seers-cookie-consent-banner-privacy-policy - en to sl_SI translation catalogue (333 entries)

en: Quick Feedback
sl_SI: Hitro povratne informacije

en: If you have a moment, please let us know why you are deactivating:
sl_SI: Če imate trenutek, nam to sporočite, zakaj deaktivirate:

en: The banner is not in the required language
sl_SI: Banner ni v zahtevanem jeziku

en: The banner picks up your website language automatically. You can always sign-in on your Seers account
sl_SI: Banner samodejno dvigne jezik vašega spletnega mesta. Na vašem računu SEERS lahko vedno prijavite

en: and choose the language you like. See the video
sl_SI: in izberite jezik, ki vam je všeč. Oglejte si video

en: here
sl_SI: tukaj

en: Banner did not appear
sl_SI: Banner se ni pojavil

en: Most of the times the compatibility issue can be fixed very quickly. Please contact
sl_SI: Večino časa se lahko izdajo združljivosti zelo hitro. Prosim kontaktirajte

en: Cookies are not showing in settings
sl_SI: Cookie se ne prikazujejo v nastavitvah

en: We are scanning your website and it can take up to 12 hours for Cookies to appear. In a very few cases scanner miss a cookie. This
sl_SI: Svojo spletno stran skeniramo in lahko traja do 12 ur, da se cookies pojavijo. V zelo redkih primerih skener zamudite cookie. To

en: video
sl_SI: 'ideo

en: explains how to add cookies manually.
sl_SI: pojasnjuje, kako ročno dodati cookie.

en: The banner did not match website theme
sl_SI: Banner se ni ujemal s temo spletnega mesta

en: You can fully customize the banner. Please see the video
sl_SI: Banner lahko popolnoma prilagodite. Oglejte si video

en: The plugin broke my site
sl_SI: Plugin je zlomil moje spletno mesto

en: I have found a better plugin
sl_SI: Našel sem boljši plugin

en: Plugin name
sl_SI: Ime plugina

en: The plugin is great, but i need specific feature that you do not support.
sl_SI: Vtičnik je super, vendar potrebujem posebno funkcijo, ki ga ne podpirate.

en: The plugin is great, but i need specific feature that you don't support.
sl_SI: Vtičnik je super, vendar potrebujem posebno funkcijo, ki ga ne podpirate.

en: Banner customisation.
sl_SI: Prilagoditev banner.

en: Other
sl_SI: Drugo

en: Kindly tell us the reason so we can improve.
sl_SI: Vljudno nam povejte razlog, da se lahko izboljšamo.

en: Submit & Deactivate
sl_SI: Pošlji in deaktivirajte

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Skip & Deactivate
sl_SI: Skip & Deaktiviraj

en: Dismiss this notice.
sl_SI: To obvestilo zavrne.

en: Create Account
sl_SI: Ustvari račun

en: Already Existing
sl_SI: Že obstoječe

en: Your Seers Cookie Consent banner is activated.
sl_SI: Aktivira se pasica za soglasje Seers Cookie.

en: Your Seers Cookie Consent Banner is NOT activated because
sl_SI: Vaša pasica za soglasje Seers Cookie ni aktivirana, ker

en: Email
sl_SI: E-naslov

en: I agree Seers
sl_SI: Se strinjam Seers

en: Terms & Condition
sl_SI: Pogoji in pogoj

en: and
sl_SI: in

en: Privacy Policy
sl_SI: Politika zasebnosti

en: I agree Seers to use my email and url to create an account and power the cookie banner.
sl_SI: Strinjam se, da uporabim svoj e-poštni naslov in URL, da ustvarimo račun in napajanje piškotkov banner.I agree Seers to use my email and url to create an account and power the cookie banner.

en: Create Premium Account
sl_SI: Ustvarjanje računa Premium

en: Seers Cookie ID will be received automatically after account creation
sl_SI: Seers Cookie ID boste prejeli samodejno po ustvarjanju računa

en: Important Note: Your domain name without the www and https:// will be used as your password to access the seers <a href="%s" target="_blank">dashboard</a>.
sl_SI: Pomembna opomba: Vaše ime domene brez www in https:// bo uporabljeno kot geslo za prijavo v nadzorno <a href="%s" target="_blank">ploščo</a> Seers.

en: Account already exists with Seers?
sl_SI: Račun pri Seersu že obstaja?

en: Update Cookie ID
sl_SI: Posodobitev Cookie ID

en: REGULATION
sl_SI: UREDBA

en: Global Privacy Law
sl_SI: Globalno pravo zasebnosti

en: LANGUAGE
sl_SI: JEZIK

en: Choose
sl_SI: Izberite

en: English
sl_SI: Angleški

en: Geo-target Location (Regional)
sl_SI: Geo-ciljna lokacija (regionalna)

en:  Worldwide
sl_SI:  Po vsem svetu

en:  UK & EU Countries
sl_SI:  Združeno kraljestvo in države EU

en:  Auto Regional Detection
sl_SI:  Samodejno zaznavanje regije

en:  Other Countries
sl_SI:  Druge države

en: Language Auto Regional Detection
sl_SI: Jezik Samodejno regionalno zaznavanje

en: Turn on to automatically detect the language of banner according to region
sl_SI: Vklopi za samodejno zaznavanje jezika pasice glede na regijo

en: Preview
sl_SI: Predogled

en: Global Privacy Laws
sl_SI: Globalni zakoni o zasebnosti

en: (GDPR) General Data Protection Regulation
sl_SI: (GDPR) Splošna uredba o varstvu podatkov

en: European Union
sl_SI: Evropska unija

en: (CCPA) California Consumer Privacy Act
sl_SI: (CCPA) Kalifornijski zakon o zasebnosti potrošnikov

en: United States
sl_SI: Deviški otoki Združenih držav

en: (CPRA) California Privacy Rights Act
sl_SI: (CPRA) Kalifornijski zakon o pravicah do zasebnosti

en: (LGPD) Brazilian General Data Protection Law
sl_SI: (LGPD) Brazilski splošni zakon o varstvu podatkov

en: Brazil
sl_SI: Brazilija

en: (PIPL) Personal Information Protection Law
sl_SI: (PIPL) Zakon o varstvu osebnih podatkov

en: China
sl_SI: Kitajska

en: (PDPA) Personal Data Protection Act
sl_SI: (PDPA) Zakon o varstvu osebnih podatkov

en: Singapore
sl_SI: Singapur

en: Australia
sl_SI: Avstralija

en: Data Protection Act 2018
sl_SI: Zakon o varstvu podatkov 2018

en: United Kingdom
sl_SI: Združeno kraljestvo

en: (POPIA) Protection of Personal Information Act
sl_SI: (POPIA) Zakon o varstvu osebnih podatkov

en: South Africa
sl_SI: Južna Afrika

en: (PIPEDA) Personal Information Protection and Electronic Documents Act
sl_SI: (PIPEDA) Zakon o varstvu osebnih podatkov in elektronskih dokumentih

en: Canada
sl_SI: Kanada

en: (EU Cookie Law) ePrivacy Directive
sl_SI: (Zakon EU o piškotkih) Direktiva o zasebnosti in elektronskih komunikacijah

en: (COPPA) Children's Online Privacy Protection Act
sl_SI: (COPPA) Zakon o varstvu zasebnosti otrok na spletu

en: Personal Data (Privacy) Ordinance
sl_SI: Odlok o osebnih podatkih (zasebnost)

en: Data Protection Law
sl_SI: Zakon o varstvu podatkov

en: UAE
sl_SI: ZAE

en: (APPI) Act on the Protection of Personal Information
sl_SI: (APPI) Zakon o varstvu osebnih podatkov

en: Japan
sl_SI: Japonska

en: New Zealand Privacy Act 2020
sl_SI: Novozelandski zakon o zasebnosti 2020

en: New Zealand
sl_SI: Nova Zelandija

en: (PDPA) Thailand Personal Data Protection Act
sl_SI: (PDPA) Tajska Zakon o varstvu osebnih podatkov

en: Thailand
sl_SI: Tajska

en: Data Privacy Act of 2012
sl_SI: Zakon o zasebnosti podatkov iz leta 2012

en: Philippines
sl_SI: Filipini

en: Indian Personal Data Protection Bill (Draft)
sl_SI: Indijski predlog zakona o varstvu osebnih podatkov (osnutek)

en: India
sl_SI: Indija

en: (PIPA) South Korean Personal Information Protection Act
sl_SI: (PIPA) Južnokorejski zakon o varstvu osebnih podatkov

en: South Korea
sl_SI: Južna Koreja

en: (LFPDPPP) Mexican Federal Law on the Protection of Personal Data Held by Private Parties
sl_SI: (LFPDPPP) Mehiški zvezni zakon o varstvu osebnih podatkov, ki jih hranijo zasebni subjekti

en: Mexico
sl_SI: Mehika

en: Kenya Data Protection Act 2019
sl_SI: Kenijski zakon o varstvu podatkov 2019

en: Kenya
sl_SI: Kenija

en: (LPPD) Law on Protection of Personal Data
sl_SI: (LPPD) Zakon o varstvu osebnih podatkov

en: Turkey
sl_SI: Turčija

en: General Data Protection Law
sl_SI: Splošno pravo o varstvu podatkov

en: (FADP) Swiss Federal Act on Data Protection
sl_SI: (FADP) Švicarski zvezni zakon o varstvu podatkov

en: Switzerland
sl_SI: Švica

en: Israel Protection of Privacy Law 5741-1981
sl_SI: Izraelski zakon o varstvu zasebnosti 5741-1981

en: Colombian Data Protection Law (Law 1581 of 2012)
sl_SI: Kolumbijski zakon o varstvu podatkov (Zakon 1581 iz leta 2012)

en: Colombia
sl_SI: Kolumbija

en: Russian Federal Law on Personal Data
sl_SI: Ruski zvezni zakon o osebnih podatkih

en: Russia
sl_SI: Rusija

en: Data Privacy Law
sl_SI: Zakon o zasebnosti podatkov

en: Indonesia
sl_SI: Indonezija

en: Law on Cybersecurity
sl_SI: Zakon o kibernetski varnosti

en: (Show/Hide)
sl_SI: (Pokaži/skrij)

en: Allow Cookie Banner to be displayed on your website
sl_SI: Dovolite, da se na vašem spletnem mestu prikaže Piškotki Banner

en: Turn on to record the consent of users
sl_SI: Vključite možnost beleženja soglasja uporabnikov

en: Sub-Domains Setting
sl_SI: Nastavitev poddomen

en: Covers all subdomain under the selected domain
sl_SI: Zajema vse poddomene pod izbrano domeno

en: Choose how many time you want consent from user
sl_SI: Izberite, kolikokrat želite od uporabnika dobiti soglasje

en: Always
sl_SI: Vedno

en: Daily
sl_SI: Dnevno

en: Weekly
sl_SI: Tedensko

en: Monthly
sl_SI: Mesečno

en: Quarterly
sl_SI: Četrtletno

en: Yearly
sl_SI: Letno

en: Save Changes
sl_SI: Shrani spremembe

en: This text will appear on the button that the user can click to “accept” the storage of their terminal equipment.
sl_SI: To besedilo bo prikazano na gumbu, ki ga lahko uporabnik klikne, da "sprejme" shranjevanje svoje terminalske opreme.

en: Edit the text & its colour of “Accept” button
sl_SI: Urejanje besedila in barve gumba "Sprejmi"

en: Allow All
sl_SI: Dovoli vse

en: Change the “Accept” button colour
sl_SI: Spremenite barvo gumba "Sprejmi"

en: This text will appear on the button that the user can click to “decline” the storage of cookies on their terminal equipment.
sl_SI: To besedilo bo prikazano na gumbu, ki ga lahko uporabnik klikne, če želi zavrniti shranjevanje piškotkov na svoji terminalski opremi.

en: Edit the text & its colour of “Reject” button
sl_SI: Urejanje besedila in barve gumba "Zavrni"

en: Disable All
sl_SI: Onemogoči vse

en: Change the “Reject” button colour
sl_SI: Sprememba barve gumba "Zavrni"

en: This text will expand the cookie banner downward, showing the categories of cookies and details of each cookie within the respective category.
sl_SI: To besedilo bo razširilo pasico s piškotki navzdol in prikazalo kategorije piškotkov ter podrobnosti o vsakem piškotku v posamezni kategoriji.

en: Edit the text & its colour of “Cookie Setting”
sl_SI: Uredite besedilo in njegovo barvo za "Nastavitev piškotkov"

en: Preference
sl_SI: Nastavitve

en: Change the “Cookie Setting” button colour
sl_SI: Spremeni barvo gumba "Nastavitev piškotkov"

en: We use cookies to ensure you get the best experience
sl_SI: Piškotke uporabljamo za prilagajanje vsebine in oglasov, zagotavljanje funkcij družabnih medijev in analizo prometa. Podatke o vaši uporabi našega spletnega mesta delimo tudi z našimi partnerji za družbene medije, oglaševanje in analitiko, ki jih lahko združijo z drugimi podatki, ki ste jim jih posredovali ali ki so jih zbrali pri vaši uporabi njihovih storitev. Če še naprej uporabljate naše spletno mesto, se strinjate z našimi piškotki.

en: Banner Text Colour &nbsp;
sl_SI: Barva besedila transparenta

en: Change the banner text colour
sl_SI: Spreminjanje barve besedila bannerja

en: Default
sl_SI: Privzeto

en: Flat
sl_SI: Stanovanje

en: Rounded
sl_SI: Zaokroženo

en: Choose the display style of your banner
sl_SI: Izberite slog prikaza svoje oglasne pasice

en: Modal
sl_SI: Modalni

en: Tooltip
sl_SI: Namig za orodje

en: Choose  the position or placement of the banner
sl_SI: Izberite položaj ali umestitev transparenta

en: Bottom
sl_SI: Dno

en: Bottom Left
sl_SI: Spodaj levo

en: Bottom Right
sl_SI: Spodaj desno

en: Top Left
sl_SI: Zgornji levi

en: Top Right
sl_SI: Zgornja desna

en: Standard
sl_SI: Standardno

en: Cookie Preferences Logo&nbsp;
sl_SI: Nastavitve piškotkov Logotip

en: Logo will show here
sl_SI: Logotip bo prikazan tukaj

en: Upload
sl_SI: Naloži

en: Choose Font & Size&nbsp;
sl_SI: Izberite pisavo in velikost

en: Change the font style and size of your text
sl_SI: Spreminjanje sloga in velikosti pisave besedila

en: Powered by Seers &nbsp;
sl_SI: Powered by Seers

en: Show or hide powered by Seers on preference centre of banner
sl_SI: Prikaži ali skrij powered by Seers na prednostnem središču transparenta

en: APPLY
sl_SI: PRIJAVA

en: Welcome!
sl_SI: Dobrodošli!

en: The cookie banner has been successfully installed on your website.
sl_SI: Piškotna pasica je bila uspešno nameščena na vaše spletno mesto.

en: Overview
sl_SI: Pregled

en: Activated
sl_SI: Aktivirano

en: Regulation
sl_SI: Uredba

en: Language
sl_SI: Jezik

en: Targeted Location
sl_SI: Ciljna lokacija

en: Worldwide
sl_SI: Po vsem svetu

en: Customise Banner
sl_SI: Prilagodite banner

en: Framework
sl_SI: Okvir

en: Learn more...
sl_SI: Preberite več...

en: Do Not Track
sl_SI: Ne sledi

en: When enabled, visitors who are using a browser that sends a Do Not Track signal will have their signal automatically applied to their consent settings.
sl_SI: Ko je to omogočeno, se pri obiskovalcih, ki uporabljajo brskalnik, ki pošilja signal Do Not Track, ta signal samodejno uporabi v njihovih nastavitvah privolitve.

en: When enabled, Seers CMP will implement the IAB Global Privacy Platform and IAB EU TCF 2.x Frameworks along with their respective APIs.
sl_SI: Ko bo omogočen, bo Seers CMP izvajal IAB Global Privacy Platform in IAB EU TCF 2.x Frameworks skupaj z njunimi ustreznimi API-ji.

en: Do Not Sell (CPRA)
sl_SI: Ne prodajajte (CPRA)

en: When enabled, visitors who are using a browser that sends a Do Not Sell Signal will have their signal automatically applied to their consent settings
sl_SI: Ko je to omogočeno, se pri obiskovalcih, ki uporabljajo brskalnik, ki pošilja signal "Ne prodaj", ta signal samodejno uporabi v njihovih nastavitvah privolitve

en: When enabled, Google Consent Mode V2 for Google Analytics is supported. GCM must be implemented via your Google configuration for this option to function.
sl_SI: Ko je omogočeno, je podprt način soglasja Google V2 za Google Analytics. Za delovanje te možnosti mora biti GCM implementiran v konfiguraciji Google.

en: Facebook Consent Mode
sl_SI: Način soglasja za Facebook

en: Global Privacy Control (GPC)
sl_SI: Globalni nadzor zasebnosti (GPC)

en: When enabled, visitors who are using a browser or extension that is GPC compliant will have their signal automatically applied to their consent settings.
sl_SI: Ko je to omogočeno, se pri obiskovalcih, ki uporabljajo brskalnik ali razširitev, ki je skladna z GPC, njihov signal samodejno uporabi v nastavitvah privolitve.

en: Connect to a Seers Premium account to create a cookie policy and let your users know how your site uses cookies.
sl_SI: Povežite se z računom Seers Premium, da ustvarite pravilnik o piškotkih in uporabnikom sporočite, kako vaše spletno mesto uporablja piškotke.

en: Connect
sl_SI: Poveži

en: Sign up for a Seers Premium account to create a privacy policy and let your users know about your website's data collection practices.
sl_SI: Prijavite se v račun Seers Premium, da ustvarite pravilnik o zasebnosti in obvestite uporabnike o praksah zbiranja podatkov na vašem spletnem mestu.

en: Sign Up
sl_SI: Registrirajte se

en: Please create cookies policy page and enter URL below.
sl_SI: Ustvarite stran cookie in vnesite URL spodaj.

en: Enable Policy:
sl_SI: Omogoči politiko:

en: Cookie Policy and declaration URL:
sl_SI: Politika cookie in URL deklaracije:

en: Policy URL
sl_SI: URL politike

en: Save
sl_SI: Shrani

en: Enter your email below to access premium features! As a premium user, you can manage all the settings from the web app.
sl_SI: Vnesite svoj e-poštni naslov spodaj za dostop do premium funkcij! Kot premium uporabnik lahko vse nastavitve upravljate iz spletne aplikacije.

en: Documentation
sl_SI: Dokumentacija

en: Refer to our comprehensive documentation to help you with the setup process and get started with all the features and functionalities.
sl_SI: Oglejte si našo obsežno dokumentacijo, ki vam bo pomagala pri postopku nastavitve in začetku uporabe vseh funkcij in lastnosti.

en: Open
sl_SI: Odpri

en: Help and Support
sl_SI: Pomoč in podpora

en: We are here to help! If you have any questions or encounter any issues, please don't hesitate to reach out. We're ready to support you every step of the way.
sl_SI: Tu smo, da vam pomagamo! Če imate kakršna koli vprašanja ali težave, se obrnite na nas. Pripravljeni smo vam pomagati na vsakem koraku.

en: Contact Us
sl_SI: Kontaktiraj nas

en: Settings
sl_SI: Nastavitve

en: Upgrade Premium
sl_SI: Nadgradite premium

en: Cannot find domain with this key.
sl_SI: Ni mogoče najti domene s tem ključem.

en: Secret does not match
sl_SI: Skrivnost se ne ujema

en: Current domain not added for this Cookie ID.
sl_SI: Trenutna domena ni dodana za to Cookie ID.

en: Key is wrong.
sl_SI: Ključ je napačen.

en: Key is correct for current domain.
sl_SI: Ključ je pravilen za trenutno domeno.

en: Sorry, link is expire please try again.
sl_SI: Žal je povezava potekla, poskusite znova.

en: Security check failed.
sl_SI: Varnostni pregled ni uspel.

en: Cookies policy added successfully.
sl_SI: Politika cookie je uspešno dodana.

en: Cookies policy disabled successfully.
sl_SI: Politika cookies je uspešno onemogočena.

en: Please login again.
sl_SI: Ponovno se prijavite.

en: Some thing went wrong. Please check url and try again
sl_SI: Nekaj ​​je šlo narobe. Preverite URL in poskusite znova

en: Some thing went wrong.
sl_SI: Nekaj ​​je šlo narobe.

en: Settings has been updated successfully
sl_SI: Nastavitve so bile uspešno posodobljene

en: Dashboard
sl_SI: Nadzorna plošča

en: Account Setup
sl_SI: Nastavitev računa

en: General
sl_SI: Splošno

en: Appearance
sl_SI: Izgled

en: Frameworks
sl_SI: Okviri

en: Reports
sl_SI: Poročila

en: User Guide
sl_SI: Navodila

en: Support
sl_SI: Podpora

en: Need any help?
sl_SI: Potrebujete pomoč?

en: Policy
sl_SI: Politika

en: Advance Features
sl_SI: Napredne funkcije

en: Banner Settings
sl_SI: Nastavitve bannerja

en: Visual Settings
sl_SI: Vizualne nastavitve

en: Enable/disable Cookie banner
sl_SI: Omogoči / onemogoči pasico cookie

en: Consent Frequency
sl_SI: Pogostost soglasja

en: Consent expiry limit
sl_SI: Omejitev izteka veljavnosti soglasja

en: You can select language from your wordpress Settings > General.
sl_SI: Jezik lahko izberete v nastavitvah WordPress > Splošno.

en: Show Badge
sl_SI: Pokaži značko

en: Show a badge to enable the cookie banner to appear post consent.
sl_SI: Pokažite značko, da omogoči pasica cookie, da se pojavi post soglasja.

en: Banner Text
sl_SI: Banner Besedilo

en: Text to appear on the banner:
sl_SI: Besedilo se prikaže na bannerju:

en: Body text will not appears when google banner will be active. Google banner can be set from seersco.com user dashboard
sl_SI: Besedilo telesa se ne bo pojavilo, ko bo aktivna Googlova pasica. Google banner lahko nastavite na nadzorni plošči uporabnika seersco.com

en: Colour
sl_SI: Barva

en: The text colour to appear on the banner:
sl_SI: Barva besedila se prikaže na bannerju:

en: Banner Background
sl_SI: Banner ozadje

en: You can change the background colour of the banner:
sl_SI: Lahko spremenite barvo ozadja bannerja:

en: Accept Button
sl_SI: Sprejmi gumb

en: You can change text colour, button colour and text of the 'Accept All' button
sl_SI: Lahko spremenite barvo besedila, barvo gumba in besedilo gumba »Accept All«

en: Text Colour
sl_SI: Barva besedila

en: The text colour to appear on the 'Accept All' button:
sl_SI: Barva besedila se prikaže na gumbu »Sprejmi vse«:

en: Button Colour
sl_SI: Barva

en: The 'Accept All' button colour to appear on the banner:
sl_SI: Barva gumba 'Sprejmi vse', ki se prikaže na banner:

en: Reject Button
sl_SI: Zavrni gumb

en: You can change text colour, button colour and text of the 'Reject All' button
sl_SI: Lahko spremenite barvo besedila, barvo gumba in besedilo gumba »Zavrni vse«

en: The text colour to appear on the 'Reject All' button:
sl_SI: Barva besedila se prikaže na gumbu »Zavrni vse«:

en: The 'Reject All' button colour to appear on the banner:
sl_SI: Barva gumba 'Zavrni vse', ki se prikaže na banner:

en: Setting Button
sl_SI: Gumb nastavitve

en: You can change text colour and text of the 'Setting' button
sl_SI: Lahko spremenite barvo besedila in besedilo gumba »Nastavitev«

en: The text colour to appear on the 'Setting' button:
sl_SI: Barva besedila se prikaže na gumbu »Nastavitev«:

en: The 'Setting' button colour to appear on the banner:
sl_SI: Barva gumba 'Nastavitev', ki se prikaže na banner:

en: Fonts
sl_SI: Pisave

en: You can select a font for the text of the banner:
sl_SI: Izberete lahko pisavo za besedilo bannerja:

en: Select Button
sl_SI: Izberite gumb

en: You can select the shape of the buttons that appear on the banner.
sl_SI: Izberete lahko obliko gumbov, ki se pojavijo na banner.

en: Display Style
sl_SI: Način prikaza

en: Position
sl_SI: Položaj

en: Place of Banner.
sl_SI: Kraj zastave.

en: PREVIEW
sl_SI: Predogled

en: SAVE
sl_SI: Shrani

en: Powering all your
sl_SI: Powering vse svoje

en: Privacy &amp; Data Security needs
sl_SI: Zasebnost in; Potrebe varnosti podatkov

en: Gain access to an extensive range of GDPR, PECR, CCPA &amp; ePrivacy compliance tools,
sl_SI: Pridobite dostop do široke palete GDPR, PECR, CCPA in; Orodja za skladnost z ePrivacy,

en: all
sl_SI: vse

en: designed to take the hassle out of complying with the new data
                                    protection regulations.
sl_SI: zasnovan tako, da vzame težave z izpolnjevanjem novih podatkov
                                   predpisi o zaščiti.

en: Policies Pack
sl_SI: Politike

en: Templates Pack
sl_SI: Paket predlog

en: GDPR Staff eTraining
sl_SI: Osebje GDPR

en: Cookie Consent Management
sl_SI: Upravljanje soglasja cookie

en: DPIA
sl_SI: Dpia

en: GDPR Audit
sl_SI: GDPR revizija

en: Cyber Secure
sl_SI: Cyber ​​Secure

en: Subject Request Management
sl_SI: Upravljanje zadeve

en: START FREE
sl_SI: Začnite proste

en: Child privacy
sl_SI: Zasebnost otrok

en: Shows layer of banners for Age appropriate Children Consent
sl_SI: Prikazuje sloj pasic za starostno primerne otroke Soglasje

en: Google consent mode
sl_SI: Googlov način soglasja

en: Activate GCM to get analytics without capturing personal information
sl_SI: Aktivacija GCM za pridobivanje analitičnih podatkov brez zajemanja osebnih podatkov

en: Activate FCM API to pause sending pixel signals to Facebook
sl_SI: Aktivirajte vmesnik FCM API, da prekinete pošiljanje signalov pikslov družbi Facebook

en: Own Branding Logo
sl_SI: Logotip lastne blagovne znamke

en: Add a logo of your business
sl_SI: Dodajte logotip svojega podjetja

en: Autoblock Tracking Manager
sl_SI: Upravitelj sledenja Autoblock

en: Block vendors cookies & tracking technologies
sl_SI: Blokiranje piškotkov in tehnologij sledenja prodajalcev

en: Help Guide
sl_SI: Vodnik za pomoč

en: Video Guide
sl_SI: Vodnik za videoposnetke

en: Refer to our documentation to set and get started
sl_SI: Oglejte si našo dokumentacijo za nastavitev in začetek dela

en: We would love to help you on any queries or issues.
sl_SI: Z veseljem vam bomo pomagali pri vseh poizvedbah ali težavah.

en: START PREMIUM TODAY
sl_SI: Danes začnite premium

en: Premium Plan
sl_SI: Premium načrt

en: Restyle Cookie Consent with your own branding, logos, colours etc
sl_SI: Preoblikovanje soglasja za piškotke z lastno blagovno znamko, logotipi, barvami itd.

en: 28 languages to choose from. Offer localised text with control of location and languages
sl_SI: Na voljo je 28 jezikov. Ponudite lokalizirano besedilo z nadzorom lokacije in jezikov

en: Consent Log
sl_SI: Prijava za privolitev

en: As per GDPR article 30 demonstrate that data subject consent was received
sl_SI: V skladu s 30. členom GDPR dokažite, da ste prejeli soglasje posameznika, na katerega se nanašajo osebni podatki

en: Cookie Policy
sl_SI: Politika cookie

en: Setting up your Privacy Policies is something every business needs to comply with. It used to be a hassle & cost a fortune. We've solved that.
sl_SI: Vzpostavitev politik zasebnosti je nekaj, kar mora upoštevati vsako podjetje. Včasih je bilo to težavno in je stalo ogromno denarja. To smo rešili.

en: Prior Consent
sl_SI: Predhodno soglasje

en: By law, you must gain prior consent before any cookies drop. Our banner is one of the few that is compliant
sl_SI: V skladu z zakonom morate pred kakršno koli opustitvijo piškotkov pridobiti predhodno soglasje. Naša pasica je ena izmed redkih, ki je skladna

en: 6+ Design Layouts
sl_SI: 6+ oblikovanja postavitev

en: 6 Consent banner designs to choose from
sl_SI: Izbirate lahko med 6 vzorci transparenta za soglasje

en: Customer Support
sl_SI: Pomoč strankam

en: We pride ourselves on our one-to-one customer support. We will bend over backwards to assist you
sl_SI: Ponosni smo na našo individualno podporo strankam. Pri tem vam bomo pomagali, ko se bomo nagibali nazaj.

en: Banner Customisation
sl_SI: Prilagoditev banner

en: Fully customisable - choose your banner's position, size, colour, buttons, texts, fonts etc
sl_SI: Popolnoma prilagodljiv - izberite položaj, velikost, barvo, gumbe, besedila, pisave itd.

en: Subdomains
sl_SI: Poddomene

en: Have multiple subdomains? We have you covered with multi-subdomain support
sl_SI: Imate več poddomen? Zagotovili smo vam podporo za več poddomen.

en: Only the users with a paid account can avail this feature.
sl_SI: Ta funkcija lahko izkoristijo samo uporabniki s plačanim računom.

en: Ok
sl_SI: V redu

en: Provide Seersco.com Login Credentials
sl_SI: Navedite poverilnice za prijavo na Seersco.com

en: Password
sl_SI: Geslo

en: Login
sl_SI: Prijava

en: Want to import settings from seersco.com or keep wordpress banner settings.
sl_SI: Želite uvoziti nastavitve iz seersco.com ali ohraniti nastavitve WordPress banner.

en: Keep WP Seetings
sl_SI: Naj WP Seetings

en: Seersco.com Settings
sl_SI: Nastavitve Seersco.com

en: To unlock these feature click on "Create Premium Account" button.
sl_SI: Če želite odkleniti te funkcije, kliknite na gumb "Ustvari Premium račun".

en: Price Plans
sl_SI: Cenovni načrti

en: Please enter valid Password.
sl_SI: Vnesite veljavno geslo.

en: Email is required.
sl_SI: Zahtevana je e-pošta.

en: Please enter a valid email address.
sl_SI: Vnesite veljaven e-poštni naslov.

en: Password is required.
sl_SI: Potrebno je geslo.

en: seers logo
sl_SI: logo seers

en: powered by
sl_SI: Powered by

en: Necessary
sl_SI: Potrebno

en: Preferences
sl_SI: Prednost

en: Statistics
sl_SI: Statistika

en: Marketing
sl_SI: Trženje

en: Always Active
sl_SI: Vedno aktiven

en: Necessary cookies help make a website usable by enabling basic functions like page navigation and access to secure areas of the website. The website cannot function properly without these cookies.
sl_SI: Potrebni cookies pomagajo, da je spletno mesto uporabno, saj omogočajo osnovne funkcije, kot so navigacija po straneh in dostop do varnih delov spletnega mesta. Spletno mesto ne more pravilno delovati brez teh cookies.

en: Cookies Detail
sl_SI: Cookie podrobnosti

en: Preference cookies enable a website to remember information that changes the way the website behaves or looks, like your preferred language or the region that you are in.
sl_SI: Prednostne cookie omogočajo spletno stran, da se spomnijo informacij, ki spreminjajo način, kako se spletna stran obnaša ali izgleda, kot je vaš želeni jezik ali regija, v kateri ste v.

en: Statistic cookies help website owners to understand how visitors interact with websites by collecting and reporting information anonymously.
sl_SI: Statistični cookies lastnikom spletnih strani pomagajo razumeti, kako obiskovalci komunicirajo s spletnimi mesti, tako da anonimno zbirajo in sporočajo informacije.

en: Marketing cookies are used to track visitors across websites. The intention is to display ads that are relevant and engaging for the individual user and thereby more valuable for publishers and third-party advertisers.
sl_SI: Marketinški cookies se uporabljajo za sledenje obiskovalcem na spletnih straneh. Namen je prikazati oglase, ki so ustrezni in privlačni za posameznega uporabnika ter s tem bolj dragoceni za založnike in neodvisne oglaševalce.

en: Unclassified
sl_SI: Nerazvrščeno

en: Unclassified cookies are cookies that we are in the process of classifying, together with the providers of individual cookies.
sl_SI: Nerazvrščeni cookies so cookies, ki jih trenutno razvrščamo skupaj s ponudniki posameznih cookies.

en: Cookies are small text files that can be used by websites to make the experience of the user more efficient. The law states that we can store cookies on your device if they are strictly necessary for the operation of this site. For all other types of cookies, we need your permission. This site uses different types of cookies. Some cookies are placed by third party services that appear on our pages. You can at any time, change or withdraw your consent from the Cookie Declaration on our website. Learn more about who we are, how you can contact us, and how we process personal data in our Privacy Policy?
sl_SI: Piškotki so majhne besedilne datoteke, ki jih lahko spletna mesta uporabljajo za učinkovitejšo uporabniško izkušnjo. Zakonodaja določa, da lahko v vašo napravo shranimo piškotke, če so nujno potrebni za delovanje tega spletnega mesta. Za vse druge vrste piškotkov potrebujemo vaše dovoljenje. To spletno mesto uporablja različne vrste piškotkov. Nekatere piškotke namestijo storitve tretjih oseb, ki so prikazane na naših straneh. Svoje soglasje lahko kadar koli spremenite ali prekličete v Izjavi o piškotkih na naši spletni strani. Več o tem, kdo smo, kako nas lahko kontaktirate in kako obdelujemo osebne podatke, si lahko preberete v naši Politiki zasebnosti?

en: Read Cookie Policy
sl_SI: Preberite pravilnik o cookie

en: Save my choices
sl_SI: Shrani moje odločitve

en: About Cookies
sl_SI: O Cookies
