seers-cookie-consent-banner-privacy-policy - en to lv translation catalogue (339 entries)

en: Quick Feedback
lv: Ātrās atsauksmes

en: If you have a moment, please let us know why you are deactivating:
lv: Ja jums ir brīdis, lūdzu, informējiet mūs, kāpēc jūs deaktivizējat:

en: The banner is not in the required language
lv: Reklāmkarogs nav vajadzīgā valodā

en: The banner picks up your website language automatically. You can always sign-in on your Seers account
lv: Reklāmkarogs automātiski paceļ jūsu vietnes valodu. Jūs vienmēr varat pierakstīties savā Seers kontā

en: and choose the language you like. See the video
lv: un izvēlieties valodu, kas jums patīk. Skatiet videoklipu

en: here
lv: šeit

en: Banner did not appear
lv: Banner neparādījās

en: Most of the times the compatibility issue can be fixed very quickly. Please contact
lv: Lielāko daļu reizes saderības jautājumu var noteikt ļoti ātri. Lūdzu, sazinieties ar

en: Cookies are not showing in settings
lv: Cookies nenorāda iestatījumos

en: We are scanning your website and it can take up to 12 hours for Cookies to appear. In a very few cases scanner miss a cookie. This
lv: Mēs skenējam jūsu vietni, un tas var aizņemt līdz pat 12 stundām Cookies. Ļoti mazlietos skeneris garām cookie. Tas

en: explains how to add cookies manually.
lv: izskaidro, kā manuāli pievienot cookies.

en: The banner did not match website theme
lv: Reklāmkarogs neatbilst tīmekļa vietnes tēmai

en: You can fully customize the banner. Please see the video
lv: Jūs varat pilnībā pielāgot reklāmkarogu. Lūdzu, skatiet videoklipu

en: The plugin broke my site
lv: Spraudnis lauza manu vietni

en: I have found a better plugin
lv: Esmu atradis labāku spraudni

en: Plugin name
lv: Spraudņa nosaukums

en: The plugin is great, but i need specific feature that you do not support.
lv: Plugins ir liels, bet man ir vajadzīga īpaša iezīme, kuru neatbalstāt.

en: The plugin is great, but i need specific feature that you don't support.
lv: Plugins ir liels, bet man ir nepieciešama īpaša iezīme, kas jums nav atbalsts.

en: Banner customisation.
lv: Reklāmkarogu pielāgošana.

en: Other
lv: Citi

en: Kindly tell us the reason so we can improve.
lv: Lūdzu, pastāstiet mums iemeslu, lai mēs varētu uzlabot.

en: Submit & Deactivate
lv: Iesniegt un deaktivizēt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Skip & Deactivate
lv: Skip & Deaktivizēt

en: Dismiss this notice.
lv: Noraidīt šo paziņojumu.

en: Create Account
lv: Izveidot profilu

en: Already Existing
lv: Jau esošais

en: Your Seers Cookie Consent banner is activated.
lv: Jūsu Seers Cookie piekrišanas baneris ir aktivizēts.

en: Your Seers Cookie Consent Banner is NOT activated because
lv: Jūsu Seers Cookie piekrišanas baneris nav aktivizēts, jo

en: Email
lv: E-pasta adrese

en: I agree Seers
lv: Es piekrītu Seers

en: Terms & Condition
lv: Noteikumi un nosacījums

en: and
lv: un

en: Privacy Policy
lv: Privātuma politika

en: I agree Seers to use my email and url to create an account and power the cookie banner.
lv: Es piekrītu Seers, lai izmantotu savu e-pastu un URL, lai izveidotu kontu un jaudu Cookie Banner.I agree Seers to use my email and url to create an account and power the cookie banner.

en: Create Premium Account
lv: Izveidot Premium kontu

en: Cookie ID
lv: Cookie id

en: Seers Cookie ID will be received automatically after account creation
lv: Seers Cookie ID tiks saņemts automātiski pēc konta izveides

en: Important Note: Your domain name without the www and https:// will be used as your password to access the seers <a href="%s" target="_blank">dashboard</a>.
lv: Svarīga piezīme: Jūsu domēna vārds bez www un https:// tiks izmantots kā parole, lai pieteiktos Seers <a href="%s" target="_blank">Dashboard</a>.

en: Account already exists with Seers?
lv: Konts jau ir Seers kontā?

en: Update Cookie ID
lv: Atjaunināt Cookie ID

en: REGULATION
lv: REGULA

en: Global Privacy Law
lv: Globālās privātuma tiesības

en: LANGUAGE
lv: VALODU

en: Choose
lv: Izvēlieties

en: English
lv: Angļu

en: Geo-target Location (Regional)
lv: Ģeogrāfiskā mērķa atrašanās vieta (reģionālā)

en:  Worldwide
lv:  Visā pasaulē

en:  UK & EU Countries
lv:  Apvienotā Karaliste un ES valstis

en:  Auto Regional Detection
lv:  Automātiska reģionu noteikšana

en:  Other Countries
lv:  Citas valstis

en: Language Auto Regional Detection
lv: Valodas automātiskā reģionālā noteikšana

en: Turn on to automatically detect the language of banner according to region
lv: Ieslēgt, lai automātiski noteiktu banera valodu atkarībā no reģiona

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Global Privacy Laws
lv: Globālie privātuma tiesību akti

en: (GDPR) General Data Protection Regulation
lv: (GDPR) Vispārīgā datu aizsardzības regula

en: European Union
lv: Eiropas Savienība

en: (CCPA) California Consumer Privacy Act
lv: (CCPA) Kalifornijas patērētāju privātuma likums

en: United States
lv: Savienotās Valstis

en: (CPRA) California Privacy Rights Act
lv: (CPRA) Kalifornijas privātuma tiesību likums

en: (LGPD) Brazilian General Data Protection Law
lv: (LGPD) Brazīlijas Vispārīgais datu aizsardzības likums

en: Brazil
lv: Brazīlija

en: (PIPL) Personal Information Protection Law
lv: (PIPL) Personas informācijas aizsardzības likums

en: China
lv: Ķīna

en: (PDPA) Personal Data Protection Act
lv: (PDPA) Personas datu aizsardzības likums

en: Singapore
lv: Singapūra

en: Australia
lv: Austrālija

en: Data Protection Act 2018
lv: Datu aizsardzības likums 2018

en: United Kingdom
lv: Apvienotā Karaliste

en: (POPIA) Protection of Personal Information Act
lv: (POPIA) Personas informācijas aizsardzības likums

en: South Africa
lv: Dienvidāfrika

en: (PIPEDA) Personal Information Protection and Electronic Documents Act
lv: (PIPEDA) Personas informācijas un elektronisko dokumentu aizsardzības likums

en: Canada
lv: Kanāda

en: (EU Cookie Law) ePrivacy Directive
lv: (ES Sīkdatņu likums) ePrivātuma direktīva

en: (COPPA) Children's Online Privacy Protection Act
lv: (COPPA) Likums par bērnu privātuma aizsardzību tiešsaistē (Children's Online Privacy Protection Act)

en: Personal Data (Privacy) Ordinance
lv: Rīkojums par personas datiem (privātums)

en: Hong Kong
lv: Honkonga

en: Data Protection Law
lv: Datu aizsardzības likums

en: UAE
lv: AAE

en: (APPI) Act on the Protection of Personal Information
lv: (APPI) Likums par personas datu aizsardzību

en: Japan
lv: Japāna

en: New Zealand Privacy Act 2020
lv: Jaunzēlandes Privātuma likums 2020

en: New Zealand
lv: Jaunzēlande

en: (PDPA) Thailand Personal Data Protection Act
lv: (PDPA) Taizemes Personas datu aizsardzības likums

en: Thailand
lv: Taizeme

en: Data Privacy Act of 2012
lv: 2012. gada Datu privātuma likums

en: Philippines
lv: Filipīnas

en: Indian Personal Data Protection Bill (Draft)
lv: Indijas personas datu aizsardzības likumprojekts (projekts)

en: India
lv: Indija

en: (PIPA) South Korean Personal Information Protection Act
lv: (PIPA) Dienvidkorejas Personas informācijas aizsardzības likums

en: South Korea
lv: Dienvidkoreja

en: (LFPDPPP) Mexican Federal Law on the Protection of Personal Data Held by Private Parties
lv: (LFPDPPP) Meksikas Federālais likums par personas datu aizsardzību, kas ir privātpersonu rīcībā

en: Mexico
lv: Meksika

en: Kenya Data Protection Act 2019
lv: Kenijas Datu aizsardzības likums 2019

en: Kenya
lv: Kenija

en: (LPPD) Law on Protection of Personal Data
lv: (LPPD) Likums par personas datu aizsardzību

en: Turkey
lv: Turcija

en: General Data Protection Law
lv: Vispārīgais datu aizsardzības likums

en: Argentina
lv: Argentīna

en: (FADP) Swiss Federal Act on Data Protection
lv: (FADP) Šveices Federālais datu aizsardzības likums

en: Switzerland
lv: Šveice

en: Israel Protection of Privacy Law 5741-1981
lv: Izraēlas Privātuma aizsardzības likums 5741-1981

en: Israel
lv: Izraēla

en: Colombian Data Protection Law (Law 1581 of 2012)
lv: Kolumbijas datu aizsardzības likums (2012. gada likums Nr. 1581)

en: Colombia
lv: Kolumbija

en: Russian Federal Law on Personal Data
lv: Krievijas Federālais likums par personas datiem

en: Russia
lv: Krievija

en: Data Privacy Law
lv: Datu privātuma likums

en: Indonesia
lv: Indonēzija

en: Law on Cybersecurity
lv: Kiberdrošības likums

en: Vietnam
lv: Vjetnama

en: (Show/Hide)
lv: (Rādīt/noslēpt)

en: Allow Cookie Banner to be displayed on your website
lv: Atļaut sīkfailu reklāmkarogu rādīšanu jūsu vietnē

en: Turn on to record the consent of users
lv: Ieslēgt, lai reģistrētu lietotāju piekrišanu

en: Sub-Domains Setting
lv: Apakšdomēnu iestatīšana

en: Covers all subdomain under the selected domain
lv: Ietver visus izvēlētā domēna apakšdomēnus

en: Choose how many time you want consent from user
lv: Izvēlieties, cik reizes vēlaties saņemt piekrišanu no lietotāja

en: Always
lv: Vienmēr

en: Daily
lv: Dienas

en: Weekly
lv: Nedēļas

en: Monthly
lv: Ikmēneša

en: Quarterly
lv: Ceturkšņa

en: Yearly
lv: Gada

en: Save Changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: This text will appear on the button that the user can click to “accept” the storage of their terminal equipment.
lv: Šis teksts tiks parādīts uz pogas, kuru lietotājs var noklikšķināt, lai "akceptētu" sava termināliekārtas glabāšanu.

en: Edit the text & its colour of “Accept” button
lv: Labot pogas "Pieņemt" tekstu un tā krāsu

en: Allow All
lv: Atļaut visiem

en: Change the “Accept” button colour
lv: Mainīt pogas "Pieņemt" krāsu

en: This text will appear on the button that the user can click to “decline” the storage of cookies on their terminal equipment.
lv: Šis teksts tiks parādīts uz pogas, kuru lietotājs var noklikšķināt, lai "atteiktos" sīkdatņu saglabāšanu savā gala iekārtā.

en: Edit the text & its colour of “Reject” button
lv: Mainīt pogas "Noraidīt" tekstu un tā krāsu

en: Disable All
lv: Atspējot visu

en: Change the “Reject” button colour
lv: Mainīt pogas "Noraidīt" krāsu

en: This text will expand the cookie banner downward, showing the categories of cookies and details of each cookie within the respective category.
lv: Šis teksts izvērsīs sīkfailu baneri uz leju, parādot sīkfailu kategorijas un informāciju par katru sīkfailu attiecīgajā kategorijā.

en: Edit the text & its colour of “Cookie Setting”
lv: Rediģēt "Cookie Setting" tekstu un tā krāsu

en: Preference
lv: Priekšrocības

en: Change the “Cookie Setting” button colour
lv: Mainīt pogas "Sīkfailu iestatījumi" krāsu

en: We use cookies to ensure you get the best experience
lv: Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo mediju funkcijas un analizētu datplūsmu. Mēs arī kopīgojam informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, ar mūsu sociālo mediju, reklāmas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko esat viņiem sniedzis vai ko viņi ir ieguvuši, izmantojot viņu pakalpojumus. Jūs piekrītat mūsu sīkfailiem, ja turpināt izmantot mūsu vietni.

en: Banner Text Colour &nbsp;
lv: Bannera teksta krāsa

en: Change the banner text colour
lv: Mainīt banera teksta krāsu

en: Default
lv: Noklusējums

en: Flat
lv: Plakans

en: Rounded
lv: Noapaļots

en: Choose the display style of your banner
lv: Izvēlieties bannera rādīšanas stilu

en: Banner
lv: Banners

en: Modal
lv: Modāls

en: Tooltip
lv: Rīkjosla

en: Choose  the position or placement of the banner
lv: Izvēlēties bannera atrašanās vietu vai izvietojumu

en: Bottom
lv: Apakšējā daļa

en: Bottom Left
lv: Apakšējā kreisā

en: Bottom Right
lv: Apakšējā kreisā

en: Top Left
lv: Augšā pa kreisi

en: Top Right
lv: Augšējā labajā pusē

en: Standard
lv: Standarta

en: Cookie Preferences Logo&nbsp;
lv: Sīkfailu preferences Logo

en: Logo will show here
lv: Šeit tiks parādīts logotips

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Choose Font & Size&nbsp;
lv: Izvēlieties fontu un lielumu

en: Change the font style and size of your text
lv: Mainiet teksta fonta stilu un izmēru

en: Powered by Seers &nbsp;
lv: Powered by Seers

en: Show or hide powered by Seers on preference centre of banner
lv: Rādīt vai slēpt Seers powered by Seers banera preferenču centrā

en: APPLY
lv: PIETEIKTIES

en: Welcome!
lv: Laipni lūdzam!

en: The cookie banner has been successfully installed on your website.
lv: Sīkfailu baneris ir veiksmīgi instalēts jūsu vietnē.

en: Overview
lv: Pārskats

en: Activated
lv: Aktivēts

en: Regulation
lv: Regula

en: Language
lv: Valoda

en: Targeted Location
lv: Mērķa atrašanās vieta

en: Worldwide
lv: Visā pasaulē

en: Customise Banner
lv: Pielāgot Banner

en: Framework
lv: Struktūra

en: Learn more...
lv: Uzzināt vairāk...

en: Do Not Track
lv: Nesekot

en: When enabled, visitors who are using a browser that sends a Do Not Track signal will have their signal automatically applied to their consent settings.
lv: Ja šī funkcija ir iespējota, apmeklētājiem, kuri izmanto pārlūkprogrammu, kas sūta "Do Not Track" signālu, šis signāls tiks automātiski piemērots viņu piekrišanas iestatījumiem.

en: When enabled, Seers CMP will implement the IAB Global Privacy Platform and IAB EU TCF 2.x Frameworks along with their respective APIs.
lv: Kad tas būs iespējots, Seers CMP ieviesīs IAB Globālo privātuma platformu un IAB ES TCF 2.x ietvarstruktūru kopā ar to attiecīgajām API.

en: Do Not Sell (CPRA)
lv: Nepārdot (CPRA)

en: When enabled, visitors who are using a browser that sends a Do Not Sell Signal will have their signal automatically applied to their consent settings
lv: Ja šī funkcija ir iespējota, apmeklētājiem, kuri izmanto pārlūkprogrammu, kas sūta signālu "Nepārdot", šis signāls tiks automātiski piemērots viņu piekrišanas iestatījumiem

en: When enabled, Google Consent Mode V2 for Google Analytics is supported. GCM must be implemented via your Google configuration for this option to function.
lv: Kad šī funkcija ir iespējota, tiek atbalstīts Google piekrišanas režīms V2 pakalpojumam Google Analytics. Lai šī opcija darbotos, GCM jāievada Google konfigurācijā.

en: Facebook Consent Mode
lv: Facebook piekrišanas režīms

en: Global Privacy Control (GPC)
lv: Globālā privātuma kontrole (GPC)

en: When enabled, visitors who are using a browser or extension that is GPC compliant will have their signal automatically applied to their consent settings.
lv: Ja šī funkcija ir iespējota, apmeklētāju, kuri izmanto GPC atbilstošu pārlūkprogrammu vai paplašinājumu, piekrišanas iestatījumiem automātiski tiks piemērots attiecīgais signāls.

en: Connect to a Seers Premium account to create a cookie policy and let your users know how your site uses cookies.
lv: Pievienojieties Seers Premium kontam, lai izveidotu sīkfailu politiku un informētu lietotājus par to, kā jūsu vietnē tiek izmantoti sīkfaili.

en: Connect
lv: Savienot

en: Sign up for a Seers Premium account to create a privacy policy and let your users know about your website's data collection practices.
lv: Reģistrējieties Seers Premium kontā, lai izveidotu konfidencialitātes politiku un informētu lietotājus par jūsu vietnes datu vākšanas praksi.

en: Sign Up
lv: Reģistrēties

en: Please create cookies policy page and enter URL below.
lv: Lūdzu, izveidojiet cookie politikas lapu un ievadiet zemāk URL.

en: Enable Policy:
lv: Iespējot politiku:

en: Cookie Policy and declaration URL:
lv: Cookie politikas un deklarācijas URL:

en: Policy URL
lv: Politikas URL

en: Save
lv: Ietaupīt

en: Enter your email below to access premium features! As a premium user, you can manage all the settings from the web app.
lv: Ievadiet savu e-pasta adresi, lai piekļūtu premium funkcijām! Kā premium lietotājs varat pārvaldīt visus iestatījumus no tīmekļa lietotnes.

en: Documentation
lv: Dokumentācija

en: Refer to our comprehensive documentation to help you with the setup process and get started with all the features and functionalities.
lv: Skatiet mūsu visaptverošo dokumentāciju, kas palīdzēs jums veikt iestatīšanas procesu un sākt izmantot visas funkcijas un funkcionalitātes.

en: Open
lv: Atvērts

en: Help and Support
lv: Palīdzība un atbalsts

en: We are here to help! If you have any questions or encounter any issues, please don't hesitate to reach out. We're ready to support you every step of the way.
lv: Mēs esam šeit, lai palīdzētu! Ja jums rodas kādi jautājumi vai problēmas, lūdzu, sazinieties ar mums. Mēs esam gatavi atbalstīt jūs ik uz soļa.

en: Contact Us
lv: Sazinieties ar mums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Upgrade Premium
lv: Jaunināt prēmiju

en: Cannot find domain with this key.
lv: Nevar atrast domēnu ar šo atslēgu.

en: Secret does not match
lv: Noslēpums nesakrīt

en: Current domain not added for this Cookie ID.
lv: Pašreizējais domēns nav pievienots šim nolūkam Cookie ID.

en: Key is wrong.
lv: Atslēga ir nepareiza.

en: Key is correct for current domain.
lv: Atslēga ir pareiza pašreizējam domēnam.

en: Sorry, link is expire please try again.
lv: Atvainojiet, saites derīguma termiņš ir beidzies, lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

en: Security check failed.
lv: Drošības pārbaude neizdevās.

en: Cookies policy added successfully.
lv: Cookies politika veiksmīgi pievienota.

en: Cookies policy disabled successfully.
lv: Cookies politika ir veiksmīgi atspējota.

en: Please login again.
lv: Lūdzu, piesakieties vēlreiz.

en: Some thing went wrong. Please check url and try again
lv: Kaut kas nogāja greizi. Lūdzu, pārbaudiet URL un mēģiniet vēlreiz

en: Some thing went wrong.
lv: Kaut kas nogāja greizi.

en: Settings has been updated successfully
lv: Iestatījumi ir veiksmīgi atjaunināti

en: Dashboard
lv: Kontrolpanelis

en: Account Setup
lv: Konta iestatīšana

en: General
lv: Visp. info

en: Appearance
lv: Izskats

en: Frameworks
lv: Rāmji

en: Reports
lv: Atskaites

en: User Guide
lv: Lietotāja rokasgrāmata

en: Support
lv: Atbalsts

en: Need any help?
lv: Nepieciešama palīdzība?

en: Policy
lv: Politika

en: Advance Features
lv: Iepriekšējas funkcijas

en: Banner Settings
lv: Reklāmkarogu iestatījumi

en: Visual Settings
lv: Vizuālie iestatījumi

en: Enable/disable Cookie banner
lv: Ieslēgt / atspējot Cookie Banner

en: Consent Frequency
lv: Piekrišanas biežums

en: Consent expiry limit
lv: Piekrišanas derīguma termiņš

en: You can select language from your wordpress Settings > General.
lv: Jūs varat izvēlēties valodu savā WordPress sadaļā Iestatījumi > Vispārīgi.

en: Show Badge
lv: Parādīt žetonu

en: Show a badge to enable the cookie banner to appear post consent.
lv: Parādiet žetonu, lai ļautu cookie banner parādīties pēc piekrišanas.

en: Banner Text
lv: Banner teksts

en: Text to appear on the banner:
lv: Teksts parādās uz reklāmkaroga:

en: Body text will not appears when google banner will be active. Google banner can be set from seersco.com user dashboard
lv: Pamatteksts netiks parādīts, ja būs aktīvs google baneris. Google baneri var iestatīt no seersco.com lietotāja paneļa.

en: Colour
lv: Krāsa

en: The text colour to appear on the banner:
lv: Teksta krāsa parādās reklāmkarogā:

en: Banner Background
lv: Banner fons

en: You can change the background colour of the banner:
lv: Jūs varat mainīt reklāmkaroga fona krāsu:

en: Accept Button
lv: Pieņemt pogu

en: You can change text colour, button colour and text of the 'Accept All' button
lv: Jūs varat mainīt teksta krāsu, pogas krāsu un tekstu 'pieņemt visu' pogu

en: Text Colour
lv: Teksta krāsa

en: The text colour to appear on the 'Accept All' button:
lv: Teksta krāsa, kas parādās uz pogas 'Pieņemt visu':

en: Button Colour
lv: Pogas krāsa

en: The 'Accept All' button colour to appear on the banner:
lv: 'Pieņemt visu' krāsu, kas parādās reklāmkarogā:

en: Reject Button
lv: Noraidīt pogu

en: You can change text colour, button colour and text of the 'Reject All' button
lv: Jūs varat mainīt teksta krāsu, pogas krāsu un tekstu 'noraidīt visu' pogu

en: The text colour to appear on the 'Reject All' button:
lv: Teksta krāsa, kas parādās uz pogas 'Noraidīt visu':

en: The 'Reject All' button colour to appear on the banner:
lv: 'Noraidīt visu' krāsu, kas parādās reklāmkarogā:

en: Setting Button
lv: Iestatīšana poga

en: You can change text colour and text of the 'Setting' button
lv: Jūs varat mainīt teksta krāsu un tekstu 'iestatījumu' pogas

en: The text colour to appear on the 'Setting' button:
lv: Teksta krāsa, kas parādās pogā 'Iestatījumi':

en: The 'Setting' button colour to appear on the banner:
lv: 'Iestatījumu' pogas krāsa parādās reklāmkarogā:

en: Fonts
lv: Fonti

en: You can select a font for the text of the banner:
lv: Jūs varat izvēlēties fontu reklāmkaroga tekstam:

en: Select Button
lv: Izvēlieties pogu

en: You can select the shape of the buttons that appear on the banner.
lv: Jūs varat izvēlēties reklāmkarogu parādās pogas formu.

en: Display Style
lv: Displeja stils

en: Position
lv: Pozīcija

en: Place of Banner.
lv: Karoga vieta.

en: PREVIEW
lv: Priekšskatījums

en: SAVE
lv: Ietaupīt

en: Powering all your
lv: Visu savu

en: Privacy &amp; Data Security needs
lv: Privātums un; Datu drošības vajadzības

en: Gain access to an extensive range of GDPR, PECR, CCPA &amp; ePrivacy compliance tools,
lv: Piekļūt plašam GDPR, PECR, CCPA un; e-privātuma atbilstības instrumenti,

en: all
lv: viss

en: designed to take the hassle out of complying with the new data
                                    protection regulations.
lv: paredzēti, lai novērstu jaunos datus
                                   aizsardzības noteikumi.

en: Policies Pack
lv: Politikas pakete

en: Templates Pack
lv: Veidņu pakete

en: GDPR Staff eTraining
lv: GDPR darbinieki eTring

en: Cookie Consent Management
lv: Cookie piekrišanas pārvaldība

en: DPIA
lv: Dpija

en: GDPR Audit
lv: GDPR revīzija

en: Cyber Secure
lv: Cyber ​​droši

en: Subject Request Management
lv: Priekšmeta pieprasījuma pārvaldība

en: START FREE
lv: Sāciet bezmaksas

en: Child privacy
lv: Bērnu privātums

en: Shows layer of banners for Age appropriate Children Consent
lv: Rāda baneru slāni vecumam atbilstošai bērnu piekrišanai

en: Google consent mode
lv: Google piekrišanas režīms

en: Activate GCM to get analytics without capturing personal information
lv: Aktivizēt GCM, lai iegūtu analītiskos datus bez personiskās informācijas iegūšanas

en: Activate FCM API to pause sending pixel signals to Facebook
lv: FCM API aktivizēšana, lai apturētu pikseļu signālu nosūtīšanu uz Facebook

en: Own Branding Logo
lv: Pašu zīmola logotips

en: Add a logo of your business
lv: Pievienojiet sava uzņēmuma logotipu

en: Autoblock Tracking Manager
lv: Autobloka izsekošanas pārvaldnieks

en: Block vendors cookies & tracking technologies
lv: Bloķēt pārdevēju sīkfailus un izsekošanas tehnoloģijas

en: Help Guide
lv: Palīdzības ceļvedis

en: Video Guide
lv: Video ceļvedis

en: Refer to our documentation to set and get started
lv: Skatiet mūsu dokumentāciju, lai iestatītu un sāktu darbu

en: We would love to help you on any queries or issues.
lv: Mēs labprāt palīdzēsim jums jebkurā jautājumā vai problēmjautājumā.

en: START PREMIUM TODAY
lv: Sāciet prēmiju šodien

en: Premium Plan
lv: Premium plāns

en: Branding
lv: Zīmols

en: Restyle Cookie Consent with your own branding, logos, colours etc
lv: Pārveidojiet sīkfailu piekrišanu ar savu zīmolu, logotipiem, krāsām utt.

en: Multi Lingual
lv: Multi lingual

en: 28 languages to choose from. Offer localised text with control of location and languages
lv: 28 valodas, no kurām var izvēlēties. Piedāvājiet lokalizētu tekstu ar atrašanās vietas un valodu kontroli

en: Consent Log
lv: Piekrišanas žurnāls

en: As per GDPR article 30 demonstrate that data subject consent was received
lv: Saskaņā ar VDAR 30. pantu pierādiet, ka ir saņemta datu subjekta piekrišana

en: Cookie Policy
lv: Cookie politika

en: Setting up your Privacy Policies is something every business needs to comply with. It used to be a hassle & cost a fortune. We've solved that.
lv: Konfidencialitātes politikas izveide ir kaut kas tāds, kas jāievēro ikvienam uzņēmumam. Agrāk tas sagādāja grūtības un izmaksāja dārgi. Mēs to esam atrisinājuši.

en: Prior Consent
lv: Iepriekšēja piekrišana

en: By law, you must gain prior consent before any cookies drop. Our banner is one of the few that is compliant
lv: Konfidencialitātes politikas izveide ir kaut kas tāds, kas jāievēro ikvienam uzņēmumam. Agrāk tas sagādāja grūtības un izmaksāja dārgi. Mēs to esam atrisinājuši.

en: 6+ Design Layouts
lv: 6+ dizaina izkārtojumi

en: 6 Consent banner designs to choose from
lv: 6 piekrišanas banneru dizaini, no kuriem izvēlēties

en: Customer Support
lv: Klientu atbalsts

en: We pride ourselves on our one-to-one customer support. We will bend over backwards to assist you
lv: Mēs lepojamies ar savu individuālo klientu atbalstu. Mēs centīsimies jums palīdzēt.

en: Banner Customisation
lv: Reklāmkarogu pielāgošana

en: Fully customisable - choose your banner's position, size, colour, buttons, texts, fonts etc
lv: Pilnībā pielāgojama - izvēlieties banera pozīciju, izmēru, krāsu, pogas, tekstus, fontus utt.

en: Subdomains
lv: Apakšdomēni

en: Have multiple subdomains? We have you covered with multi-subdomain support
lv: Jums ir vairākas apakšdomēnas? Mēs piedāvājam vairāku apakšdomēnu atbalstu.

en: Only the users with a paid account can avail this feature.
lv: Tikai lietotāji ar apmaksātu kontu var izmantot šo funkciju.

en: Ok
lv: Labi

en: Provide Seersco.com Login Credentials
lv: Sniedziet Seersco.com pieteikšanās akreditācijas datus

en: Password
lv: Parole

en: Login
lv: Pieteikšanās

en: Want to import settings from seersco.com or keep wordpress banner settings.
lv: Vēlaties importēt iestatījumus no seersco.com vai saglabāt WordPress banera iestatījumus.

en: Keep WP Seetings
lv: Saglabāt WP Seetings

en: Seersco.com Settings
lv: Seersco.com iestatījumi

en: To unlock these feature click on "Create Premium Account" button.
lv: Lai atbloķētu šo funkciju, noklikšķiniet uz pogas "Izveidot Premium kontu".

en: Price Plans
lv: Cenu plāni

en: Please enter valid Password.
lv: Lūdzu, ievadiet derīgu paroli.

en: Email is required.
lv: Nepieciešams e-pasts.

en: Please enter a valid email address.
lv: Lūdzu, ievadiet derīgu e-pasta adresi.

en: Password is required.
lv: Parole ir nepieciešama.

en: powered by
lv: Darbina ar

en: Necessary
lv: Nepieciešams

en: Preferences
lv: Priekšroka

en: Statistics
lv: Statistika

en: Marketing
lv: Mārketings

en: Always Active
lv: Vienmēr aktīvs

en: Necessary cookies help make a website usable by enabling basic functions like page navigation and access to secure areas of the website. The website cannot function properly without these cookies.
lv: Nepieciešamās cookies palīdz padarīt vietni izmantojamu, iespējojot tādas pamatfunkcijas kā lapu navigācija un piekļuve drošām vietnes vietām. Vietne nevar pareizi darboties bez šiem cookies.

en: Cookies Detail
lv: Cookie detaļas

en: Preference cookies enable a website to remember information that changes the way the website behaves or looks, like your preferred language or the region that you are in.
lv: Preference Cookies iespējojiet tīmekļa vietni, lai atcerētos informāciju, kas maina tīmekļa vietnes darbību vai izskatu, kā jūsu vēlamo valodu vai reģionu, kas jums ir.

en: Statistic cookies help website owners to understand how visitors interact with websites by collecting and reporting information anonymously.
lv: Statistiskie cookies palīdz vietņu īpašniekiem saprast, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar vietnēm, anonīmi vācot un ziņojot par informāciju.

en: Marketing cookies are used to track visitors across websites. The intention is to display ads that are relevant and engaging for the individual user and thereby more valuable for publishers and third-party advertisers.
lv: Mārketinga cookies tiek izmantotas, lai izsekotu apmeklētājus dažādās vietnēs. Mērķis ir parādīt reklāmas, kas ir atbilstošas un saistošas individuālam lietotājam un tādējādi vērtīgākas izdevējiem un trešo pušu reklāmdevējiem.

en: Unclassified
lv: Neklasificēts

en: Unclassified cookies are cookies that we are in the process of classifying, together with the providers of individual cookies.
lv: Neklasificētie cookies ir cookies, kurus mēs klasificējam kopā ar atsevišķu cookies nodrošinātājiem.

en: Cookies are small text files that can be used by websites to make the experience of the user more efficient. The law states that we can store cookies on your device if they are strictly necessary for the operation of this site. For all other types of cookies, we need your permission. This site uses different types of cookies. Some cookies are placed by third party services that appear on our pages. You can at any time, change or withdraw your consent from the Cookie Declaration on our website. Learn more about who we are, how you can contact us, and how we process personal data in our Privacy Policy?
lv: Sīkfaili ir nelieli teksta faili, kurus tīmekļa vietnes var izmantot, lai padarītu lietotāja pieredzi efektīvāku. Likums nosaka, ka mēs varam saglabāt sīkfailus jūsu ierīcē, ja tie ir noteikti nepieciešami šīs vietnes darbībai. Visu pārējo veidu sīkfailiem mums ir nepieciešama jūsu atļauja. Šajā vietnē tiek izmantotas dažāda veida sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ievieto trešo personu pakalpojumi, kas parādās mūsu lapās. Jūs varat jebkurā laikā mainīt vai atsaukt savu piekrišanu, izmantojot mūsu tīmekļa vietnē sniegto Sīkdatņu deklarāciju. Uzziniet vairāk par to, kas mēs esam, kā ar mums sazināties un kā mēs apstrādājam personas datus, mūsu konfidencialitātes politikā?

en: Read Cookie Policy
lv: Lasīt cookie politiku

en: Save my choices
lv: Saglabājiet manas izvēles

en: About Cookies
lv: Skatīt cookies
