seers-cookie-consent-banner-privacy-policy - en to pl translation catalogue (334 entries)

en: Get Premium
pl: Wsparcie

en: Quick Feedback
pl: Szybka informacja zwrotna

en: If you have a moment, please let us know why you are deactivating:
pl: Jeśli masz chwilę, daj nam znać, dlaczego dezaktywujesz:

en: The banner is not in the required language
pl: Baner nie jest w wymaganym języku

en: The banner picks up your website language automatically. You can always sign-in on your Seers account
pl: Baner automatycznie rozpoznaje język Twojej strony internetowej. Zawsze możesz zalogować się na swoje konto Seers

en: and choose the language you like. See the video
pl: i wybierz język, który lubisz. Zobacz wideo

en: here
pl: tutaj

en: Banner did not appear
pl: Baner nie pojawił się

en: Most of the times the compatibility issue can be fixed very quickly. Please contact
pl: Większość razy problem z kompatybilnością można naprawić bardzo szybko. Proszę o kontakt

en: Cookies are not showing in settings
pl: Pliki cookie nie są wyświetlane w ustawieniach

en: We are scanning your website and it can take up to 12 hours for Cookies to appear. In a very few cases scanner miss a cookie. This
pl: Skanujemy Twoją witrynę i może to potrwać do 12 godzin. W bardzo niewielu przypadkach skanera tęskni za plikiem cookie. Ten

en: video
pl: wideo

en: explains how to add cookies manually.
pl: eyjaśnia, jak ręcznie dodawać pliki cookie.

en: The banner did not match website theme
pl: Baner nie pasował do motywu strony

en: You can fully customize the banner. Please see the video
pl: Możesz w pełni dostosować baner. Zobacz wideo

en: The plugin broke my site
pl: Wtyczka złamała moją stronę

en: I have found a better plugin
pl: Znalazłem lepszą wtyczkę

en: Plugin name
pl: Nazwa wtyczki

en: The plugin is great, but i need specific feature that you do not support.
pl: Wtyczka jest świetna, ale potrzebuję konkretnej funkcji, której nie obsługujesz.

en: The plugin is great, but i need specific feature that you don't support.
pl: Wtyczka jest świetna, ale potrzebuję określonej funkcji, której nie obsługujesz.

en: Banner customisation.
pl: Dostosowywanie banerów.

en: Other
pl: Inny

en: Kindly tell us the reason so we can improve.
pl: Uprzejmie powiedz nam powód, abyśmy mogli poprawić.

en: Submit & Deactivate
pl: Prześlij i dezaktywuj

en: Cancel
pl: Anulować

en: Skip & Deactivate
pl: Skip & Dezaktywuj

en: Dismiss this notice.
pl: Odrzuć to powiadomienie.

en: Create Account
pl: Utwórz konto

en: Already Existing
pl: Już istniejące

en: Your Seers Cookie Consent banner is activated.
pl: Baner zgody na pliki cookie firmy Seers jest aktywny.

en: Your Seers Cookie Consent Banner is NOT activated because
pl: Twój baner zgody na pliki cookie firmy Seers NIE jest aktywny, ponieważ

en: Email
pl: E-mail

en: I agree Seers
pl: Zgadzam się Seers

en: Terms & Condition
pl: Zasady i warunki

en: and
pl: oraz

en: Privacy Policy
pl: Polityka prywatności

en: I agree Seers to use my email and url to create an account and power the cookie banner.
pl: Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Seers mojego adresu e-mail i adresu url w celu utworzenia konta i zasilenia banera plików cookie.

en: Create Premium Account
pl: Utwórz konto Premium

en: Seers Cookie ID will be received automatically after account creation
pl: Seers Cookie ID zostanie otrzymany automatycznie po utworzeniu konta

en: Important Note: Your domain name without the www and https:// will be used as your password to access the seers <a href="%s" target="_blank">dashboard</a>.
pl: Ważna uwaga: Twoja nazwa domeny bez www i https:// będzie używana jako hasło do logowania do Seers <a href="%s" target="_blank">Dashboard</a>.

en: Account already exists with Seers?
pl: Konto już istnieje w Seers?

en: Update Cookie ID
pl: Aktualizacja Cookie ID

en: REGULATION
pl: REGULACJA

en: GDPR
pl: RODO

en: Global Privacy Law
pl: Globalne prawo ochrony prywatności

en: PREMIUM
pl: Premium

en: LANGUAGE
pl: JĘZYK

en: Choose
pl: Wybierz

en: English
pl: Angielski

en: Geo-target Location (Regional)
pl: Lokalizacja celu geograficznego (regionalna)

en:  Worldwide
pl:  Na całym świecie

en:  UK & EU Countries
pl:  Wielka Brytania i kraje UE

en:  Auto Regional Detection
pl:  Automatyczne wykrywanie regionu

en:  Other Countries
pl:  Inne kraje

en: Language Auto Regional Detection
pl: Język Automatyczne wykrywanie regionu

en: Turn on to automatically detect the language of banner according to region
pl: Włącz automatyczne wykrywanie języka banera w zależności od regionu

en: Preview
pl: Podgląd

en: Global Privacy Laws
pl: Globalne przepisy dotyczące prywatności

en: (GDPR) General Data Protection Regulation
pl: (RODO) Ogólne rozporządzenie o ochronie danych

en: European Union
pl: Unia Europejska

en: (CCPA) California Consumer Privacy Act
pl: (CCPA) Kalifornijska ustawa o ochronie prywatności konsumentów

en: United States
pl: Stany Zjednoczone

en: (CPRA) California Privacy Rights Act
pl: (CPRA) Kalifornijska ustawa o prawach do prywatności

en: (LGPD) Brazilian General Data Protection Law
pl: (LGPD) Brazylijska ogólna ustawa o ochronie danych

en: Brazil
pl: Brazylia

en: (PIPL) Personal Information Protection Law
pl: (PIPL) Ustawa o ochronie danych osobowych

en: China
pl: Chiny

en: (PDPA) Personal Data Protection Act
pl: (PDPA) Ustawa o ochronie danych osobowych

en: Singapore
pl: Singapur

en: Data Protection Act 2018
pl: Ustawa o ochronie danych osobowych z 2018 r

en: United Kingdom
pl: Wielka Brytania

en: (POPIA) Protection of Personal Information Act
pl: (POPIA) Ustawa o ochronie danych osobowych

en: South Africa
pl: Południowa Afryka

en: (PIPEDA) Personal Information Protection and Electronic Documents Act
pl: (PIPEDA) Ustawa o ochronie danych osobowych i dokumentów elektronicznych

en: Canada
pl: Kanada

en: (EU Cookie Law) ePrivacy Directive
pl: (Unijne prawo dotyczące plików cookie) Dyrektywa o prywatności i łączności elektronicznej

en: (COPPA) Children's Online Privacy Protection Act
pl: (COPPA) Ustawa o ochronie prywatności dzieci w Internecie

en: Personal Data (Privacy) Ordinance
pl: Rozporządzenie w sprawie danych osobowych (prywatności)

en: Data Protection Law
pl: Prawo ochrony danych

en: UAE
pl: ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE

en: (APPI) Act on the Protection of Personal Information
pl: (APPI) Ustawa o ochronie danych osobowych

en: Japan
pl: Japonia

en: New Zealand Privacy Act 2020
pl: Nowozelandzka ustawa o ochronie prywatności 2020

en: New Zealand
pl: Nowa Zelandia

en: (PDPA) Thailand Personal Data Protection Act
pl: (PDPA) Tajlandzka ustawa o ochronie danych osobowych

en: Thailand
pl: Tajlandia

en: Data Privacy Act of 2012
pl: Ustawa o prywatności danych z 2012 r

en: Philippines
pl: Filipiny

en: Indian Personal Data Protection Bill (Draft)
pl: Indyjska ustawa o ochronie danych osobowych (projekt)

en: India
pl: Indie

en: (PIPA) South Korean Personal Information Protection Act
pl: (PIPA) Południowokoreańska ustawa o ochronie danych osobowych

en: South Korea
pl: Korea Południowa

en: (LFPDPPP) Mexican Federal Law on the Protection of Personal Data Held by Private Parties
pl: (LFPDPPP) Meksykańska ustawa federalna o ochronie danych osobowych przechowywanych przez podmioty prywatne

en: Mexico
pl: Meksyk

en: Kenya Data Protection Act 2019
pl: Kenijska ustawa o ochronie danych osobowych z 2019 r

en: Kenya
pl: Kenia

en: (LPPD) Law on Protection of Personal Data
pl: (LPPD) Ustawa o ochronie danych osobowych

en: Turkey
pl: Turcja

en: General Data Protection Law
pl: Ogólne prawo o ochronie danych

en: Argentina
pl: Argentyna

en: (FADP) Swiss Federal Act on Data Protection
pl: (FADP) Szwajcarska federalna ustawa o ochronie danych osobowych

en: Switzerland
pl: Szwajcaria

en: Israel Protection of Privacy Law 5741-1981
pl: Izraelska ustawa o ochronie prywatności 5741-1981

en: Israel
pl: Izrael

en: Colombian Data Protection Law (Law 1581 of 2012)
pl: Kolumbijska ustawa o ochronie danych (ustawa 1581 z 2012 r.)

en: Colombia
pl: Kolumbia

en: Russian Federal Law on Personal Data
pl: Rosyjska ustawa federalna o danych osobowych

en: Russia
pl: Rosja

en: Data Privacy Law
pl: Prawo o ochronie danych osobowych

en: Indonesia
pl: Indonezja

en: Law on Cybersecurity
pl: Prawo cyberbezpieczeństwa

en: Vietnam
pl: Wietnam

en: (Show/Hide)
pl: (Pokaż/Ukryj)

en: Allow Cookie Banner to be displayed on your website
pl: Zezwalaj na wyświetlanie banerów plików cookie na swojej stronie internetowej

en: Turn on to record the consent of users
pl: Włącz rejestrowanie zgody użytkowników

en: Sub-Domains Setting
pl: Ustawienia subdomen

en: Covers all subdomain under the selected domain
pl: Obejmuje wszystkie subdomeny w ramach wybranej domeny

en: Choose how many time you want consent from user
pl: Wybierz, ile razy chcesz uzyskać zgodę od użytkownika

en: Always
pl: Zawsze

en: Daily
pl: Codziennie

en: Weekly
pl: Tygodnik

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: Quarterly
pl: Kwartalnik

en: Yearly
pl: Rocznie

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: This text will appear on the button that the user can click to “accept” the storage of their terminal equipment.
pl: Ten tekst pojawi się na przycisku, który użytkownik może kliknąć, aby "zaakceptować" przechowywanie swoich urządzeń końcowych.

en: Edit the text & its colour of “Accept” button
pl: Edytuj tekst i kolor przycisku "Akceptuj"

en: Allow All
pl: Pozwól wszystkim

en: Change the “Accept” button colour
pl: Zmień kolor przycisku "Akceptuj"

en: This text will appear on the button that the user can click to “decline” the storage of cookies on their terminal equipment.
pl: Ten tekst pojawi się na przycisku, który użytkownik może kliknąć, aby "odrzucić" przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu końcowym.

en: Edit the text & its colour of “Reject” button
pl: Edytuj tekst i kolor przycisku "Odrzuć"

en: Disable All
pl: Wyłącz wszystkie

en: Change the “Reject” button colour
pl: Zmiana koloru przycisku "Odrzuć"

en: This text will expand the cookie banner downward, showing the categories of cookies and details of each cookie within the respective category.
pl: Ten tekst rozwinie baner plików cookie w dół, pokazując kategorie plików cookie i szczegóły każdego pliku cookie w odpowiedniej kategorii.

en: Edit the text & its colour of “Cookie Setting”
pl: Edytuj tekst i jego kolor "Ustawienia plików cookie"

en: Preference
pl: Preferencje

en: Change the “Cookie Setting” button colour
pl: Zmień kolor przycisku "Ustawienia plików cookie"

en: We use cookies to ensure you get the best experience
pl: Używamy plików cookie do personalizacji treści i reklam, do zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i do analizy naszego ruchu. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej strony naszym partnerom w zakresie mediów społecznościowych, reklamy i analizy, którzy mogą łączyć je z innymi informacjami, które im przekazałeś lub które zebrali w wyniku korzystania przez Ciebie z ich usług. Wyrażasz zgodę na nasze pliki cookie, jeśli nadal korzystasz z naszej strony internetowej.

en: Banner Text Colour &nbsp;
pl: Kolor tekstu banera

en: Change the banner text colour
pl: Zmiana koloru tekstu banera

en: Default
pl: Domyślna

en: Rounded
pl: Bułczasty

en: Choose the display style of your banner
pl: Wybierz styl wyświetlania banera

en: Banner
pl: Baner

en: Choose  the position or placement of the banner
pl: Wybierz pozycję lub umiejscowienie banera

en: Bottom
pl: Dół

en: Bottom Left
pl: Na dole po lewej

en: Bottom Right
pl: Prawa dolna

en: Top Left
pl: Na górze po lewej

en: Top Right
pl: Górna prawa

en: Universal
pl: Uniwersalny

en: Standard
pl: Standardowy

en: Cookie Preferences Logo&nbsp;
pl: Logo preferencji plików cookie

en: Logo will show here
pl: Logo będzie wyświetlane tutaj

en: Upload
pl: Prześlij

en: Choose Font & Size&nbsp;
pl: Wybierz czcionkę i rozmiar

en: Change the font style and size of your text
pl: Zmiana stylu i rozmiaru czcionki tekstu

en: Powered by Seers &nbsp;
pl: Powered by Seers

en: Show or hide powered by Seers on preference centre of banner
pl: Pokaż lub ukryj powered by Seers w centrum preferencji banera

en: APPLY
pl: ZASTOSUJ

en: Welcome!
pl: Witaj!

en: The cookie banner has been successfully installed on your website.
pl: Baner plików cookie został pomyślnie zainstalowany w Twojej witrynie.

en: Overview
pl: Przegląd

en: Activated
pl: Aktywowany

en: Regulation
pl: Rozporządzenie

en: Language
pl: Język

en: Targeted Location
pl: Lokalizacja docelowa

en: Worldwide
pl: Cały świat

en: Customise Banner
pl: Dostosuj baner

en: Learn more...
pl: Dowiedz się więcej...

en: Do Not Track
pl: Nie śledź

en: When enabled, visitors who are using a browser that sends a Do Not Track signal will have their signal automatically applied to their consent settings.
pl: Po włączeniu tej opcji odwiedzający, którzy korzystają z przeglądarki wysyłającej sygnał Do Not Track, otrzymają sygnał automatycznie zastosowany do ich ustawień zgody.

en: When enabled, Seers CMP will implement the IAB Global Privacy Platform and IAB EU TCF 2.x Frameworks along with their respective APIs.
pl: Po włączeniu Seers CMP wdroży IAB Global Privacy Platform i IAB EU TCF 2.x Frameworks wraz z ich odpowiednimi interfejsami API.

en: Do Not Sell (CPRA)
pl: Nie sprzedawać (CPRA)

en: When enabled, visitors who are using a browser that sends a Do Not Sell Signal will have their signal automatically applied to their consent settings
pl: Po włączeniu tej opcji odwiedzający, którzy korzystają z przeglądarki wysyłającej sygnał "Nie sprzedawaj", będą automatycznie uwzględniani w ustawieniach zgody

en: When enabled, Google Consent Mode V2 for Google Analytics is supported. GCM must be implemented via your Google configuration for this option to function.
pl: Po włączeniu tej opcji obsługiwany jest tryb zgody Google V2 dla Google Analytics. GCM musi być zaimplementowany poprzez konfigurację Google, aby ta opcja działała.

en: Facebook Consent Mode
pl: Tryb zgody na Facebooku

en: Global Privacy Control (GPC)
pl: Globalna kontrola prywatności (GPC)

en: When enabled, visitors who are using a browser or extension that is GPC compliant will have their signal automatically applied to their consent settings.
pl: Po włączeniu tej opcji odwiedzający, którzy korzystają z przeglądarki lub rozszerzenia zgodnego z GPC, otrzymają sygnał automatycznie zastosowany do ich ustawień zgody.

en: Connect to a Seers Premium account to create a cookie policy and let your users know how your site uses cookies.
pl: Połącz się z kontem Seers Premium, aby utworzyć politykę plików cookie i poinformować użytkowników, w jaki sposób Twoja witryna korzysta z plików cookie.

en: Connect
pl: Połącz

en: Sign up for a Seers Premium account to create a privacy policy and let your users know about your website's data collection practices.
pl: Zarejestruj konto Seers Premium, aby utworzyć politykę prywatności i poinformować użytkowników o praktykach gromadzenia danych w Twojej witrynie.

en: Sign Up
pl: Zarejestruj się

en: Please create cookies policy page and enter URL below.
pl: Utwórz stronę zasady plików cookie i wprowadź adres URL poniżej.

en: Enable Policy:
pl: Włącz politykę:

en: Cookie Policy and declaration URL:
pl: Polityka plików cookie i URL deklaracji:

en: Policy URL
pl: URL strategii

en: Save
pl: ZAPISAĆ

en: Enter your email below to access premium features! As a premium user, you can manage all the settings from the web app.
pl: Wprowadź swój adres e-mail poniżej, aby uzyskać dostęp do funkcji premium! Jako użytkownik premium możesz zarządzać wszystkimi ustawieniami z poziomu aplikacji internetowej.

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Refer to our comprehensive documentation to help you with the setup process and get started with all the features and functionalities.
pl: Zapoznaj się z naszą obszerną dokumentacją, aby uzyskać pomoc w procesie konfiguracji i rozpocząć korzystanie ze wszystkich funkcji i funkcjonalności.

en: Open
pl: Otwórz

en: Help and Support
pl: Pomoc i wsparcie

en: We are here to help! If you have any questions or encounter any issues, please don't hesitate to reach out. We're ready to support you every step of the way.
pl: Jesteśmy tutaj, aby pomóc! Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy, nie wahaj się z nami skontaktować. Jesteśmy gotowi wspierać Cię na każdym kroku.

en: Contact Us
pl: Skontaktuj się z nami

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Cannot find domain with this key.
pl: Nie można znaleźć domeny z tym kluczem.

en: Secret does not match
pl: Sekret nie pasuje

en: Current domain not added for this Cookie ID.
pl: Bieżąca domena nie dodana dla tego ID Cookie.

en: Key is wrong.
pl: Key się myli.

en: Key is correct for current domain.
pl: Klucz jest prawidłowy dla aktualnej domeny.

en: Sorry, link is expire please try again.
pl: Przepraszamy, link wygasł proszę spróbować ponownie.

en: Security check failed.
pl: Kontrola bezpieczeństwa nie powiodła się.

en: Cookies policy added successfully.
pl: Zasady plików cookie dodano pomyślnie.

en: Cookies policy disabled successfully.
pl: Polityka Cookies wyłączona pomyślnie.

en: Please login again.
pl: Proszę się ponownie zalogować.

en: Some thing went wrong. Please check url and try again
pl: Coś poszło nie tak. Sprawdź URL i spróbuj ponownie

en: Some thing went wrong.
pl: Coś poszło nie tak.

en: Settings has been updated successfully
pl: Ustawienia zostały pomyślnie zaktualizowane

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Account Setup
pl: Konfiguracja konta

en: General
pl: Ogólne

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Visuals
pl: Sztuki wizualne

en: Frameworks
pl: Ramy

en: Reports
pl: Raporty

en: User Guide
pl: Podręcznik użytkownika

en: Pricing Plan
pl: Cennik

en: Support
pl: Wsparcie

en: Need any help?
pl: Potrzebujesz pomocy?

en: Policy
pl: Polityka

en: Advance Features
pl: Funkcje zaawansowane

en: Banner Settings
pl: Ustawienia banerów

en: Visual Settings
pl: Ustawienia wizualne

en: Enable/disable Cookie banner
pl: Włącz / wyłącz transparent cookie

en: Consent Frequency
pl: Zgoda Częstotliwość

en: Consent expiry limit
pl: Limit wygaśnięcia zgody

en: You can select language from your wordpress Settings > General.
pl: Możesz wybrać język z ustawień wordpressa > Ogólne.

en: Show Badge
pl: Pokaż odznakę

en: Show a badge to enable the cookie banner to appear post consent.
pl: Pokaż odznakę, aby umożliwić banerowi plików cookie pojawić się zgodę pocztową.

en: Banner Text
pl: Tekst banerowy

en: Text to appear on the banner:
pl: Tekst, aby pojawić się na banerie:

en: Body text will not appears when google banner will be active. Google banner can be set from seersco.com user dashboard
pl: Tekst nie będzie się pojawiał gdy baner google będzie aktywny. Baner Google można ustawić z poziomu panelu użytkownika seersco.com

en: Colour
pl: Kolor

en: The text colour to appear on the banner:
pl: Kolor tekstowy pojawił się na banerie:

en: Banner Background
pl: Tło baneru

en: You can change the background colour of the banner:
pl: Możesz zmienić kolor tła banera:

en: Accept Button
pl: Akceptuj przycisk

en: You can change text colour, button colour and text of the 'Accept All' button
pl: Możesz zmienić kolor tekstowy, kolor przycisku i tekst "Akceptuj wszystko"

en: Text Colour
pl: Kolor tekstowy

en: The text colour to appear on the 'Accept All' button:
pl: Kolor tekstowy pojawił się na przycisku "Akceptuj wszystko":

en: Button Colour
pl: Kolor przycisku

en: The 'Accept All' button colour to appear on the banner:
pl: Kolor przycisku "Akceptuj wszystko", aby pojawić się na banerie:

en: Reject Button
pl: Przycisk odrzucenia

en: You can change text colour, button colour and text of the 'Reject All' button
pl: Możesz zmienić kolor tekstowy, kolor przycisku i tekst "Odrzuć wszystko"

en: The text colour to appear on the 'Reject All' button:
pl: Kolor tekstowy pojawi się na przycisku "Odrzuć wszystko":

en: The 'Reject All' button colour to appear on the banner:
pl: Kolor przycisku "Odrzuć wszystko", aby pojawić się na banerie:

en: Setting Button
pl: Przycisk ustawień

en: You can change text colour and text of the 'Setting' button
pl: Możesz zmienić kolor tekstowy i tekst "Ustawienia"

en: The text colour to appear on the 'Setting' button:
pl: Kolor tekstowy pojawi się na przycisku "Ustawienia":

en: The 'Setting' button colour to appear on the banner:
pl: Kolor przycisku "Ustawienia", aby pojawić się na banerie:

en: Fonts
pl: Czcionki

en: You can select a font for the text of the banner:
pl: Możesz wybrać czcionkę dla tekstu banera:

en: Select Button
pl: Wybierz przycisk

en: You can select the shape of the buttons that appear on the banner.
pl: Możesz wybrać kształt przycisków, które pojawiają się na banerie.

en: Display Style
pl: Styl wyświetlania

en: Position
pl: Pozycja

en: Place of Banner.
pl: Miejsce sztandaru.

en: PREVIEW
pl: Zapowiedź

en: SAVE
pl: ZAPISAĆ

en: Powering all your
pl: Zasilanie wszystkich

en: Privacy &amp; Data Security needs
pl: Prywatność i Potrzeby bezpieczeństwa danych

en: Gain access to an extensive range of GDPR, PECR, CCPA &amp; ePrivacy compliance tools,
pl: Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy GDPR, Peckr, CCPA i; Narzędzia zgodności Epryvacy,

en: all
pl: wszystko

en: designed to take the hassle out of complying with the new data
                                    protection regulations.
pl: zaprojektowany, aby wyjąć kłopoty spełniające nowe dane
                                Regulamin ochrony.

en: Policies Pack
pl: Pakiet Polityki

en: Templates Pack
pl: Pakiet szablonów

en: GDPR Staff eTraining
pl: Etraining personelu GDPR

en: Cookie Consent Management
pl: Zarządzanie zgodą cookie

en: DPIA
pl: Dpia

en: GDPR Audit
pl: GDPR AUDIT

en: Cyber Secure
pl: Cyber ​​Bezpieczny

en: Subject Request Management
pl: Zarządzanie żądaniem przedmiotu

en: START FREE
pl: Rozpocznij za darmo

en: Child privacy
pl: Prywatność dziecka

en: Shows layer of banners for Age appropriate Children Consent
pl: Pokazuje warstwę banerów dla odpowiedniej dla wieku dzieci Zgody

en: Google consent mode
pl: Tryb zgody Google

en: Activate GCM to get analytics without capturing personal information
pl: Aktywuj GCM, aby uzyskać analizę bez przechwytywania danych osobowych

en: Activate FCM API to pause sending pixel signals to Facebook
pl: Aktywuj FCM API, aby wstrzymać wysyłanie sygnałów pikseli do Facebooka

en: Own Branding Logo
pl: Logo własnej marki

en: Add a logo of your business
pl: Dodaj logo swojej firmy

en: Block vendors cookies & tracking technologies
pl: Blokowanie plików cookie i technologii śledzenia sprzedawcy

en: Help Guide
pl: Pomoc Przewodnik

en: Video Guide
pl: Wideo Przewodnik

en: Refer to our documentation to set and get started
pl: Zapoznaj się z naszą dokumentacją, aby ustawić i rozpocząć pracę

en: We would love to help you on any queries or issues.
pl: Chętnie pomożemy Ci w przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów.

en: START PREMIUM TODAY
pl: ZACZNIJ OTRZYMYWAĆ PREMIĘ JUŻ DZIŚ

en: Premium Plan
pl: Plan premii

en: Restyle Cookie Consent with your own branding, logos, colours etc
pl: Restyle Cookie Consent z własnym brandingiem, logo, kolorami itp.

en: 28 languages to choose from. Offer localised text with control of location and languages
pl: 28 języków do wyboru. Oferuj zlokalizowany tekst z kontrolą lokalizacji i języków.

en: Consent Log
pl: Dziennik zgody

en: As per GDPR article 30 demonstrate that data subject consent was received
pl: Zgodnie z artykułem 30 GDPR udowodnij, że osoba, której dane dotyczą, wyraziła zgodę.

en: Cookie Policy
pl: Polityka Cookie

en: Setting up your Privacy Policies is something every business needs to comply with. It used to be a hassle & cost a fortune. We've solved that.
pl: Konfigurowanie polityki prywatności jest czymś, co każda firma musi przestrzegać. Kiedyś było to kłopotliwe i kosztowało fortunę. My to rozwiązaliśmy.

en: Prior Consent
pl: Wcześniejsza zgoda

en: By law, you must gain prior consent before any cookies drop. Our banner is one of the few that is compliant
pl: Zgodnie z prawem, musisz uzyskać wcześniejszą zgodę przed zrzuceniem jakichkolwiek plików cookie. Nasz baner jest jednym z niewielu, które są zgodne z prawem.

en: 6+ Design Layouts
pl: 6+ układów projektowych

en: 6 Consent banner designs to choose from
pl: 6 projektów banerów zgody do wyboru

en: Customer Support
pl: Obsługa klienta

en: We pride ourselves on our one-to-one customer support. We will bend over backwards to assist you
pl: Jesteśmy dumni z naszego indywidualnego wsparcia klienta. Pochylimy się do tyłu, aby Ci pomóc

en: Banner Customisation
pl: Dostosowywanie banerów

en: Fully customisable - choose your banner's position, size, colour, buttons, texts, fonts etc
pl: W pełni konfigurowalny - wybierz pozycję swojego banera, rozmiar, kolor, przyciski, teksty, czcionki itp.

en: Subdomains
pl: Subdomeny

en: Have multiple subdomains? We have you covered with multi-subdomain support
pl: Masz wiele subdomen? Mamy cię pokryte z multi-subdomeny wsparcia

en: Only the users with a paid account can avail this feature.
pl: Tylko użytkownicy z płatnym kontem mogą korzystać z tej funkcji.

en: Ok
pl: Dobrze

en: Provide Seersco.com Login Credentials
pl: Podaj dane logowania do Seersco.com

en: Password
pl: Hasło

en: Want to import settings from seersco.com or keep wordpress banner settings.
pl: Chcesz importować ustawienia z seersco.com lub zachować ustawienia banerów wordpress.

en: Keep WP Seetings
pl: Trzymaj się WP Seetings

en: Seersco.com Settings
pl: Ustawienia Seersco.com

en: To unlock these feature click on "Create Premium Account" button.
pl: Aby odblokować te funkcje kliknij na przycisk "Create Premium Account".

en: Price Plans
pl: Plany cenowe

en: Please enter valid Password.
pl: Proszę podać prawidłowe hasło.

en: Email is required.
pl: Wymagany jest e-mail.

en: Please enter a valid email address.
pl: Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.

en: Password is required.
pl: Wymagane jest podanie hasła.

en: seers logo
pl: logo Seers

en: powered by
pl: Obsługiwane przez

en: Necessary
pl: Niezbędny

en: Preferences
pl: Preferencje

en: Statistics
pl: Statystyka

en: Always Active
pl: Zawsze aktywny

en: Necessary cookies help make a website usable by enabling basic functions like page navigation and access to secure areas of the website. The website cannot function properly without these cookies.
pl: Niezbędne pliki cookie pomagają stworzyć użytkową stron internetowej, umożliwiając podstawowe funkcje, takie jak nawigacja stron i dostęp do bezpiecznych obszarów witryny. Witryna nie może działać prawidłowo bez tych plików cookie.

en: Cookies Detail
pl: Detal plików cookie

en: Preference cookies enable a website to remember information that changes the way the website behaves or looks, like your preferred language or the region that you are in.
pl: Preferencje Cookies Włącz stronę internetową do zapamiętania informacji, które zmienia sposób, w jaki witryna zachowuje się lub wygląda, jak preferowany język lub region, w którym się znajdujesz.

en: Statistic cookies help website owners to understand how visitors interact with websites by collecting and reporting information anonymously.
pl: Statystyczne cookies pomagają właścicielom witryn zrozumieć, w jaki sposób odwiedzający wchodzą w interakcję ze stronami internetowymi, poprzez anonimowe zbieranie i raportowanie informacji.

en: Marketing cookies are used to track visitors across websites. The intention is to display ads that are relevant and engaging for the individual user and thereby more valuable for publishers and third-party advertisers.
pl: Marketingowe cookies służą do śledzenia odwiedzających w witrynach internetowych. Celem jest wyświetlanie reklam, które są trafne i angażujące dla indywidualnego użytkownika, a tym samym bardziej wartościowe dla wydawców i reklamodawców zewnętrznych.

en: Unclassified
pl: Niesklasyfikowane

en: Unclassified cookies are cookies that we are in the process of classifying, together with the providers of individual cookies.
pl: Niesklasyfikowane cookies to cookies które klasyfikujemy wraz z dostawcami poszczególnych cookies.

en: Cookies are small text files that can be used by websites to make the experience of the user more efficient. The law states that we can store cookies on your device if they are strictly necessary for the operation of this site. For all other types of cookies, we need your permission. This site uses different types of cookies. Some cookies are placed by third party services that appear on our pages. You can at any time, change or withdraw your consent from the Cookie Declaration on our website. Learn more about who we are, how you can contact us, and how we process personal data in our Privacy Policy?
pl: Pliki cookie to małe pliki tekstowe, które mogą być wykorzystywane przez witryny internetowe w celu usprawnienia obsługi użytkownika. Prawo stanowi, że możemy przechowywać pliki cookie na urządzeniu użytkownika, jeśli są one absolutnie niezbędne do działania tej witryny. W przypadku wszystkich innych rodzajów plików cookie potrzebujemy zgody użytkownika. Ta witryna wykorzystuje różne rodzaje plików cookie. Niektóre pliki cookie są umieszczane przez usługi stron trzecich, które pojawiają się na naszych stronach. Użytkownik może w dowolnym momencie zmienić lub wycofać swoją zgodę w Deklaracji dotyczącej plików cookie na naszej stronie internetowej. Dowiedz się więcej o tym, kim jesteśmy, jak możesz się z nami skontaktować i jak przetwarzamy dane osobowe w naszej Polityce prywatności?

en: Read Cookie Policy
pl: Przeczytaj politykę Cookie

en: Save my choices
pl: Zapisz moje wybory

en: About Cookies
pl: O Cookies
