Bloc díoltóirí fianáin agus teicneolaíochtaí rianaithe

en: Help Guide
ga: Treoir Cabhrach

en: Video Guide
ga: Treoir Físe

en: Refer to our documentation to set and get started
ga: Féach ar ár ndoiciméad chun socrú agus tosú

en: We would love to help you on any queries or issues.
ga: Ba bhreá linn cabhrú leat ar aon cheisteanna nó saincheisteanna.

en: START PREMIUM TODAY
ga: Tosaigh Préimh inniu

en: Premium Plan
ga: Plean préimhe

en: Branding
ga: Bradán

en: Restyle Cookie Consent with your own branding, logos, colours etc
ga: Déan Cookie a Athstíliú Toiliú le do bhrandáil, lógónna, dathanna srl féin

en: Multi Lingual
ga: Iltheangach

en: 28 languages to choose from. Offer localised text with control of location and languages
ga: 28 teanga le roghnú as. Cuir téacs áitiúil ar fáil le smacht ar shuíomh agus ar theangacha

en: Consent Log
ga: Logáil isteach Toilithe

en: As per GDPR article 30 demonstrate that data subject consent was received
ga: De réir GDPR léirítear in airteagal 30 go bhfuarthas toiliú ábhar sonraí

en: Cookie Policy
ga: Polasaí Cookie

en: Setting up your Privacy Policies is something every business needs to comply with. It used to be a hassle & cost a fortune. We've solved that.
ga: Ní mór do gach gnó cloí le do Bheartais Príobháideachta a bhunú. Ba hassle é agus chosain sé fortún. Táimid tar éis é sin a réiteach.

en: Prior Consent
ga: Toiliú roimh ré

en: By law, you must gain prior consent before any cookies drop. Our banner is one of the few that is compliant
ga: De réir an dlí, ní mór duit toiliú a fháil roimh ré sula dtitfidh aon fhianáin. Tá ár mbratach ar cheann den bheagán atá comhlíontach

en: 6+ Design Layouts
ga: 6+ leagan amach dearaidh

en: 6 Consent banner designs to choose from
ga: 6 Dearadh meirge toilithe le roghnú

en: Customer Support
ga: Tacaíocht chustaiméirí

en: We pride ourselves on our one-to-one customer support. We will bend over backwards to assist you
ga: Táimid bródúil as ár dtacaíocht aon-le-custaiméir. Beimid ag cromadh siar chun cabhrú leat

en: Banner Customisation
ga: Customization Banner

en: Fully customisable - choose your banner's position, size, colour, buttons, texts, fonts etc
ga: Inoiriúnaithe go hiomlán - roghnaigh suíomh, méid, dath, cnaipí, téacsanna, clónna srl

en: Subdomains
ga: Fofhearainn

en: Have multiple subdomains? We have you covered with multi-subdomain support
ga: An bhfuil subdomains iolracha agat? Táimid tar éis clúdach a thabhairt duit le tacaíocht il-subdomain

en: Only the users with a paid account can avail this feature.
ga: Ní féidir ach le húsáideoirí a bhfuil cuntas íoctha acu leas a bhaint as an ngné seo.

en: Ok
ga: Ceart go leor

en: Provide Seersco.com Login Credentials
ga: Cuir Dintiúir Logála Isteach Seersco.com ar fáil

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Want to import settings from seersco.com or keep wordpress banner settings.
ga: Ag iarraidh socruithe a allmhairiú ó seersco.com nó socruithe meirgí wordpress a choinneáil.

en: Keep WP Seetings
ga: Coinnigh Socruithe WP

en: Seersco.com Settings
ga: Socruithe Seersco.com

en: To unlock these feature click on "Create Premium Account" button.
ga: Chun na gnéithe seo a dhíghlasáil cliceáil ar an gcnaipe "Cruthaigh Cuntas Préimhe".

en: You can update this option by Seers's Dashboard and only if you have the Pro+ or Ultimate plan.
ga: Is féidir leat an rogha seo a nuashonrú le Painéal na bhFeitheoirí agus gan ach an plean Pro+ nó Ultimate agat.

en: Price Plans
ga: Pleananna Praghsanna

en: Please enter valid Password.
ga: Cuir isteach Pasfhocal bailí.

en: Email is required.
ga: Tá ríomhphost ag teastáil.

en: Please enter a valid email address.
ga: Cuir isteach seoladh ríomhphoist bailí.

en: Password is required.
ga: Tá pasfhocal ag teastáil.

en: seers logo
ga: lógó Seers

en: powered by
ga: Cumhachtaithe ag

en: Necessary
ga: Riachtanach

en: Preferences
ga: Sainroghanna

en: Statistics
ga: Staitisticí

en: Marketing
ga: Margaíocht

en: Always Active
ga: I gcónaí Gníomhach

en: Necessary cookies help make a website usable by enabling basic functions like page navigation and access to secure areas of the website. The website cannot function properly without these cookies.
ga: Cuidíonn cookies riachtanacha le suíomh Gréasáin a úsáid trí fheidhmeanna bunúsacha mar nascleanúint leathanaigh agus rochtain ar chodanna slána den láithreán gréasáin a chumasú. Ní féidir leis an suíomh Gréasáin feidhmiú i gceart gan na cookies seo.

en: Cookies Detail
ga: Cookies Sonraigh

en: Preference cookies enable a website to remember information that changes the way the website behaves or looks, like your preferred language or the region that you are in.
ga: Cuireann cookies tosaíochta ar chumas suíomh Gréasáin cuimhneamh ar fhaisnéis a athraíonn an dóigh a n-iompraíonn nó a bhreathnaíonn an suíomh Gréasáin, cosúil le do rogha teanga nó an réigiún ina bhfuil tú.

en: Statistic cookies help website owners to understand how visitors interact with websites by collecting and reporting information anonymously.
ga: Cuidíonn cookies staitistiúla le húinéirí láithreán gréasáin tuiscint a fháil ar an gcaoi a n-idirghníomhaíonn cuairteoirí le láithreáin ghréasáin trí fhaisnéis a bhailiú agus a thuairisciú gan ainm.

en: Marketing cookies are used to track visitors across websites. The intention is to display ads that are relevant and engaging for the individual user and thereby more valuable for publishers and third-party advertisers.
ga: Úsáidtear cookies margaíochta chun cuairteoirí a rianú ar láithreáin ghréasáin. Is é atá i gceist ná fógraí atá ábhartha agus tarraingteach don úsáideoir aonair a thaispeáint agus ar an gcaoi sin níos luachmhaire d’fhoilsitheoirí agus d’fhógróirí tríú páirtí.

en: Unclassified
ga: Neamhrangaithe

en: Unclassified cookies are cookies that we are in the process of classifying, together with the providers of individual cookies.
ga: Is éard is cookies neamhrangaithe ann ná cookies atá á rangú againn, mar aon le soláthraithe cookies aonair.

en: Cookies are small text files that can be used by websites to make the experience of the user more efficient. The law states that we can store cookies on your device if they are strictly necessary for the operation of this site. For all other types of cookies, we need your permission. This site uses different types of cookies. Some cookies are placed by third party services that appear on our pages. You can at any time, change or withdraw your consent from the Cookie Declaration on our website. Learn more about who we are, how you can contact us, and how we process personal data in our Privacy Policy?
ga: Is comhaid bheaga téacs iad fianáin ar féidir le láithreáin ghréasáin iad a úsáid chun eispéireas an úsáideora a dhéanamh níos éifeachtaí. Deir an dlí gur féidir linn fianáin a stóráil ar do ghléas má tá siad fíor-riachtanach chun an suíomh seo a oibriú. Maidir le gach cineál fianán eile, teastaíonn do chead uainn. Úsáideann an suíomh seo cineálacha éagsúla fianáin. Cuireann seirbhísí tríú páirtí atá le feiceáil ar ár leathanaigh roinnt fianáin. Féadfaidh tú ag am ar bith, do thoiliú ón Dearbhú Fianán a athrú nó a tharraingt siar ar ár suíomh Gréasáin. Foghlaim tuilleadh faoi cé muid féin, conas is féidir leat teagmháil a dhéanamh linn, agus conas a phróiseáilimid sonraí pearsanta inár Beartas Príobháideachta?

en: Read Cookie Policy
ga: Léigh Polasaí Cookie

en: Save my choices
ga: Sábháil mo roghanna

en: About Cookies
ga: Maidir cookies
