seers-cookie-consent-banner-privacy-policy - en to mt translation catalogue (322 entries)

en: Quick Feedback
mt: Feedback malajr

en: If you have a moment, please let us know why you are deactivating:
mt: Jekk għandek mument, jekk jogħġbok għarrafna għaliex qed tiddiżattiva:

en: The banner is not in the required language
mt: Il-banner mhux fil-lingwa meħtieġa

en: The banner picks up your website language automatically. You can always sign-in on your Seers account
mt: Il-banner jiġbor il-lingwa tal-websajt tiegħek awtomatikament. Inti tista 'dejjem tiffirma fuq il-kont tas-SEERS tiegħek

en: and choose the language you like. See the video
mt: u agħżel il-lingwa li tixtieq. Ara l-video

en: here
mt: hawnhekk

en: Banner did not appear
mt: Banner ma deherx

en: Most of the times the compatibility issue can be fixed very quickly. Please contact
mt: Ħafna mill-ħinijiet il-kwistjoni tal-kompatibilità tista 'tiġi ffissata malajr ħafna. Jekk jogħġbok ikkuntattja

en: Cookies are not showing in settings
mt: Cookies mhumiex juru fis-settings

en: We are scanning your website and it can take up to 12 hours for Cookies to appear. In a very few cases scanner miss a cookie. This
mt: Qed niskannjaw il-websajt tiegħek u tista 'tieħu sa 12-il siegħa għall-cookies jidhru. Fi ftit każijiet skaner taqbeż cookie. Dan

en: explains how to add cookies manually.
mt: jispjega kif iżżid il-cookies manwalment.

en: The banner did not match website theme
mt: Il-banner ma jaqbilx mat-tema tal-websajt

en: You can fully customize the banner. Please see the video
mt: Tista 'tibdel bis-sħiħ il-bandiera. Jekk jogħġbok ara l-video

en: The plugin broke my site
mt: Il-plugin kissru s-sit tiegħi

en: I have found a better plugin
mt: Sibt plugin aħjar

en: Plugin name
mt: Isem tal-Plugin

en: The plugin is great, but i need specific feature that you do not support.
mt: Il-plugin huwa kbir, imma għandi bżonn karatteristika speċifika li ma tappoġġjax.

en: The plugin is great, but i need specific feature that you don't support.
mt: Il-plugin huwa kbir, imma għandi bżonn karatteristika speċifika li ma tappoġġjax.

en: Banner customisation.
mt: Customisation banner.

en: Other
mt: Oħrajn

en: Kindly tell us the reason so we can improve.
mt: Ġentilment tgħidilna r-raġuni sabiex inkunu nistgħu ntejbu.

en: Submit & Deactivate
mt: Issottometti & deattivat

en: Cancel
mt: Ikkanċella

en: Skip & Deactivate
mt: Skip & deattivat

en: Dismiss this notice.
mt: Tiċħad dan l-avviż.

en: Create Account
mt: Oħloq Kont

en: Already Existing
mt: Diġà Eżistenti

en: Your Seers Cookie Consent banner is activated.
mt: Il-banner tal-Kunsens tal-Cookie Seers tiegħek huwa attivat.

en: Your Seers Cookie Consent Banner is NOT activated because
mt: Il-banner tal-kunsens tal-cookie tas-seers tiegħek mhux attivat għax

en: I agree Seers
mt: Jiena naqbel Seers

en: Terms & Condition
mt: Termini & Kundizzjoni

en: and
mt: u

en: Privacy Policy
mt: Regoli tal-privatezza

en: I agree Seers to use my email and url to create an account and power the cookie banner.
mt: Jiena naqbel li seers biex nużaw l-email u l-URL tiegħi biex noħloq kont u nqajjem il-banner tal-cookie.

en: Create Premium Account
mt: Oħloq Kont Premium

en: Cookie ID
mt: Cookie Id

en: Seers Cookie ID will be received automatically after account creation
mt: Seers Cookie ID se jkun riċevut awtomatikament wara l-ħolqien tal-kont

en: Important Note: Your domain name without the www and https:// will be used as your password to access the seers <a href="%s" target="_blank">dashboard</a>.
mt: Nota Importanti: L-isem tad-dominju tiegħek mingħajr il-www u https:// se jintuża bħala l-password tiegħek biex Login <a href="%s" target="_blank">għad-Dashboard</a> seers.

en: Account already exists with Seers?
mt: Kont diġà jeżisti ma' Seers?

en: Update Cookie ID
mt: Aġġornament Cookie ID

en: REGULATION
mt: REGOLAMENT

en: Global Privacy Law
mt: Liġi Globali dwar il-Privatezza

en: LANGUAGE
mt: LINGWA

en: Choose
mt: Agħżel

en: English
mt: Ingliż

en: Geo-target Location (Regional)
mt: Post tal-mira ġeografika (Reġjonali)

en:  Worldwide
mt:  Madwar id-dinja

en:  UK & EU Countries
mt:  Pajjiżi tar-Renju Unit u tal-UE

en:  Auto Regional Detection
mt:  Sejbien Auto Reġjonali

en:  Other Countries
mt:  Pajjiżi Oħra

en: Language Auto Regional Detection
mt: Sejbien Reġjonali Awtomatiku tal-Lingwa

en: Turn on to automatically detect the language of banner according to region
mt: Ixgħel biex tiskopri awtomatikament il-lingwa tal-banner skont ir-reġjun

en: Global Privacy Laws
mt: Liġijiet Globali dwar il-Privatezza

en: (GDPR) General Data Protection Regulation
mt: (GDPR) Regolament Ġenerali dwar il-Protezzjoni tad-Dejta

en: European Union
mt: Unjoni Ewropea

en: (CCPA) California Consumer Privacy Act
mt: (CCPA) Att dwar il-Privatezza tal-Konsumatur ta' Kalifornja

en: United States
mt: l-Istati Uniti

en: (CPRA) California Privacy Rights Act
mt: (CPRA) Att dwar id-Drittijiet tal-Privatezza tal-Kalifornja

en: (LGPD) Brazilian General Data Protection Law
mt: (LGPD) Liġi Ġenerali Brażiljana dwar il-Protezzjoni tad-Dejta

en: Brazil
mt: Brażil

en: (PIPL) Personal Information Protection Law
mt: (PIPL) Liġi dwar il-Protezzjoni tal-Informazzjoni Personali

en: China
mt: Iċ-Ċina

en: (PDPA) Personal Data Protection Act
mt: (PDPA) Att dwar il-Protezzjoni tad-Dejta Personali

en: Singapore
mt: Singapor

en: Australia
mt: Awstralja

en: Data Protection Act 2018
mt: Att tal-2018 dwar il-Protezzjoni tad-Data

en: United Kingdom
mt: Ir-Renju Unit

en: (POPIA) Protection of Personal Information Act
mt: (POPIA) Att dwar il-Protezzjoni ta' Informazzjoni Personali

en: South Africa
mt: Afrika t'Isfel

en: (PIPEDA) Personal Information Protection and Electronic Documents Act
mt: (PIPEDA) Att dwar il-Protezzjoni ta' Informazzjoni Personali u Dokumenti Elettroniċi

en: Canada
mt: Kanada

en: (EU Cookie Law) ePrivacy Directive
mt: (Liġi tal-UE dwar il-Cookie) Direttiva dwar il-Privatezza Elettronika

en: (COPPA) Children's Online Privacy Protection Act
mt: (COPPA) Att dwar il-Protezzjoni tal-Privatezza Online tat-Tfal

en: Personal Data (Privacy) Ordinance
mt: Ordinanza dwar id-Data Personali (Privatezza).

en: Hong Kong
mt: Ħong Kong

en: Data Protection Law
mt: Liġi dwar il-Protezzjoni tad-Data

en: (APPI) Act on the Protection of Personal Information
mt: (APPI) Att dwar il-Protezzjoni ta' Informazzjoni Personali

en: Japan
mt: Ġappun

en: New Zealand Privacy Act 2020
mt: Att dwar il-Privatezza tan-New Zealand tal-2020

en: (PDPA) Thailand Personal Data Protection Act
mt: (PDPA) Att dwar il-Protezzjoni tad-Dejta Personali tat-Tajlandja

en: Thailand
mt: Tajlandja

en: Data Privacy Act of 2012
mt: Att dwar il-Privatezza tad-Data tal-2012

en: Philippines
mt: Filippini

en: Indian Personal Data Protection Bill (Draft)
mt: Abbozz Indjan dwar il-Protezzjoni tad-Dejta Personali (Abbozz)

en: India
mt: Indja

en: (PIPA) South Korean Personal Information Protection Act
mt: (PIPA) Att dwar il-Protezzjoni tal-Informazzjoni Personali tal-Korea t'Isfel

en: South Korea
mt: Korea t'Isfel

en: (LFPDPPP) Mexican Federal Law on the Protection of Personal Data Held by Private Parties
mt: (LFPDPPP) Liġi Federali Messikana dwar il-Protezzjoni tad-Dejta Personali Miżmuma minn Partijiet Privati

en: Mexico
mt: Messiku

en: Kenya Data Protection Act 2019
mt: Att dwar il-Protezzjoni tad-Dejta tal-Kenja tal-2019

en: Kenya
mt: Kenja

en: (LPPD) Law on Protection of Personal Data
mt: (LPPD) Liġi dwar il-Protezzjoni tad-Data Personali

en: Turkey
mt: Turkija

en: General Data Protection Law
mt: Liġi Ġenerali dwar il-Protezzjoni tad-Data

en: Argentina
mt: Arġentina

en: (FADP) Swiss Federal Act on Data Protection
mt: (FADP) Att Federali Żvizzeru dwar il-Protezzjoni tad-Dejta

en: Switzerland
mt: L-Isvizzera

en: Israel Protection of Privacy Law 5741-1981
mt: Iżrael Protezzjoni tal-Liġi tal-Privatezza 5741-1981

en: Israel
mt: Iżrael

en: Colombian Data Protection Law (Law 1581 of 2012)
mt: Liġi Kolombjana dwar il-Protezzjoni tad-Dejta (Liġi 1581 tal-2012)

en: Colombia
mt: Kolombja

en: Russian Federal Law on Personal Data
mt: Liġi Federali Russa dwar Data Personali

en: Russia
mt: Russja

en: Data Privacy Law
mt: Liġi dwar il-Privatezza tad-Data

en: Indonesia
mt: Indoneżja

en: Law on Cybersecurity
mt: Liġi dwar iċ-Ċibersigurtà

en: Vietnam
mt: Vjetnam

en: (Show/Hide)
mt: (Uri/Aħbi)

en: Allow Cookie Banner to be displayed on your website
mt: Ħalli l-Cookie Banner jintwera fuq il-websajt tiegħek

en: Turn on to record the consent of users
mt: Ixgħel biex tirreġistra l-kunsens tal-utenti

en: Sub-Domains Setting
mt: Issettjar tas-Sub-Dominji

en: Covers all subdomain under the selected domain
mt: Ikopri s-sottodominju kollu taħt id-dominju magħżul

en: Choose how many time you want consent from user
mt: Agħżel kemm-il darba trid kunsens mill-utent

en: Always
mt: Dejjem

en: Daily
mt: Kuljum

en: Weekly
mt: Kull ġimgħa

en: Monthly
mt: Kull xahar

en: Quarterly
mt: Kull tliet xhur

en: Yearly
mt: Kull sena

en: Save Changes
mt: Ħlief Bidliet

en: This text will appear on the button that the user can click to “accept” the storage of their terminal equipment.
mt: Dan it-test se jidher fuq il-buttuna li l-utent jista 'jikklikkja biex "jaċċetta" il-ħażna tat-tagħmir terminali tiegħu.

en: Edit the text & its colour of “Accept” button
mt: Editja t-test u l-kulur tiegħu tal-buttuna "Aċċetta".

en: Allow All
mt: Ħalli Kollha

en: Change the “Accept” button colour
mt: Ibdel il-kulur tal-buttuna "Aċċetta".

en: This text will appear on the button that the user can click to “decline” the storage of cookies on their terminal equipment.
mt: Dan it-test se jidher fuq il-buttuna li l-utent jista 'jikklikkja biex "jirrifjuta" il-ħażna tal-cookies fuq it-tagħmir terminali tiegħu.

en: Edit the text & its colour of “Reject” button
mt: Editja t-test u l-kulur tiegħu tal-buttuna "Irrifjuta".

en: Disable All
mt: Itfi Kollha

en: Change the “Reject” button colour
mt: Ibdel il-kulur tal-buttuna "Irrifjuta".

en: This text will expand the cookie banner downward, showing the categories of cookies and details of each cookie within the respective category.
mt: Dan it-test se jespandi l-banner tal-cookies 'l isfel, u juri l-kategoriji tal-cookies u d-dettalji ta' kull cookie fil-kategorija rispettiva.

en: Edit the text & its colour of “Cookie Setting”
mt: Editja t-test u l-kulur tiegħu ta’ “Setting tal-Cookie”

en: Preference
mt: Preferenza

en: Change the “Cookie Setting” button colour
mt: Ibdel il-kulur tal-buttuna "Setting tal-Cookie".

en: We use cookies to ensure you get the best experience
mt: Aħna nużaw cookies biex nippersonalizzaw il-kontenut u r-reklami, biex nipprovdu karatteristiċi tal-midja soċjali u biex janalizzaw it-traffiku tagħna. Aħna wkoll naqsmu informazzjoni dwar l-użu tiegħek tas-sit tagħna mal-midja soċjali tagħna, reklamar u sħab analitiċi li jistgħu jgħaqqduha ma 'informazzjoni oħra li inti ipprovdejt lilhom jew li huma ġabru mill-użu tiegħek tas-servizzi tagħhom. Inti tagħti l-kunsens għall-cookies tagħna jekk tkompli tuża l-websajt tagħna.

en: Banner Text Colour &nbsp;
mt: Kulur tat-Test tal-Banner

en: Change the banner text colour
mt: Ibdel il-kulur tat-test tal-banner

en: Flat
mt: Ċatt

en: Rounded
mt: Aġġustat

en: Choose the display style of your banner
mt: Agħżel l-istil tal-wiri tal-banner tiegħek

en: Modal
mt: Modali

en: Choose  the position or placement of the banner
mt: Agħżel il-pożizzjoni jew it-tqegħid tal-banner

en: Top
mt: Fuq

en: Bottom
mt: Qiegħ

en: Bottom Left
mt: T'isfel Xellug

en: Bottom Right
mt: Tal-qiegħ Dritt

en: Top Left
mt: Fuq Xellug

en: Top Right
mt: Fuq Lemin

en: Universal
mt: Universali

en: Cookie Preferences Logo&nbsp;
mt: Logo tal-Preferenzi tal-Cookie

en: Logo will show here
mt: Il-logo se juri hawn

en: Choose Font & Size&nbsp;
mt: Agħżel Font & Daqs

en: Change the font style and size of your text
mt: Ibdel l-istil tat-tipa u d-daqs tat-test tiegħek

en: Powered by Seers &nbsp;
mt: Powered by Seers

en: Show or hide powered by Seers on preference centre of banner
mt: Uri jew aħbi mħaddma minn Seers fuq iċ-ċentru tal-preferenza tal-banner

en: APPLY
mt: APPLIKA

en: Welcome!
mt: Merħba!

en: The cookie banner has been successfully installed on your website.
mt: Il-banner tal-cookie ġie installat b'suċċess fuq il-websajt tiegħek.

en: Overview
mt: Ħarsa ġenerali

en: Activated
mt: Attivat

en: Regulation
mt: Regolament

en: Language
mt: Lingwa

en: Targeted Location
mt: Post fil-mira

en: Worldwide
mt: Madwar id-dinja

en: Customise Banner
mt: Ippersonalizza Banner

en: Framework
mt: Qafas

en: Learn more...
mt: Itagħllem iżjed...

en: Do Not Track
mt: M'għandekx Track

en: When enabled, visitors who are using a browser that sends a Do Not Track signal will have their signal automatically applied to their consent settings.
mt: Meta jkun attivat, viżitaturi li qed jużaw browser li jibgħat sinjal Do Not Track se jkollhom is-sinjal tagħhom applikat awtomatikament għas-settings tal-kunsens tagħhom.

en: When enabled, Seers CMP will implement the IAB Global Privacy Platform and IAB EU TCF 2.x Frameworks along with their respective APIs.
mt: Meta jkun attivat, Seers CMP se jimplimenta l-IAB Global Private Platform u l-IAB EU TCF 2.x Frameworks flimkien mal-APIs rispettivi tagħhom.

en: Do Not Sell (CPRA)
mt: Tbigħx (CPRA)

en: When enabled, visitors who are using a browser that sends a Do Not Sell Signal will have their signal automatically applied to their consent settings
mt: Meta jkun attivat, il-viżitaturi li qed jużaw browser li jibgħat Sinjal Ma Tbigħx se jkollhom is-sinjal tagħhom applikat awtomatikament għas-settings tal-kunsens tagħhom

en: When enabled, Google Consent Mode V2 for Google Analytics is supported. GCM must be implemented via your Google configuration for this option to function.
mt: Meta tkun attivata, Google Consent Mode V2 għal Google Analytics hija appoġġjata. GCM trid tiġi implimentata permezz tal-konfigurazzjoni tal-Google tiegħek biex din l-għażla tiffunzjona.

en: Facebook Consent Mode
mt: Mod ta' Kunsens ta' Facebook

en: Global Privacy Control (GPC)
mt: Kontroll Globali tal-Privatezza (GPC)

en: When enabled, visitors who are using a browser or extension that is GPC compliant will have their signal automatically applied to their consent settings.
mt: Meta jkun attivat, viżitaturi li qed jużaw browser jew estensjoni li hija konformi mal-GPC se jkollhom is-sinjal tagħhom applikat awtomatikament għas-settings tal-kunsens tagħhom.

en: Connect to a Seers Premium account to create a cookie policy and let your users know how your site uses cookies.
mt: Qabbad ma' kont Seers Premium biex toħloq politika dwar il-cookies u għarraf lill-utenti tiegħek kif is-sit tiegħek juża l-cookies.

en: Connect
mt: Qabbad

en: Sign up for a Seers Premium account to create a privacy policy and let your users know about your website's data collection practices.
mt: Irreġistra għal kont Seers Premium biex toħloq politika ta' privatezza u għarraf lill-utenti tiegħek dwar il-prattiki tal-ġbir tad-dejta tal-websajt tiegħek.

en: Please create cookies policy page and enter URL below.
mt: Jekk jogħġbok ħu l-paġna tal-politika tal-cookies u daħħal il-URL hawn taħt.

en: Enable Policy:
mt: Jippermettu l-politika:

en: Cookie Policy and declaration URL:
mt: Politika tal-Cookie U URL Dikjarazzjoni:

en: Policy URL
mt: URL POLITIKA

en: Enter your email below to access premium features! As a premium user, you can manage all the settings from the web app.
mt: Daħħal l-email tiegħek hawn taħt biex taċċessa l-karatteristiċi premium! Bħala utent premium, tista 'timmaniġġja s-settings kollha mill-app tal-web.

en: Documentation
mt: Dokumentazzjoni

en: Refer to our comprehensive documentation to help you with the setup process and get started with all the features and functionalities.
mt: Irreferi għad-dokumentazzjoni komprensiva tagħna biex tgħinek bil-proċess tas-setup u tibda bil-karatteristiċi u l-funzjonalitajiet kollha.

en: Open
mt: Miftuħa

en: Help and Support
mt: Għajnuna u Appoġġ

en: We are here to help! If you have any questions or encounter any issues, please don't hesitate to reach out. We're ready to support you every step of the way.
mt: Aħna qegħdin hawn biex ngħinu! Jekk għandek xi mistoqsijiet jew tiltaqa' ma' xi kwistjonijiet, jekk jogħġbok, toqgħodx lura milli tilħaq. Aħna lesti li nappoġġjawk f'kull pass tat-triq.

en: Contact Us
mt: Ikkuntattjana

en: Cannot find domain with this key.
mt: Ma tistax issib dominju b'din iċ-ċavetta.

en: Secret does not match
mt: Sigriet ma jaqbilx

en: Current domain not added for this Cookie ID.
mt: Id-dominju attwali mhux miżjud għal dan  Cookie ID.

en: Key is wrong.
mt: Iċ-ċavetta hija żbaljata.

en: Key is correct for current domain.
mt: Iċ-ċavetta hija korretta għad-dominju attwali.

en: Sorry, link is expire please try again.
mt: Jiddispjacini, il-link qed tiskadi jekk jogħġbok erġa' pprova.

en: Security check failed.
mt: Il-kontroll tas-sigurtà falla.

en: Cookies policy added successfully.
mt: Il-politika tal-cookies miżjuda b'suċċess.

en: Cookies policy disabled successfully.
mt: Il-politika tal-cookies ġiet diżattivata b'suċċess.

en: Please login again.
mt: Jekk jogħġbok illoggja mill-ġdid.

en: Some thing went wrong. Please check url and try again
mt: Xi ħaġa marret ħażin. Jekk jogħġbok iċċekkja l-URL u erġa 'pprova

en: Some thing went wrong.
mt: Xi ħaġa marret ħażin.

en: Settings has been updated successfully
mt: Settings ġiet aġġornata b'suċċess

en: Dashboard
mt: Daxxbord

en: Account Setup
mt: Setup tal-Kont

en: General
mt: Ġenerali

en: Appearance
mt: Dehra

en: Frameworks
mt: Oqfsa

en: Reports
mt: Rapporti

en: User Guide
mt: Utent Gwida

en: Need any help?
mt: Għandek bżonn xi għajnuna?

en: Policy
mt: Politika

en: Advance Features
mt: Karatteristiċi bil-quddiem

en: Banner Settings
mt: Settings tal-Banner

en: Visual Settings
mt: Settings Viżwali

en: Enable/disable Cookie banner
mt: Enable / Itfi banner tal-cookie

en: Consent Frequency
mt: Frekwenza tal-Kunsens

en: Consent expiry limit
mt: Limitu ta' skadenza tal-kunsens

en: You can select language from your wordpress Settings > General.
mt: Tista' tagħżel il-lingwa mis-Settings tal-wordpress tiegħek > Ġenerali.

en: Show Badge
mt: Uri Badge

en: Show a badge to enable the cookie banner to appear post consent.
mt: Uri badge biex tippermetti lill-banner tal-cookie jidher il-kunsens wara.

en: Banner Text
mt: Banner Test

en: Text to appear on the banner:
mt: Test li jidher fuq il-bandiera:

en: Body text will not appears when google banner will be active. Google banner can be set from seersco.com user dashboard
mt: It-test tal-korp mhux se jidher meta l-banner tal-google se jkun attiv. Il-banner ta' Google jista' jiġi ssettjat mid-dashboard tal-utent seersco.com

en: Colour
mt: Kulur

en: The text colour to appear on the banner:
mt: Il-kulur tat-test li jidher fuq il-bandiera:

en: Banner Background
mt: Banner Sfond

en: You can change the background colour of the banner:
mt: Tista 'tbiddel il-kulur ta' l-isfond tal-bandiera:

en: Accept Button
mt: Aċċetta l-buttuna

en: You can change text colour, button colour and text of the 'Accept All' button
mt: Tista 'tbiddel il-kulur tat-test, il-kulur tal-buttuna u t-test tal-buttuna' Aċċetta Kollha '

en: Text Colour
mt: Test Kulur

en: The text colour to appear on the 'Accept All' button:
mt: Il-kulur tat-test li jidher fuq il-buttuna 'Aċċetta Kollha':

en: Button Colour
mt: Buttuna Kulur

en: The 'Accept All' button colour to appear on the banner:
mt: Il-kulur tal-buttuna 'Aċċetta kollox' biex jidher fuq il-bandiera:

en: You can change text colour, button colour and text of the 'Reject All' button
mt: Tista 'tbiddel il-kulur tat-test, il-kulur tal-buttuna u t-test tal-buttuna' tirrifjuta Kollha '

en: The text colour to appear on the 'Reject All' button:
mt: Il-kulur tat-test li jidher fuq il-buttuna 'tirrifjuta kollha':

en: The 'Reject All' button colour to appear on the banner:
mt: Il- "jirrifjuta l-kulur tal-buttuna kollha li jidher fuq il-bandiera:

en: Setting Button
mt: Issettja l-buttuna

en: You can change text colour and text of the 'Setting' button
mt: Tista 'tbiddel il-kulur tat-test u t-test tal-buttuna' issettjar '

en: The text colour to appear on the 'Setting' button:
mt: Il-kulur tat-test li jidher fuq il-buttuna 'issettjar':

en: The 'Setting' button colour to appear on the banner:
mt: Il- 'issettjar' buttuna buttuna li jidhru fuq il-bandiera:

en: You can select a font for the text of the banner:
mt: Tista 'tagħżel font għat-test tal-bandiera:

en: Select Button
mt: Agħżel Button

en: You can select the shape of the buttons that appear on the banner.
mt: Tista 'tagħżel il-forma tal-buttuni li jidhru fuq il-bandiera.

en: Display Style
mt: Stil tal-Wiri

en: Position
mt: Pożizzjoni

en: Place of Banner.
mt: Post tal-Banner.

en: PREVIEW
mt: Preview

en: SAVE
mt: Save

en: Powering all your
mt: Qawwa kollha tiegħek

en: Privacy &amp; Data Security needs
mt: Privatezza u; Bżonnijiet tas-Sigurtà tad-Data

en: Gain access to an extensive range of GDPR, PECR, CCPA &amp; ePrivacy compliance tools,
mt: Jiksbu aċċess għal firxa estensiva ta 'GDPR, PECR, CCPA u; għodod ta 'konformità ta' ePrivacy,

en: all
mt: kollha

en: designed to take the hassle out of complying with the new data
                                    protection regulations.
mt: iddisinjat biex jieħu l-battikata mill-konformità mad-data l-ġdida
                                    Regolamenti dwar il-Protezzjoni.

en: Policies Pack
mt: Politiki Pack

en: GDPR Staff eTraining
mt: Persunal tal-GDPR etraining

en: Cookie Consent Management
mt: Ġestjoni tal-kunsens tal-cookie

en: DPIA
mt: Dpia

en: GDPR Audit
mt: Verifika tal-GDPR

en: Cyber Secure
mt: Cyber ​​Secure

en: Subject Request Management
mt: Ġestjoni tat-Talba tas-Suġġett

en: START FREE
mt: Ibda Free

en: Child privacy
mt: Privatezza tat-tfal

en: Shows layer of banners for Age appropriate Children Consent
mt: Juri saff ta' banners għall-Kunsens tat-Tfal xieraq għall-Età

en: Google consent mode
mt: Mod ta' kunsens ta' Google

en: Activate GCM to get analytics without capturing personal information
mt: Attiva GCM biex tikseb analiżi mingħajr ma taqbad informazzjoni personali

en: Activate FCM API to pause sending pixel signals to Facebook
mt: Attiva FCM API biex tieqaf tibgħat sinjali tal-pixel lil Facebook

en: Own Branding Logo
mt: Logo tal-Marka Proprju

en: Add a logo of your business
mt: Żid logo tan-negozju tiegħek

en: Autoblock Tracking Manager
mt: Maniġer tat-Traċċar tal-Autoblock

en: Block vendors cookies & tracking technologies
mt: Imblokka l-cookies tal-bejjiegħa u t-teknoloġiji tat-traċċar

en: Help Guide
mt: Gwida għall-Għajnuna

en: Video Guide
mt: Gwida tal-Vidjo

en: Refer to our documentation to set and get started
mt: Irreferi għad-dokumentazzjoni tagħna biex tissettja u tibda

en: We would love to help you on any queries or issues.
mt: Nixtiequ ngħinuk fuq kwalunkwe mistoqsija jew kwistjonijiet.

en: START PREMIUM TODAY
mt: Bidu Premium illum

en: Premium Plan
mt: Pjan Premium

en: Restyle Cookie Consent with your own branding, logos, colours etc
mt: Restiyle Cookie Consent bl-immarkar, logos, kuluri eċċ tiegħek

en: Multi Lingual
mt: Multi Lingwa

en: 28 languages to choose from. Offer localised text with control of location and languages
mt: 28 lingwa minn fejn jagħżlu. Offerta test lokalizzat bil-kontroll tal-post u l-lingwi

en: Consent Log
mt: Log Log

en: As per GDPR article 30 demonstrate that data subject consent was received
mt: Skond l-artikolu 30 tal-GDPR juru li l-kunsens tas-suġġett tad-data ġie riċevut

en: Cookie Policy
mt: Politika tal-Cookie

en: Setting up your Privacy Policies is something every business needs to comply with. It used to be a hassle & cost a fortune. We've solved that.
mt: Bil-liġi, trid tikseb kunsens minn qabel qabel qabel ma tinżel kwalunkwe cookies. Il-bandiera tagħna hija waħda mill-ftit li hija konformi

en: Prior Consent
mt: Kunsens minn qabel

en: By law, you must gain prior consent before any cookies drop. Our banner is one of the few that is compliant
mt: Bil-liġi, trid tikseb kunsens minn qabel qabel ma tinżel xi cookies. Il-banner tagħna huwa wieħed mill-ftit li huwa konformi

en: 6+ Design Layouts
mt: 6+ Layouts tad-Disinn

en: 6 Consent banner designs to choose from
mt: 6 Disinni ta 'banner tal-kunsens minn fejn jagħżlu

en: Customer Support
mt: Appoġġ għall-Klijent

en: We pride ourselves on our one-to-one customer support. We will bend over backwards to assist you
mt: Aħna kburin lilna nfusna fuq l-appoġġ tal-klijent wieħed għal wieħed tagħna. Aħna se ngħawġu lura biex ngħinuk

en: Banner Customisation
mt: Customisation banner

en: Fully customisable - choose your banner's position, size, colour, buttons, texts, fonts etc
mt: Kompletament customisable - agħżel il-pożizzjoni, id-daqs, il-kulur, il-buttuni, it-testi, it-tipi eċċ

en: Subdomains
mt: Sottodominji

en: Have multiple subdomains? We have you covered with multi-subdomain support
mt: Għandek subdominji multipli? Aħna koperti b'appoġġ multi-subdominju

en: Only the users with a paid account can avail this feature.
mt: L-utenti biss b'kont imħallas jistgħu jużaw din il-karatteristika.

en: Ok
mt: Kollox sew

en: Provide Seersco.com Login Credentials
mt: Ipprovdi Kredenzjali ta' Login ta' Seersco.com

en: Login
mt: Idħol

en: Want to import settings from seersco.com or keep wordpress banner settings.
mt: Trid timporta settings minn seersco.com jew iżżomm is-settings tal-banner tal-wordpress.

en: Keep WP Seetings
mt: Żomm Settings WP

en: To unlock these feature click on "Create Premium Account" button.
mt: Biex nisfruttaw dawn il-karatteristika ikklikkja fuq il-buttuna "Oħloq Kont Premium".

en: Price Plans
mt: Pjanijiet tal-Prezzijiet

en: Please enter valid Password.
mt: Jekk jogħġbok daħħal Password valida.

en: Email is required.
mt: L-email hija meħtieġa.

en: Please enter a valid email address.
mt: Jekk jogħġbok ikteb indirizz elettroniku validu.

en: Password is required.
mt: Password hija meħtieġa.

en: seers logo
mt: seers loto

en: powered by
mt: Imħaddem minn

en: Necessary
mt: Meħtieġa

en: Preferences
mt: Preferenzi

en: Statistics
mt: Statistika

en: Marketing
mt: Kummerċjalizzazzjoni

en: Always Active
mt: Dejjem Attiv

en: Necessary cookies help make a website usable by enabling basic functions like page navigation and access to secure areas of the website. The website cannot function properly without these cookies.
mt: Cookies meħtieġa jgħinu biex websajt tintuża billi tippermetti funzjonijiet bażiċi bħan-navigazzjoni tal-paġna u aċċess għal żoni siguri tal-websajt. Il-websajt ma tistax tiffunzjona sewwa mingħajr dawn il cookies.

en: Cookies Detail
mt: Dettall tal-cookies

en: Preference cookies enable a website to remember information that changes the way the website behaves or looks, like your preferred language or the region that you are in.
mt: Cookies preferenza jippermettu websajt biex tiftakar informazzjoni li tbiddel il-mod kif jaġixxi jew jistenna, bħall-lingwa preferuta tiegħek jew ir-reġjun li inti fil.

en: Statistic cookies help website owners to understand how visitors interact with websites by collecting and reporting information anonymously.
mt: Cookies statistiċi jgħinu lis-sidien ta 'websajts jifhmu kif il-viżitaturi jinteraġixxu ma' websajts billi jiġbru u jirrappurtaw informazzjoni b'mod anonimu.

en: Marketing cookies are used to track visitors across websites. The intention is to display ads that are relevant and engaging for the individual user and thereby more valuable for publishers and third-party advertisers.
mt: Il- cookies tal-kummerċ huma użati biex isegwu l-viżitaturi minn websajts oħra. L-intenzjoni hija li jintwerew reklami li huma rilevanti u attraenti għall-utent individwali u b'hekk aktar siewja għall-pubblikaturi u għal dawk li jirreklamaw partijiet terzi.

en: Unclassified
mt: Mhux ikklassifikat

en: Unclassified cookies are cookies that we are in the process of classifying, together with the providers of individual cookies.
mt: Cookies mhux ikklassifikati huma cookies li qegħdin fil-proċess li nikklassifikaw, flimkien mal-fornituri ta cookies individwali.

en: Cookies are small text files that can be used by websites to make the experience of the user more efficient. The law states that we can store cookies on your device if they are strictly necessary for the operation of this site. For all other types of cookies, we need your permission. This site uses different types of cookies. Some cookies are placed by third party services that appear on our pages. You can at any time, change or withdraw your consent from the Cookie Declaration on our website. Learn more about who we are, how you can contact us, and how we process personal data in our Privacy Policy?
mt: Il-cookies huma fajls żgħar ta’ test li jistgħu jintużaw minn websajts biex jagħmlu l-esperjenza tal-utent aktar effiċjenti. Il-liġi tgħid li nistgħu naħżnu cookies fuq it-tagħmir tiegħek jekk huma strettament meħtieġa għat-tħaddim ta’ dan is-sit. Għat-tipi l-oħra kollha ta’ cookies, neħtieġu l-permess tiegħek. Dan is-sit juża tipi differenti ta’ cookies. Xi cookies jitqiegħdu minn servizzi ta’ partijiet terzi li jidhru fuq il-paġni tagħna. Tista' fi kwalunkwe ħin, tibdel jew tirtira l-kunsens tiegħek mid-Dikjarazzjoni tal-Cookie fuq il-websajt tagħna. Tgħallem aktar dwar min aħna, kif tista’ tikkuntattjana, u kif nipproċessaw id-dejta personali fil-Politika ta’ Privatezza tagħna?

en: Read Cookie Policy
mt: Aqra l-Politika tal-Cookie

en: Save my choices
mt: Salv l-għażliet tiegħi

en: About Cookies
mt: Dwar Cookies
