seers-cookie-consent-banner-privacy-policy - en to hu translation catalogue (333 entries)

en: Quick Feedback
hu: Gyors visszajelzés

en: If you have a moment, please let us know why you are deactivating:
hu: Ha van egy pillanat, kérjük, tudassa velünk, hogy miért deaktiválva:

en: The banner is not in the required language
hu: A banner nincs a kívánt nyelven

en: The banner picks up your website language automatically. You can always sign-in on your Seers account
hu: A banner automatikusan felveszi a webhelyét. Mindig bejelentkezhet a Seers fiókjában

en: and choose the language you like. See the video
hu: és válassza ki a kívánt nyelvet. Lásd a videót

en: here
hu: itt

en: Banner did not appear
hu: A banner nem jelenik meg

en: Most of the times the compatibility issue can be fixed very quickly. Please contact
hu: A kompatibilitási probléma többsége nagyon gyorsan rögzíthető. Kérem, hívjon

en: Cookies are not showing in settings
hu: A cookie-k nem jelennek meg a beállításokban

en: We are scanning your website and it can take up to 12 hours for Cookies to appear. In a very few cases scanner miss a cookie. This
hu: Szkennünk a webhelyed, és akár 12 órát is eltarthat a cookie-k számára. Egy nagyon kevés esetben a szkenner hiányzik egy cookie-t. Ez

en: video
hu: videó-

en: explains how to add cookies manually.
hu: megmagyarázza, hogyan kell kézzel hozzáadni a cookie-kat.

en: The banner did not match website theme
hu: A banner nem egyezik a webhely témájával

en: You can fully customize the banner. Please see the video
hu: Teljesen testreszabhatja a banneret. Kérjük, olvassa el a videót

en: The plugin broke my site
hu: A plugin megtörte a webhelyemet

en: I have found a better plugin
hu: Megtaláltam egy jobb bővítményt

en: Plugin name
hu: Plugin név

en: The plugin is great, but i need specific feature that you do not support.
hu: A plugin nagyszerű, de szükségem van olyan speciális tulajdonságra, amelyet nem támogat.

en: The plugin is great, but i need specific feature that you don't support.
hu: A plugin nagyszerű, de konkrét tulajdonságra van szükségem, amelyet nem támogat.

en: Banner customisation.
hu: Banner testreszabás.

en: Other
hu: Egyéb

en: Kindly tell us the reason so we can improve.
hu: Kérjük, mondja el nekünk az okot, hogy javuljon.

en: Submit & Deactivate
hu: Küldje el és deaktiválja

en: Cancel
hu: Megszünteti

en: Skip & Deactivate
hu: Skip és deaktiválja

en: Dismiss this notice.
hu: Utasítsa el ezt az értesítést.

en: Create Account
hu: Fiók létrehozása

en: Already Existing
hu: Már létező

en: Your Seers Cookie Consent banner is activated.
hu: Az Ön SEERS Cookie hozzájárulás banner aktiválva van.

en: Your Seers Cookie Consent Banner is NOT activated because
hu: A SEERS Cookie Consent banner nem aktiválódik, mert

en: I agree Seers
hu: Egyetértek Seers

en: Terms & Condition
hu: Felhasználási feltételek

en: and
hu: és

en: Privacy Policy
hu: Adatvédelmi irányelvek

en: Create Premium Account
hu: Prémium fiók létrehozása

en: Seers Cookie ID will be received automatically after account creation
hu: SEERS Cookie ID lesz automatikusan a fiók létrehozása után

en: Important Note: Your domain name without the www and https:// will be used as your password to access the seers <a href="%s" target="_blank">dashboard</a>.
hu: Fontos megjegyzés: A www és a https:// nélküli domainneve lesz a jelszava a Seers <a href="%s" target="_blank">Dashboardra</a> való bejelentkezéshez.

en: Account already exists with Seers?
hu: Már létezik fiók a Seersnél?

en: Update Cookie ID
hu: Frissítés Cookie ID

en: REGULATION
hu: RENDELKEZÉS

en: Global Privacy Law
hu: Globális adatvédelmi jog

en: PREMIUM
hu: Prémium

en: LANGUAGE
hu: NYELV

en: Choose
hu: Válassz

en: English
hu: Angol

en: Geo-target Location (Regional)
hu: Geo-target Location (Regionális)

en:  Worldwide
hu:  Világszerte

en:  UK & EU Countries
hu:  Egyesült Királyság és az EU országai

en:  Auto Regional Detection
hu:  Automatikus regionális felismerés

en:  Other Countries
hu:  Más országok

en: Language Auto Regional Detection
hu: Nyelv Automatikus regionális felismerés

en: Turn on to automatically detect the language of banner according to region
hu: Kapcsolja be a banner nyelvének automatikus felismerését a régiónak megfelelően

en: Preview
hu: Előnézet

en: Global Privacy Laws
hu: Globális adatvédelmi törvények

en: (GDPR) General Data Protection Regulation
hu: (GDPR) Általános adatvédelmi rendelet

en: European Union
hu: Európai Unió

en: (CCPA) California Consumer Privacy Act
hu: (CCPA) Kaliforniai fogyasztói adatvédelmi törvény

en: United States
hu: Egyesült Államok

en: (CPRA) California Privacy Rights Act
hu: (CPRA) Kaliforniai adatvédelmi törvény

en: (LGPD) Brazilian General Data Protection Law
hu: (LGPD) Brazil általános adatvédelmi törvény

en: Brazil
hu: Brazília

en: (PIPL) Personal Information Protection Law
hu: (PIPL) Személyes adatok védelméről szóló törvény

en: China
hu: Kína

en: (PDPA) Personal Data Protection Act
hu: (PDPA) Személyes adatok védelméről szóló törvény

en: Singapore
hu: Szingapúr

en: Australia
hu: Ausztrália

en: Data Protection Act 2018
hu: Adatvédelmi törvény 2018

en: United Kingdom
hu: Egyesült Királyság

en: (POPIA) Protection of Personal Information Act
hu: (POPIA) A személyes adatok védelméről szóló törvény

en: South Africa
hu: Dél-Afrikai Köztársaság

en: (PIPEDA) Personal Information Protection and Electronic Documents Act
hu: (PIPEDA) Személyes adatok védelméről és az elektronikus dokumentumokról szóló törvény

en: Canada
hu: Kanada

en: (EU Cookie Law) ePrivacy Directive
hu: (az EU sütikről szóló törvénye) ePrivacy-irányelv

en: (COPPA) Children's Online Privacy Protection Act
hu: (COPPA) A gyermekek online adatainak védelméről szóló törvény

en: Personal Data (Privacy) Ordinance
hu: Személyes adatokról (magánélet) szóló rendelet

en: Hong Kong
hu: Hongkong

en: Data Protection Law
hu: Adatvédelmi törvény

en: (APPI) Act on the Protection of Personal Information
hu: (APPI) Törvény a személyes adatok védelméről

en: Japan
hu: Japán

en: New Zealand Privacy Act 2020
hu: Új-Zélandi adatvédelmi törvény 2020

en: New Zealand
hu: Új-Zéland

en: (PDPA) Thailand Personal Data Protection Act
hu: (PDPA) Thaiföld Személyes adatok védelméről szóló törvény

en: Thailand
hu: Thaiföld

en: Data Privacy Act of 2012
hu: A 2012. évi adatvédelmi törvény

en: Philippines
hu: Fülöp-szigetek

en: Indian Personal Data Protection Bill (Draft)
hu: Az indiai személyes adatok védelméről szóló törvénytervezet (tervezet)

en: (PIPA) South Korean Personal Information Protection Act
hu: (PIPA) Dél-koreai törvény a személyes adatok védelméről

en: South Korea
hu: Dél-Korea

en: (LFPDPPP) Mexican Federal Law on the Protection of Personal Data Held by Private Parties
hu: (LFPDPPP) Mexikói szövetségi törvény a magánszemélyek birtokában lévő személyes adatok védelméről

en: Mexico
hu: Mexikó

en: Kenya Data Protection Act 2019
hu: Kenya adatvédelmi törvény 2019

en: (LPPD) Law on Protection of Personal Data
hu: (LPPD) A személyes adatok védelméről szóló törvény

en: Turkey
hu: Törökország

en: General Data Protection Law
hu: Általános adatvédelmi törvény

en: Argentina
hu: Argentína

en: (FADP) Swiss Federal Act on Data Protection
hu: (FADP) Svájci szövetségi adatvédelmi törvény

en: Switzerland
hu: Svájc

en: Israel Protection of Privacy Law 5741-1981
hu: Izrael adatvédelmi törvénye 5741-1981

en: Israel
hu: Izrael

en: Colombian Data Protection Law (Law 1581 of 2012)
hu: Kolumbiai adatvédelmi törvény (2012. évi 1581. törvény)

en: Colombia
hu: Kolumbia

en: Russian Federal Law on Personal Data
hu: A személyes adatokról szóló orosz szövetségi törvény

en: Russia
hu: Oroszország

en: Data Privacy Law
hu: Adatvédelmi törvény

en: Indonesia
hu: Indonézia

en: Law on Cybersecurity
hu: A kiberbiztonságról szóló törvény

en: Vietnam
hu: Vietnám

en: (Show/Hide)
hu: (Megjelenítés/elrejtés)

en: Allow Cookie Banner to be displayed on your website
hu: Engedélyezze a Cookie Banner megjelenítését a weboldalán

en: Turn on to record the consent of users
hu: Kapcsolja be a felhasználók beleegyezésének rögzítéséhez

en: Sub-Domains Setting
hu: Aldomainek beállítása

en: Covers all subdomain under the selected domain
hu: A kiválasztott domain alá tartozó összes aldomainre vonatkozik

en: Choose how many time you want consent from user
hu: Válassza ki, hányszor kéri a felhasználó hozzájárulását

en: Always
hu: Mindig

en: Daily
hu: Napi

en: Weekly
hu: Heti

en: Monthly
hu: Havi

en: Quarterly
hu: Negyedévente

en: Yearly
hu: Éves

en: Save Changes
hu: Módosítások mentése

en: This text will appear on the button that the user can click to “accept” the storage of their terminal equipment.
hu: Ez a szöveg megjelenik azon a gombon, amelyre a felhasználó rákattintva "elfogadja" a végberendezés tárolását.

en: Edit the text & its colour of “Accept” button
hu: Az "Elfogadom" gomb szövegének és színének szerkesztése

en: Allow All
hu: Engedélyezni az összeset

en: Change the “Accept” button colour
hu: Az "Elfogadom" gomb színének módosítása

en: This text will appear on the button that the user can click to “decline” the storage of cookies on their terminal equipment.
hu: Ez a szöveg megjelenik azon a gombon, amelyre a felhasználó rákattintva "elutasíthatja" a sütik tárolását a végberendezésén.

en: Edit the text & its colour of “Reject” button
hu: Az "Elutasítás" gomb szövegének és színének szerkesztése

en: Disable All
hu: Összes letiltása

en: Change the “Reject” button colour
hu: Az "Elutasítás" gomb színének módosítása

en: This text will expand the cookie banner downward, showing the categories of cookies and details of each cookie within the respective category.
hu: Ez a szöveg lefelé bővíti a cookie-bannert, és megjeleníti a cookie-k kategóriáit és az egyes cookie-k részleteit az adott kategórián belül.

en: Edit the text & its colour of “Cookie Setting”
hu: A "Cookie beállítás" szövegének és színének szerkesztése

en: Preference
hu: Beállítások

en: Change the “Cookie Setting” button colour
hu: A "Cookie beállítás" gomb színének megváltoztatása

en: We use cookies to ensure you get the best experience
hu: Sütiket használunk a tartalom és a hirdetések személyre szabásához, a közösségi médiafunkciók biztosításához és a forgalom elemzéséhez. A weboldalunk Ön általi használatára vonatkozó információkat megosztjuk közösségi média-, hirdetési és elemzési partnereinkkel is, akik ezeket az információkat kombinálhatják más olyan információkkal, amelyeket Ön adott meg nekik, vagy amelyeket a szolgáltatásaik használatából gyűjtöttek. Ön beleegyezik a cookie-k használatába, ha továbbra is használja weboldalunkat.

en: Banner Text Colour &nbsp;
hu: Banner szöveg színe

en: Change the banner text colour
hu: A banner szövegének színének módosítása

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Flat
hu: Lakás

en: Rounded
hu: Lekerekített

en: Choose the display style of your banner
hu: Válassza ki a banner megjelenítési stílusát

en: Banner
hu: Transzparens

en: Modal
hu: Modális

en: Choose  the position or placement of the banner
hu: Válassza ki a banner pozícióját vagy elhelyezését

en: Bottom
hu: Alul

en: Bottom Left
hu: Balra lent

en: Bottom Right
hu: Jobbra lent

en: Top Left
hu: Balra fent

en: Universal
hu: Általános

en: Cookie Preferences Logo&nbsp;
hu: Cookie beállítások logó

en: Logo will show here
hu: A logó itt fog megjelenni

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Choose Font & Size&nbsp;
hu: Betűtípus és méret kiválasztása

en: Change the font style and size of your text
hu: A szöveg betűtípusának és méretének módosítása

en: Powered by Seers &nbsp;
hu: Powered by Seers

en: Show or hide powered by Seers on preference centre of banner
hu: Mutasd vagy rejtsd el a powered by Seers-t a banner preferencia-központjában

en: Welcome!
hu: Üdvözöljük!

en: The cookie banner has been successfully installed on your website.
hu: A cookie-banner sikeresen telepítve lett a weboldalára.

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Activated
hu: Aktiválva

en: Regulation
hu: Szabályozás

en: Language
hu: Nyelv

en: Targeted Location
hu: Célzott helyszín

en: Worldwide
hu: Világszerte

en: Customise Banner
hu: Banner testreszabása

en: Framework
hu: Keretrendszer

en: Learn more...
hu: Tudjon meg többet...

en: Do Not Track
hu: Követés kikapcsolása

en: When enabled, visitors who are using a browser that sends a Do Not Track signal will have their signal automatically applied to their consent settings.
hu: Ha engedélyezve van, a Ne kövessenek jelzést küldő böngészőt használó látogatók jelzése automatikusan alkalmazásra kerül a hozzájárulási beállításaikban.

en: When enabled, Seers CMP will implement the IAB Global Privacy Platform and IAB EU TCF 2.x Frameworks along with their respective APIs.
hu: Ha a Seers CMP engedélyezve van, a Seers CMP implementálja az IAB Global Privacy Platform és az IAB EU TCF 2.x keretrendszereket, valamint a hozzájuk tartozó API-kat.

en: Do Not Sell (CPRA)
hu: Nem eladó (CPRA)

en: When enabled, visitors who are using a browser that sends a Do Not Sell Signal will have their signal automatically applied to their consent settings
hu: Ha engedélyezve van, akkor a Ne eladjon jelzést küldő böngészőt használó látogatók jelzése automatikusan alkalmazásra kerül a beleegyezési beállításaikban

en: When enabled, Google Consent Mode V2 for Google Analytics is supported. GCM must be implemented via your Google configuration for this option to function.
hu: Ha engedélyezve van, a Google Analytics Google Consent Mode V2 funkciója támogatott. A GCM-et a Google-konfiguráción keresztül kell végrehajtani ahhoz, hogy ez az opció működjön.

en: Facebook Consent Mode
hu: Facebook beleegyezési mód

en: Global Privacy Control (GPC)
hu: Globális adatvédelmi ellenőrzés (GPC)

en: When enabled, visitors who are using a browser or extension that is GPC compliant will have their signal automatically applied to their consent settings.
hu: Ha engedélyezve van, akkor a GPC-nek megfelelő böngészőt vagy bővítményt használó látogatók jelzései automatikusan alkalmazásra kerülnek a hozzájárulás beállításaihoz.

en: Cookie Policy Generator
hu: Cookie szabályzat generátor

en: Connect to a Seers Premium account to create a cookie policy and let your users know how your site uses cookies.
hu: Csatlakozzon egy Seers Premium fiókhoz, hogy létrehozzon egy cookie-irányelvet, és tájékoztassa a felhasználókat arról, hogy az Ön webhelye hogyan használja a cookie-kat.

en: Connect
hu: Csatlakozás

en: Privacy Policy Generator
hu: Adatvédelmi irányelvek generátor

en: Sign up for a Seers Premium account to create a privacy policy and let your users know about your website's data collection practices.
hu: Regisztráljon egy Seers Premium fiókra, hogy létrehozhasson egy adatvédelmi szabályzatot, és tájékoztassa felhasználóit a webhelye adatgyűjtési gyakorlatáról.

en: Sign Up
hu: Regisztráció

en: Please create cookies policy page and enter URL below.
hu: Kérjük, hozzon létre cookie-kat.

en: Enable Policy:
hu: A házirend engedélyezése:

en: Cookie Policy and declaration URL:
hu: Cookie-házirend és nyilatkozat URL:

en: Policy URL
hu: Politikai url

en: Save
hu: MEGMENT

en: Enter your email below to access premium features! As a premium user, you can manage all the settings from the web app.
hu: Adja meg az alábbi e-mail címét, hogy hozzáférjen a prémium funkciókhoz! Prémium felhasználóként az összes beállítást a webes alkalmazásból kezelheti.

en: Documentation
hu: Dokumentáció

en: Refer to our comprehensive documentation to help you with the setup process and get started with all the features and functionalities.
hu: Tekintse meg átfogó dokumentációnkat, amely segít Önnek a beállítási folyamatban, és kezdje el használni az összes funkciót és funkciót.

en: Open
hu: Megnyitás

en: Help and Support
hu: Súgó és támogatás

en: We are here to help! If you have any questions or encounter any issues, please don't hesitate to reach out. We're ready to support you every step of the way.
hu: Azért vagyunk itt, hogy segítsünk! Ha bármilyen kérdése van, vagy bármilyen probléma merül fel, kérjük, ne habozzon kapcsolatba lépni velünk. Készen állunk arra, hogy minden lépésnél támogassuk Önt.

en: Contact Us
hu: Kapcsolatfelvétel

en: Settings
hu: Beállítások

en: Upgrade Premium
hu: Frissítési prémium

en: Cannot find domain with this key.
hu: Nem található domain ezzel a kulccsal.

en: Secret does not match
hu: A titok nem egyezik

en: Current domain not added for this Cookie ID.
hu: A jelenlegi tartományt nem adták hozzá ehhez.

en: Key is wrong.
hu: A kulcs téved.

en: Key is correct for current domain.
hu: A kulcs helyes az aktuális tartományhoz.

en: Sorry, link is expire please try again.
hu: Sajnálom, a link lejárt, kérjük, próbálja meg újra.

en: Security check failed.
hu: A biztonsági ellenőrzés sikertelen.

en: Cookies policy added successfully.
hu: A Cookie-házirendek sikeresen hozzáadva.

en: Cookies policy disabled successfully.
hu: Cookies policy sikeresen letiltva.

en: Please login again.
hu: Kérjük, jelentkezzen be újra.

en: Some thing went wrong. Please check url and try again
hu: Valami elromlott. Kérjük, ellenőrizze az URL-t, és próbálja újra

en: Some thing went wrong.
hu: Valami elromlott.

en: Settings has been updated successfully
hu: A beállítások sikeresen frissültek

en: Dashboard
hu: Vezérlőpult

en: Account Setup
hu: Fiókbeállítás

en: General
hu: Általános

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Frameworks
hu: Keretek

en: Reports
hu: Jelentések

en: User Guide
hu: Használati útmutató

en: Pricing Plan
hu: Díjcsomag

en: Support
hu: Támogatás

en: Need any help?
hu: Segítségre van szüksége?

en: Policy
hu: Szabályzat

en: Advance Features
hu: Előzetes funkciók

en: Banner Settings
hu: Banner beállítások

en: Visual Settings
hu: Vizuális beállítások

en: Enable/disable Cookie banner
hu: A cookie banner engedélyezése / letiltása

en: Consent Frequency
hu: Hozzájárulás Gyakoriság

en: Consent expiry limit
hu: Hozzájárulás lejárati határideje

en: You can select language from your wordpress Settings > General.
hu: A nyelvet a wordpress Beállítások > Általános menüpontban választhatja ki.

en: Show Badge
hu: Jelvény megjelenítése

en: Show a badge to enable the cookie banner to appear post consent.
hu: Mutasson egy jelvényt, amely lehetővé teszi, hogy a cookie banner megjelenjen a hozzájáruláshoz.

en: Banner Text
hu: Banner szöveg

en: Text to appear on the banner:
hu: A banneren megjelenő szöveg:

en: Body text will not appears when google banner will be active. Google banner can be set from seersco.com user dashboard
hu: A szöveg nem jelenik meg, ha a Google banner aktív lesz. A Google banner beállítható a seersco.com felhasználói műszerfalon keresztül.

en: Colour
hu: Szín

en: The text colour to appear on the banner:
hu: A szalagon megjelenő szöveg színe:

en: Banner Background
hu: Banner háttér

en: You can change the background colour of the banner:
hu: Megváltoztathatja a banner háttérszínét:

en: Accept Button
hu: Elfogadás gomb

en: You can change text colour, button colour and text of the 'Accept All' button
hu: Megváltoztathatja a szöveg színét, a gomb színét és az 'Elfogadás All' gomb szövegét

en: Text Colour
hu: Szöveg színe

en: The text colour to appear on the 'Accept All' button:
hu: Az 'All' gomb megnyomásával megjelenő szöveg színe:

en: Button Colour
hu: Gomb színe

en: The 'Accept All' button colour to appear on the banner:
hu: Az 'Elfogadja az összes' gomb színét a banneren:

en: Reject Button
hu: Elutasítás gomb

en: You can change text colour, button colour and text of the 'Reject All' button
hu: Megváltoztathatja a szöveg színét, a gomb színét és szövegét az 'Elutasítás All' gomb

en: The text colour to appear on the 'Reject All' button:
hu: A szöveg színe megjelenik az 'All' gombon:

en: The 'Reject All' button colour to appear on the banner:
hu: Az 'Elutasítás All' gomb színe megjelenik a banneren:

en: Setting Button
hu: Beállítás gomb

en: You can change text colour and text of the 'Setting' button
hu: A 'Beállítás' gomb szöveges színét és szövegét módosíthatja

en: The text colour to appear on the 'Setting' button:
hu: A 'Beállítás' gombon megjelenő szöveg színe:

en: The 'Setting' button colour to appear on the banner:
hu: A 'Beállítás' gomb a banneren jelenik meg:

en: Fonts
hu: Betűkészletek

en: You can select a font for the text of the banner:
hu: Kiválaszthat egy betűtípust a banner szövegéhez:

en: Select Button
hu: Válassza a gombot

en: You can select the shape of the buttons that appear on the banner.
hu: Kiválaszthatja a banneren megjelenő gombok alakját.

en: Display Style
hu: Megjelenítési stílus

en: Position
hu: Pozíció

en: Place of Banner.
hu: A zászló helye.

en: PREVIEW
hu: Előnézet

en: SAVE
hu: MEGMENT

en: Powering all your
hu: Az összes

en: Privacy &amp; Data Security needs
hu: Magánélet és; Adatbiztonsági igények

en: Gain access to an extensive range of GDPR, PECR, CCPA &amp; ePrivacy compliance tools,
hu: Hozzáférés a GDPR, a CCPA kiterjedt tartományához, a CCPA-hoz; ePrivacy megfelelőségi eszközök,

en: all
hu: minden

en: designed to take the hassle out of complying with the new data
                                    protection regulations.
hu: úgy tervezték, hogy a problémát az új adatok betartja
                                    védelmi előírások.

en: Policies Pack
hu: Házirend-csomag

en: Templates Pack
hu: Sablonok csomagolás

en: GDPR Staff eTraining
hu: GDPR személyzet ETRAING

en: Cookie Consent Management
hu: Cookie hozzájáruláskezelés

en: DPIA
hu: Dpia

en: Cyber Secure
hu: Cyber ​​biztonságos

en: Subject Request Management
hu: Tárgykérés kezelése

en: START FREE
hu: Szabadít

en: Child privacy
hu: Gyermekek magánélete

en: Shows layer of banners for Age appropriate Children Consent
hu: Megjeleníti a bannerek rétegét az életkornak megfelelő gyermekek beleegyezése számára

en: Google consent mode
hu: Google beleegyezési mód

en: Activate GCM to get analytics without capturing personal information
hu: Aktiválja a GCM-et, hogy személyes adatok rögzítése nélkül kapjon elemzési adatokat

en: Activate FCM API to pause sending pixel signals to Facebook
hu: Aktiválja az FCM API-t, hogy szüneteltesse a pixeljelek küldését a Facebooknak

en: Own Branding Logo
hu: Saját márkajelzésű logó

en: Add a logo of your business
hu: Adja hozzá vállalkozása logóját

en: Block vendors cookies & tracking technologies
hu: Blokkolja a gyártók sütiket és nyomkövető technológiákat

en: Help Guide
hu: Segítség útmutató

en: Video Guide
hu: Videó útmutató

en: Refer to our documentation to set and get started
hu: Olvassa el dokumentációnkat a beállításokhoz és az induláshoz

en: We would love to help you on any queries or issues.
hu: Szívesen segítünk bármilyen kérdésben vagy problémában.

en: START PREMIUM TODAY
hu: Indítsa el a prémiumot ma

en: Premium Plan
hu: Prémium terv

en: Restyle Cookie Consent with your own branding, logos, colours etc
hu: Restyle Cookie Consent saját márkajelzéssel, logókkal, színekkel stb.

en: Multi Lingual
hu: Többnyelvű

en: 28 languages to choose from. Offer localised text with control of location and languages
hu: 28 nyelv közül választhat. Lokalizált szöveget kínálhat a hely és a nyelvek ellenőrzésével.

en: Consent Log
hu: Hozzájárulási napló

en: As per GDPR article 30 demonstrate that data subject consent was received
hu: A GDPR 30. cikke szerint bizonyítja, hogy az érintett hozzájárulása megtörtént.

en: Cookie Policy
hu: Cookie-politika

en: Setting up your Privacy Policies is something every business needs to comply with. It used to be a hassle & cost a fortune. We've solved that.
hu: Az adatvédelmi irányelvek beállítása minden vállalkozásnak meg kell felelnie. Régebben ez nagy gondot jelentett és egy vagyonba került. Mi ezt megoldottuk.

en: Prior Consent
hu: Előzetes hozzájárulás

en: By law, you must gain prior consent before any cookies drop. Our banner is one of the few that is compliant
hu: A törvény szerint előzetes hozzájárulást kell szereznie, mielőtt bármilyen cookie-t ledobna. A mi bannerünk egyike azon keveseknek, amelyek megfelelnek a követelményeknek.

en: 6+ Design Layouts
hu: 6+ Design elrendezések

en: 6 Consent banner designs to choose from
hu: 6 beleegyezéses banner dizájn közül választhat

en: Customer Support
hu: Vevőszolgálat

en: We pride ourselves on our one-to-one customer support. We will bend over backwards to assist you
hu: Büszkék vagyunk a személyes ügyfélszolgálatunkra. Minden tőlünk telhetőt megteszünk, hogy segítsünk Önnek.

en: Banner Customisation
hu: Banner testreszabás

en: Fully customisable - choose your banner's position, size, colour, buttons, texts, fonts etc
hu: Teljesen testreszabható - válassza ki a banner pozícióját, méretét, színét, gombjait, szövegeit, betűtípusait stb.

en: Subdomains
hu: Aldomainek

en: Have multiple subdomains? We have you covered with multi-subdomain support
hu: Több aldomainnel rendelkezik? A több aldomaines támogatással gondoskodunk Önről.

en: Only the users with a paid account can avail this feature.
hu: Csak a fizetős fiókkal rendelkező felhasználók igénybe vehetik ezt a funkciót.

en: Ok
hu: Rendben

en: Provide Seersco.com Login Credentials
hu: Seersco.com bejelentkezési adatok megadása

en: Password
hu: Jelszó

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Want to import settings from seersco.com or keep wordpress banner settings.
hu: Szeretné importálni a beállításokat a seersco.com-ról vagy megtartani a wordpress banner beállításait.

en: Keep WP Seetings
hu: Tartsa WP Seetings

en: Seersco.com Settings
hu: Seersco.com Beállítások

en: To unlock these feature click on "Create Premium Account" button.
hu: A funkció feloldásához kattintson a "Prémium fiók létrehozása" gombra.

en: Price Plans
hu: Ártervek

en: Please enter valid Password.
hu: Kérjük, adja meg az érvényes jelszót.

en: Email is required.
hu: Email címre van szükség.

en: Please enter a valid email address.
hu: Kérjük, adjon meg egy érvényes e-mail címet.

en: Password is required.
hu: Jelszó szükséges.

en: seers logo
hu: seers logó

en: powered by
hu: Powered by

en: Necessary
hu: Szükséges

en: Preferences
hu: Preferenciák

en: Statistics
hu: Statisztika

en: Marketing
hu: Értékesítés

en: Always Active
hu: Mindig aktív

en: Necessary cookies help make a website usable by enabling basic functions like page navigation and access to secure areas of the website. The website cannot function properly without these cookies.
hu: A szükséges cookies segítenek egy webhelyet használhatóvá tenni azáltal, hogy lehetővé teszik az olyan alapvető funkciókat, mint az oldalnavigáció és a hozzáférés a webhely biztonságos területeihez. A weboldal nem működik megfelelően ezek nélkül a cookies nélkül.

en: Cookies Detail
hu: A cookie-k részletei

en: Preference cookies enable a website to remember information that changes the way the website behaves or looks, like your preferred language or the region that you are in.
hu: A preferenciális cookies lehetővé teszik a webhely számára, hogy megjegyezze azokat az információkat, amelyek megváltoztatják a webhely viselkedését vagy megjelenését, például az Ön által preferált nyelvet vagy azt a régiót, amelyben tartózkodik.

en: Statistic cookies help website owners to understand how visitors interact with websites by collecting and reporting information anonymously.
hu: A statisztikai cookies segítenek a weboldal tulajdonosainak megérteni, hogy a látogatók hogyan lépnek kapcsolatba a webhelyekkel, névtelen információk gyűjtésével és jelentésével.

en: Marketing cookies are used to track visitors across websites. The intention is to display ads that are relevant and engaging for the individual user and thereby more valuable for publishers and third-party advertisers.
hu: A értékesítés cookies arra használják, hogy nyomon kövessék a webhelyek látogatóit. A cél az, hogy releváns és vonzó hirdetések jelenjenek meg az egyes felhasználók számára, és ezáltal értékesebbek legyenek a megjelenítők és a harmadik fél hirdetői számára.

en: Unclassified
hu: Besorolatlan

en: Unclassified cookies are cookies that we are in the process of classifying, together with the providers of individual cookies.
hu: A besorolatlan cookies olyan cookies, amelyek osztályozása folyamatban van, az egyes "sütik" szolgáltatóival együtt.

en: Cookies are small text files that can be used by websites to make the experience of the user more efficient. The law states that we can store cookies on your device if they are strictly necessary for the operation of this site. For all other types of cookies, we need your permission. This site uses different types of cookies. Some cookies are placed by third party services that appear on our pages. You can at any time, change or withdraw your consent from the Cookie Declaration on our website. Learn more about who we are, how you can contact us, and how we process personal data in our Privacy Policy?
hu: A sütik olyan kis szöveges fájlok, amelyeket a weboldalak használhatnak a felhasználó élményének hatékonyabbá tételére. A törvény kimondja, hogy tárolhatunk sütiket az Ön eszközén, ha azok feltétlenül szükségesek az oldal működéséhez. Minden más típusú cookie-hoz az Ön engedélye szükséges. Ez az oldal különböző típusú cookie-kat használ. Egyes cookie-kat harmadik féltől származó, az oldalainkon megjelenő szolgáltatások helyeznek el. Ön bármikor megváltoztathatja vagy visszavonhatja hozzájárulását a weboldalunkon található Cookie-nyilatkozatban. Tudjon meg többet arról, hogy kik vagyunk, hogyan léphet kapcsolatba velünk, és hogyan kezeljük személyes adatainkat az Adatvédelmi nyilatkozatunkban?

en: Read Cookie Policy
hu: Olvassa el a cookie-házirendet

en: Save my choices
hu: Mentsd meg a döntéseimet

en: About Cookies
hu: A cookie-król
